Вадим Жак відзначився м’ячем за “Рівнестандарт” у товариській зустрічі проти “Любарта”

Капітан ФК “Садове” Вадим Жак відіграв товариський поєдинок за футзальну команду “Рівнестандарт”, яка в нинішньому сезоні зіграє у Другій лізі України та Кубку України з футзалу. Рівненський колектив на домашньому майданчику приймав луцький “Любарт”, спортивним директором якого, до речі, є Сергій Піддубний. У підсумку, господарі переконливо перемогли з рахунком 5:2, а один із м’ячів у ворота гостей провів Вадим Жак.

Звіт про гру від Віктора Радовенчика, Асоціація футзалу Рівненської області:

У рамках підготовки до ІІ-ї Ліги Чемпіонату України з футзалу у м. Рівне відбувся товариський матч між місцевим ФК “Рівнестандарт” та ФК “Любарт” з м. Луцьк.

Між командами була домовленість зіграти два тайми по 30хв “брудного” часу. Матч обслуговували арбітри: Мамчур Наталія та Василишин Тарас.

Як і очікувалось, обидві команди розпочали з розвідки та перевірки оборонних редутів суперника. Гойдалки, то в одну, то в іншу сторону тривали 25хв, поки Жовтун Дмитро точним ударом не вивів господарів вперед. Лучани почали ще більше нервувати і наприкінці першого тайму отримали шостий фол. Десятиметровий удар точно реалізував знову Жовтун Дмитро, розвівши голкіпера і м’яча по різним куткам. Перший тайм закінчився перемогою рівнян з рахунком 2:0.

Другий тайм команди розпочали ще жвавіше. Задаток ще в першій половині гри вселив впевненість у гравців ФК “Рівнестандарт” і Москалик Сергій, потужним ударом у ближній від воротаря кут, зробив рахунок 3:0. Цей гол дещо приголомшив гостей і після серії помилок захисник необачно віддав точний пас на Жак Вадима, вивівши його сам на сам з воротарем. Досвідчений гравець нашої команди майстерно скористався подарунком, збільшивши рахунок до 4:0. Вже коли у повітрі завис смак розгрому, гравці ФК “Любарт” дещо оговталися і відразу скоротили рахунок зусиллями Козачок Вадима. Далі гості пішли на штурм воріт і заробили пенальті. Та Колодюк Юрій майстерно відбив шестиметровий удар. Браво! Але все-таки суперникам вдалося відіграти ще один м’яч. Степанюк Сергій у своєму майстерному стилі здійснив прохід і забив другий гол для своєї команди. А жирну крапку у цьому матчі поставили рівняни. Після чудово розіграного стандарту (ще та заготовочка 👍) Жовтун Дмитро потужним ударом засвітив остаточний результат на табло у цьому матчі – 5:2 на користь ФК “Рівнестандарт”!

!!! ВІТАЄМО З ВПЕВНЕНОЮ ПЕРЕМОГОЮ !!!

Бажаємо, вже у цю суботу 19 жовтня о 13:00 в ДЮСШ 4, по вул. Фабричній, в першому своєму офіційному матчі, перемогти ФК “Ураган-2” (Івано-Франківськ) на Кубок України з футзалу.