В 1/2 фіналу Бренд-ліги головний фаворит зіграє з діючим переможцем – КАЛЕНДАР + ВІДЕО

У міському турнірі з футзалу на відкритих майданчиках “BRANDS LEAGUE 2019” відбулися поєдинки чвертьфінального етапу і ось-ось будуть зіграні півфінальнеі матчі. Звіт про поєдинки від Віктора Радовенчика, Асоціація футзалу Рівненської області:

Перший же матч між ФК “InterBetonBud-Рівне112″ та ФК”Рівнегаз” показав глядачам, що нікому легкої прогулянки вже не буде, та й ніхто просто так не хоче поступатися. Про що свідчить тільки велика кількість порушень у цьому матчі. Три жовтих картки отримали “залізобетонні пожежники” та пять жовтих і одну червону “газовики”. Це збоку виглядало, як давнє протистояння непримеримих суперників! Але, як би там не було, Жовтун Дмитро, гравець ФК “Рівнегаз”, своїми голами на 27-й та 40-й хвилинах, вивів своїх партнерів до слідуючої стадії змагань. ФК “InterBetonBud-Рівне112”, команда яка нещодавно брала участь у ІІ Лізі Чемпіонату України з футзалу, несподівано припиняє свій виступ, навіть не поборовшись за медалі.

У другому матчі між ФК “ХІМІК” та ФК “CORAL” не менше вирували пристрасті і таки знову не обійшлося без, не то що несподіванки, а СЕНСАЦІЇ. Всі експерти 😁 гадали, що саме “туристи” будуть туристами 😆😆😆. Але… Гуменюк Юрій вже на 6-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Жак Вадим, на правах кращого бомбардира, зрівняв рахунок. Проте вже за хвилину, нова зірка ФК “CORAL” Віктор Кірях, знову виводить свою команду вперед. Наприкінці першого тайму “туристи” вийшли 3в1, але не змогли реалізувати свою перевагу. Другий тайм почався з облоги “хіміками” воріт суперника і це принесло свій результат. За три хвилини Жак Вадим зрівняв рахунок, а ще за пару хвилин Цвик Сергій вже вивів ФК “ХІМІК” вперед 3:2. Та ФК “CORAL” не знітилися, навпаки зібралися І зусилями Юри Гуменюка та Івахнюка Олександра знову вийшли вперед у цьому матчі. Оце так матч – аж дух перехоплює!!!!! Проте за дві хвилини до завершення матчу Костюк Олег спасає “хіміків” 4:4. ПЕНАЛЬТІ!!! А в цій лотереї ФК “CORAL” вже виявилися повністю сильнішими і потрапили до півфіналу.

Протистояння беззаперечних фаворитів змагань ФК “Галактікос” проти ФК “Ребелс” видалося дуже видовищним і, можна сказати, зразковим для футзалу. Команди демонстрували феноменальну техніку, командну злагодженість та неймовірну швидкість рухів у прийнятті рішень. Досвідченим зірковим гравцям ФК “Галактікос”, завдяки голам на початку другого тайму Жилінського Максима та наприкінці матчу Єрьоменка Миколи вдалося здобути таку важку путівку до півфіналу.

Минулорічні переможці змагань ФК “Комфорт Сервіс” змагалися з ФК “Вікінг”. І без проблем виграли цей матч. На 29-й хвилині “будівельники” забили шостий м’яч без відповіді!!! Далі вже трохи поступилися супернику і пропустили три голи. Отже. ФК “Комфорт Сервіс” – ФК “Вікінг” 6:3
=====================================
Півфінали відбудуться в середу, 2 жовтня, на майданчику ДЮСШ 4

19:00 ГАЛАКТІКОС – КОМФОРТ-СЕРВІС

ФК “Галактікос” – команда-новачок турніру, яка має у своєму складі зіркових досвідчених гравців, тому по праву вважається фаворитом змагань. Команда, яка не втратила жодного пункту і має найкращу різницю м’ячів, під час групового етапу. Проте, не так легко їм все вдавалося у попередньому матчі за вихід до півФіналу проти ФК “Ребелс”.

ФК “Комфорт-Сервіс” – Чемпіони “BRANDS LEAGUE 2018”. Теж мають у своєму складі не менш досвідчених та талановитих гравців, які виступали в “Екстра Лізі України”. Як то кажуть “на одній нозі” подолали 1/4 фіналу.

НУ ДУЖЕ цікава та видовищна гра, яка достойна фіналу!

20:00 РІВНЕГАЗ – CORAL

ФК “Рівнегаз” – в 1/4 фіналу, у дуже нервовій грі, здолали потужного суперника, одного з претендентів на медалі. Але, через отриману пряму червону картку, втратили свого лідера Гергелюка Олександра, без якого їм прийдеться важко у півфіналі.

ФК “Coral” – відкриття турніру! Які вже гордяться своїм досягненням, проте впевнені, що не зупиняться на досягнутому.

Гадаємо, що гра буде важкою для обох команд, багатою на емоції та боротьбу.