Лідери Чемпіонату області серед ветеранів у 18 турі здобули чергові перемоги + ФОТО + ВІДЕО

Без особливих несподіванок минув черговий тур ветеранського Чемпіонату Рівненщини. Головний фаворит турніру – рівненська “Славія” – у цей день, 12 жовтня, відпочивала, натомість інші команди, котрі перебувають у верхній частині турнірної таблиці, свої матчі виграли.

Зокрема, “Понеділок” на власному полі приймав костопільський “Горизонт” та здобув закономірну перемогу 3:0. Вже у першому таймі господарі повинні були забивати пару-трійку м’ячів, але обмежилися лише одним, котрий провів Анатолій Озімковський після передачі Вадима Жака за три хвилини до завершення тайму.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ПОНЕДІЛОК” – “ГОРИЗОНТ”

А подвоїли свою перевагу в рахунку рівняни майже відразу після поновлення гри у другій частині зустрічі. Сергій Москалик сильно прострілив низом з флангу у воротарський майданчик, все то й ж Озімковський нав’язав боротьбу захиснику, котрий і зрізав м’яч у сітку – 2:0.

І надалі гольових моментів поруч з воротами “Горизонту” не бракувало. Але кількість не переходила в якість аж до 55-ї хвилини, коли вдруге у цій зустрічі Вадим Жак передачею знайшов у карній зоні суперника партнера – Михайла Шитюка – котрий, в свою чергу, розібрався відразу з двома захисниками і ударом від стійки відправив сферу за спину голкіпера костопільчан.

Млинівськй “Автоплюс” у гостях крупно обіграв оржівський “Ф2” і скоротив відрив від “Славії” до п’яти очок. Щоправда, у чинного чемпіона тепер на гру більше. А вже наступного туру він цілком може скласти свої повноваження, адже у Млинові прийматиме рівнян і у випадку перемоги гостей головна інтрига ветеранського Чемпіонату області зникне достроково.

18 тур, 12.10, субота,
“Понеділок” (Рівне) – “Горизонт” (Костопіль) 3:0 “Ф2” (Оржів) – “Автоплюс” (Млинів) 0:4 “Експрес” (Здолбунів) – “Маяк” (Сарни) 0:2 “Полісся” (Рокитне) – “Ізотоп” (Вараш) 1:2 “Колос” (Березнівський р-н) – “Енергія” (Володимирець) 0:1

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 12 жовтня.