Забивши м’яч за тринадцять хвилин до завершення повторного поєдинку 1/4 фіналу Кубку України серед аматорів оржівський ОДЕК зумів у гостях переграти “Юність” із Верхньої Білки та пробитися до півфіналу. На цій стадії представник Рівненщини зустрінесться з командою з Полтавщини – “Олімпією” (Савинці).

Протокольні дані.

Винники, стадіон імені Богдана Маркевича

«Юність» (Нижня/Верхня Білка) – ОДЕК (Оржів) – 0:1 (0:0)

«Юність»: Жук, Бойко, Каваців, Дмитрух, Музика, Гордійчук, М. Богданов, Панасюк, Курилишин (Адам, 89), Омельченко (Шептицький, 69), Набізада

ОДЕК: Когут, Мучак, Наумець, Кадепський, Красномовець, Трофімчук, Ніколайчук (Таргоній, 67), Коляда (Чиколюк-Козакевич, 89), Семенчук (Капустинський, 60), В. Богданов (Апанчук, 71), Ничипоренко

Арбітр: І. Садковський (Тернопільська обл)

Асистенти арбітра: В. Федунець (Тернопіль), П. Супруняк (Волинська обл)

Четвертий арбітр: С. Валенко (Львів)

Спостерігач арбітражу: О. Троцюк (Луцьк)

Гол: Таргоній, 77

Попередження: М. Богданов, 17, Гордійчук, 60 – Семенчук, 58, Наумець, 83, Капустинський, 90+2, Апанчук, 90+3

Звіт про матч від Артура Валерка, портал  SportArena:

Юність (Верхня Білка) — ОДЕК (Оржів) — 0:1 (перший матч – 1:1)

Юність: Жук, Музика©, Бойко, Каваців, Дмитрух, М.Богданов, Гордійчук, Курилишин (Адам, 89), Набізада, Панасюк, Омельченко (Шептицький, 69). Запасні: Бунда, Занько, Гаврушко, Войцехівський, Саковець. Головний тренер: Богдан Костик.

ОДЕК: Когут, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець, Трофімчук©, Ніколайчук (Таргоній, 67), Коляда (Чикалюк-Козакевич, 89), В.Богданов (Апанчук, 71), Семенчук (Капустинський, 60), Ничипоренко. Запасні: Омелянюк, Трикош, Газицький. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Попередження: М.Богданов, 17, Семенчук, 58, Гордійчук, 60, Поліщук (гол.тр.ОО), 75, Наумець, 83, Капустинський, 90+2, Апанчук, 90+3

15:00; 16.10.2019. Винники. Стадіон ім. Б.Маркевича. 350 глядачів; поле 5; +22С

Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Непереможний лідер західної групи Чемпіонату ААФУ завітав у гості до провідної команди Львівщини. Нічия в першому матчі, який відбувався у Рівненській області, якщо чесно, ставила серйозне запитання на перспективах ОДЕКа. Однак великий загальнокомандний досвід старожилів всеукраїнських змагань дався взнаки.

Перший тайм на стадіоні Богдана Маркевича команди провели активно, але без воріт – ніби знову придивляючись одна до одної. У господарів краще працювали фланги, щоправда, гострі простріли та подачі Панасюка та Музики залишалися без завершення, гості кілька разів готували перспективні штрафні, але теж не доводили до завершення. Щодо конкретики, то лише перед перервою Коляда склався під удар головою, та й то – лише чиркнув м’яч, не зумівши направити в площину воріт.

Зовсім іншою виявилася друга половина. Вже на її початку Панасюк знайшов на лінії карного майданчика Омельченка, той майстерно на замаху прийняв захисника, але вбивчий удар в останню мить зачепив суперника і м’яч пішов на кутовий. Після якого Курилишин головою пробив вище цілі. Супершанс був у реактивного Панасюка, який промчав правим краєм, але, надмірно зблизившись із воротарем, просто влучив у нього. А було ще кілька розіграних, але не завершених атак, дальній штрафний Богданова, кілька навал під час кутових…

І тим прикріше Юності було пропустити такий важливий м’яч на 77 хвилині, коли ОДЕК праскою пройшовся через правий фланг оборони господарів, і відразу кілька захисників дали себе протиснути на шляху до воріт. Невисокий Апанчук продерся повз Музику та Бойка, Капустинський прострелив, і хоча першим на м’ячі був захисник Дмитрух (йому цей стадіон знайомий за багаторічними виступами в складі Руху), Павло Таргоній сповна скористався відскоком, з лінії воротарського майданчика пробивши в сітку – 0:1. Це був надважливий гол, але часу, щоб перевести гру в екстра тайм, ще трішки лишалося. Але ОДЕК зіграв організовано, не відпустивши з-під нагляду суперників – хіба що одного разу Набізада замикав головою подачу справа, але в ворота не влучив.

ОДЕК продовжує феноменальний виступ у поточному сезоні – 10 перемог і 3 нічиї без жодної поразки в чемпіонаті та кубку серед аматорів (м’ячі – 31:9).

Кубок України 2019/2020

1/4 ФІНАЛУ

Перші матчі

ЛНЗ-Лебедин – Олімпія – 3:2 (2:1)

9.10. 14.00. Стадіон “ЛНЗ-Арена” (Лебедин)

Таврія – СК Полтава – 2:0 (0:0)

9.10. 15.00. Стадіон “Старт” ім. Пуляєва (Новотроїцьке)

ОДЕК – Юність – 1:1 (1:1)

9.10. 16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів)

Універ-Динамо – Вікторія – 1:1 (0:0)

16.10. 15.00. Стадіон “Динамо-Арена” (Харків)

Матчі-відповіді

СК Полтава – Таврія – 0:1 (0:0)

16.10. 13.00. НТБ ФК “Полтава” (Копили)

Олімпія – ЛНЗ-Арена – 1:0 (0:0)

16.10. 14.00. Стадіон “Старт” (Миргород)

Юність – ОДЕК – 0:1 (0:0)

16.10. 15.00. Стадіон ім. Б. Маркевича (Винники)

Вікторія – Універ-Динамо

23.10. Стадіон “Вікторія” (Миколаївка)

1 thought on “У півфіналі Кубку ААФУ оржівський ОДЕК зіграє проти команди з Полтавщини + ВІДЕО