ФК “Садове-2” достроково завоював срібні нагороди Першості Рівненської області 2019 + ФОТО + ВІДЕО

У своєму дебютному сезоні в Другій обласній лізі ФК “Садове-2” зумів за тур до завершення змагань забронювати за собою друге підсумкове місце в турнірній таблиці Першості Рівненщини 2019. Обігравши в гостях ФЦ “Дубно” підопічні Ігоря Вакульчика набрали 44 залікові пункти та зберегли чотириочковий відрив від дубровицького “Лісівника”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФЦ “ДУБНО” – ФК “САДОВЕ-2”

Команда юних дубенських футболістів перед передостаннім туром “переконливо” посідала передостаннє місце в турнірній таблиці, тому лідер з Гощанщини небезпідставно розраховував переконливо взяти у звітному матчі три залікові бали.

Сам поєдинок почався на зустрічних курсах і гравці ФЦ “Дубно”, не зважаючи на статус суперника, у стартові хвилини сміливо йшли вперед, шукаючи щастя поруч з воротами Павла Котюка. ФК “Садове-2” відповів взаємністю на взаємність, при чому їх атакуючі дії виявилися значно гострішими і, головне, ефективнішими.

Відкрити рахунок у зустрічі гостям вдалося вже на 17-й хвилині. Масована атака садівчан завершилася фолом у карній зоні ФЦ “Дубно” проти Едуарда Семенчука, котрий на мить випередив захисника в боротьбі за м’яч. Оборонець просто зніс хавбека ФК “Садове-2” і головний арбітр матчу Андрій Кущевой справедливо вказав на “крапку”. Напрям удару Дмитра Симончука з одинадцятиметрової позначки голкіпер угадав, проте парирувати його не зумів – 0:1!

Пройшло якихось чотири хвилини, як гості подвоїли свою перевагу. Рустам Кишиєв вкотре у цій зустрічі продемонстрував спринтерські здібності, зумів уникнути офсайдної пастки та реалізував вихід сам-на-сама після передачі Олександра Макарчука – 0:2!

Після цього господарі з подвоєними силами кинулися відігруватися і в одному з епізодів Павлу Котюку, навіть, довелося двічі поспіль рятувати ворота гостей від крупних неприємностей. Відповідь на таку нахабність дубенських юнаків садівчани дали під самісіньку завісу першого тайму. Спочатку Дмитро Симончук замкнув простріл Рустама Кишиєва і майже відразу останній довів рахунок до 4:0 у схожій ситуації після передачі Вадима Жака.

По перерві гравці ФК “Садове-2” вийшли на поле дещо розслабленими і ледве не поплатилися за це. Дубенчани з перших хвилин почали діяти активно попереду, моменти поруч з володіннями Павла Котюка починали виникати все частіше і декілька разів м’яч на шляху до воріт зупиняли лише поперечина чи стійка. Не можна сказати, що гості в ці хвилини відсиджувалися в обороні. Вони також атакували великими силами і цілком могли забити ще, проте підвела реалізація.

У підсумку, поєдинок так і завершився з результатом першого тайму. ФК “Садове-2” здобув свою тринадцяту перемогу в поточній Першості області і незалежно від результату матчу “Лісівника”, який грав наступного дня, став недосяжним для дубровицької команди. У грі проти ФЦ “Дубно” свій восьмий (!) дубль у Першості області оформив Дмитро Симончук. Тепер у форварда ФК “Садове-2” в активі стало вже 24 голи і він продовжує переконливу втримувати першу сходинку в реєстрі кращих бомбардирів Другої ліги!

21 тур, 26.10, субота,
“Случ” (Березне) – “Енергія” (Володимирець) 5:0 ФЦ “Дубно” – ФК “САДОВЕ-2” 0:4 ФК “Рачин” – “Граніт” (Томашгород) 3:2

27.10, неділя,
“Моноліт” (Вараш) – “Полісся” (Рокитне) 5:1 “Лісівник” (Дубровиця) – “Стандарт-Водник” (Рівне) 6:0 “ОТГ Клевань-Оржів” – ФК “Зарічне” 1:1

Турнірна таблиця Першості області на 27 жовтня.