ФК “Садове-2” переграв аутсайдера і вийшов на чисте друге місце + ФОТО + ВІДЕО

У попередньому турі суперник ФК “Садове-2” по матчу 18 туру Першості області несподівано зумів “показати зуби” та вдома переграти міцного середнячка – ФК “Зарічне”. Тому на поєдинок проти рівненського “Стандарт-Водник” садівчани повинні були виходити сконцентрованими та налаштованими на боротьбу, не без підстав очікуючи на серйозний спротив суперника.

Гості дійсно виявилися непростими опонентами, не зважаючи на юний вік. Майже весь перший тайм гравці ФК “Садове-2” марно шукали шляхів для взяття воріт рівнян, які намагалися грати на контратаках. А доля зустрічі, фактично, вирішилася у заключну п’ятихвилинку першої половини зустрічі. На 40-й хвилині блиснув майстерністю Вадим Жак, який на п’ятачку обіграв двох гравців “Стандарт-Рівне” і вивіреною передачею в штрафному майданчику знайшов Дмитра Симончука. Удар головою форварда ФК “Садове-2” прийшовся під самісіньку штангу – 1:0.

А вже через чотири хвилини Валентин Яконюк м’яко навісив м’яч зі штрафного у карну зону рівнян, Олександр Дмитрук скинув головою кулю під удар набігаючого Андрія Бондарчука – 2:0! Після цього не пройшло й хвилини, як Едуард Семенчук пройшов центральною зоною поля і своєчасним пасом вивів сам-на-сам Дмитра Симончука, котрий ударом в протихід голкіперу встановив остаточний рахунок першого тайму – 3:0!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – “СТАНДАРТ-ВОДНИК”

В другому таймі господарі дещо заспокоїлися і не реалізували декілька зручних нагод відзначитися. Натомість гравці “Стандарт-Водник” посміливішали та почали дедалі частіш турбувати Павла Котюка. На 63-й хвилині чергова контратака гостей завершилася автоголом, коли Руслан Сиротюк, намагаючись перервати передачу, зрізав м’яч у власні ворота.

Утім, останнє слово у звітному поєдинку залишилося саме за господарями. Вадим Жак зі штрафного знайшов у карному майданчику Ярослава Тиндюка і останній головою елегантно вразив дальній кут воріт рівнян – 4:1 і матч можна було завершувати.

18 тур, 05.10, субота,
“Случ” (Березне) – ФЦ “Дубно” 4:1 ФК “Зарічне” – “Лісівник” (Дубровиця) 3:1 ФК “Рачин” – “ОТГ Клевань-Оржів” 5:1

06.10, неділя,
“Енергія” (Володимирець) – “Полісся” (Рокитне) 1:1 “Граніт” (Томашгород) – “Моноліт” (Вараш) 1:1 ФК “САДОВЕ-2” – “Стандарт-Водник” (Рівне) 4:1

Поразка дубровицького “Лісівника” дозволила ФК “Садове-2” одноосібно окупувати другий щабель турнірної таблиці. Ще два найближчі переслідувачі садівчан також втратили очки – зокрема, “Полісся” та “Моноліт” зіграли свої поєдинки внічию з однаковим рахунком 1:1.

Турнірна таблиця Першості області на 6 жовтня.