“Комфорт-Сервіс” розгромив “Галактікос” і втретє поспіль пробився до фіналу Бренд-ліги + ВІДЕО

Дворазовий переможець міського турніру з футзалу на відкритих майданчиках “BRANDS LEAGUE 2019” “Комфорт-Сервіс” зумів у півфіналі цьогорічних змагань завдати першої поразки “Галактікосу” і втретє вийти до фіналу. Відзначимо, що вагомий внесок у перемогу “комфортівців” в 1/2 фіналу вніс гравець ФК “Садове” Богдан Новак.

Звіт про поєдинки від Віктора Радовенчика, Асоціація футзалу Рівненської області:

“Що це було? Як так стало?” – так можна назвати півфінали “Brands League 2019”, які відбулися нещодавно. Дуже втішав той факт, що трибуни ДЮСШ 4, майже були заповнені і це підтверджувало важливість і цікавість цих матчів.

Першими за путівку у фінал вийшли позмагатися фаворити змагань, ФК “Галактікос” та ФК “Комфорт-Сервіс”. “Зіркова” команда до півфіналу підійшла з величезною кількістю травмованих гравців, тому змушені були грати без замін. За що ФК “Комфорт-Сервіс” розгромним рахунком 7:1, познущався.

А от другий півфінал виявився набагато цікавішим! ФК “Coral” продовжували радувати око вболівальника і швидкою грою і несподіваним результатом. В першому таймі Кірях Віктор забив гол в свої, а потім і в чужі ворота. А от в другому таймі “туристи” забили для ФК “Рівнегаз” три мячі без відповіді і тим самим перемогли з рахунком 4:1.
=========================================
10.10.2019 ФІНАЛ 20:00
ФК “Комфорт-Сервіс” – ФК “CORAL”

Хто переможе? Дворазовий Чемпіон “Brands League” і втретє піднімуть Кубок над своїми головами? Чи зухвалий новачок ФК “Coral” перерве гегемонію? Прийди і побачиш все на власні очі!!!