Ігор Вакульчик та Дмитро Симончук отримали нагороди РОАФ за підсумками сезону 2019 + ФОТО + ВІДЕО

Представники ФК “Садове-2” відвідали урочисте нагородження найкращих на Рівненщині за підсумками футбольного сезону 2019 року. Церемонія відбулася у п’ятницю, 29 листопада і проводилася Рівненською обласною асоціацію футболу (РОАФ) за сприяння Рівненської обласної ради та Рівненської облдержадміністрації.

Зокрема, головний тренер ФК “Садове-2” Ігор Вакульчик отримав Кубок та диплом за друге місце в Першості області, а Дмитро Симончук – відзнаки найкращого бомбардира та кращого нападника Другої ліги.

Наводимо повний перелік нагороджених:

Чемпіонат Рівненської області з футболу (1 ліга):

– Чемпіон Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Малинськ» (с. Малинськ Березнівський район).

– срібний призер Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Маяк» (м.Сарни).4

– бронзовий призер Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Рафалівка» (смт Рафалівка).

Індивідуальні номінації Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга):

– Кращий воротар – Андрій Тимошицький («Маяк» м.Сарни).

– Кращий захисник – Ігор Носарєв («Маяк» м.Сарни).

– Кращий півзахисник – Дмитро Серховець («Рафалівка» смт Рафалівка).

– Кращий нападник і кращий бомбардир – Микола Гайдучик («Малинськ» с.Малинськ).

– Кращий гравець – Ігор Носарєв («Маяк» м.Сарни).

– Кращий тренер – Богдан Самардак («Малинськ» с.Малинськ).

– Кращий тренер – Олег Шандрук («Малинськ» с.Малинськ).

– Кращий президент – Анатолій Федорович Онищук («Малинськ» с.Малинськ).

Першість Рівненської області з футболу (2 ліга):

– переможець Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Случ» (м. Березне).

– срібний призер Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Садове-2» (с.Садове Гощанський район).

– бронзовий призер Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Лісівник» (м.Дубровиця).

Індивідуальні номінації Першості Рівненської області з футболу (2 ліга):

– Кращий воротар – Дмитро Каменчук («Случ» м.Березне).

– Кращий захисник – Максим Мельник («Лісівник» м.Дубровиця).

– Кращий півзахисник – Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

– Кращий нападник і кращий бомбардир – Дмитро Симончук («Садове-2» с.Садове).

– Кращий гравець – Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

– Кращий тренер – Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

– Кращий президент – Ігор Васильович Попів («Случ» м.Березне).

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед команд U-17:

– Чемпіон Рівненської області серед команд U-17 команда «Маяк» (Сарни).

– срібний призер Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17 команда «Ізотоп-РАЕС» (м.Вараш).

– бронзовий призер Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17 команда ДЮСШ «Верес» (Рівне), яка захищала кольори клубу «Садове» (Садове Гощанського району).

Індивідуальні номінації Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17:

– кращий бомбардир – Богдан Ковальов («Гоща-РІТТЕР» смт Гоща).

– кращий дитячий тренер – Василь Васильович Пилипенко («Маяк» (Сарни).

Першість Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+:

– переможець Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Славія» (м. Рівне).

– срібний призер Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Autoplus» (смт Млинів).

– бронзовий призер Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Понеділок» (м.Рівне) .

Індивідуальні номінації Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+:

– Кращий воротар – Юрій Шамич («Славія» м.Рівне).

– Кращий захисник – Олег Кучер («Славія» м.Рівне).

– Кращий півзахисник – Віктор Каращенко («Славія» м.Рівне).

– Кращий нападник – Юрій Гаркуша («Понеділок» м.Рівне).

– Кращий бомбардир – Сергій Степанюк («Маяк» м. Сарни).

– Кращий гравець – Олег Кучер («Славія» м.Рівне).

– Кращий тренер – Роман Байрашевський («Славія» м.Рівне).

– Кращий президент – Горислав Гориславович Літвінчук («Славія» м.Рівне).

Індивідуальні номінації з футболу сезону 2019 року Рівненської області:

– Краща футболістка – Аліна Годунко (команда «Родина-Ліцей» м. Костопіль).

– Кращий арбітр обласних змагань із футболу сезону 2019 р. – Наталія Мамчур.

– Кращі асистенти арбітра обласних змагань із футболу сезону 2019 р. – Тарас Кир’янчук і Владислав Дрикін.

(Результати спільного голосування Комітету арбітрів РОАФ і опитування представника та гравця команд, що брали участь у Чемпіонаті Рівненської області з футболу (1 ліга).

– Кращий стадіон Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – стадіон «Ізотоп» м. Вараш.

– Кращий стадіон Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – стадіон «Колос» смт Зарічне.

– Приз справедливої гри Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – «Маяк» (Сарни).

– Приз справедливої гри Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – «Моноліт» (Вараш).

– Приз «За волю до перемоги» Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – «Іква» (Млинів).

– Приз «За волю до перемоги» Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – «Енергія» (Володимирець).

– Приз «За висвітлення футбольних подій 1 ліги» – «Малинськ» (Малинськ).

– Приз «За висвітлення футбольних подій 2 ліги» – «Граніт» (Томашгород).

Author: admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *