ОДЕК у 9 турі Чемпіонату ААФУ вдома обіграв останню команду Групи 1 + ВІДЕО

У неділю, 29 вересня, ОДЕК з Оржева у 9 турі Чемпіонату ААФУ вдома приймав останню команду Групи 1 – “Луцьксантехмонтаж №536” з сусідньої Волині. Сенсації у даному матчі не трапилося і представник Рівненщини здобув чергові свої три очки, продовжуючи лідирувати у турнірній таблиці. Щоправда, в спину команді Володмира Поліщука “дихає” “Світанок-Агросвіт” з Вінниччини, який має лише на одне очко менше.

14.00. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 200 глядачів

Голи: Івашко (70), Стрільчук (72) – Кошелинський (18)

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 400 глядачів

Голи: Луцик (54), Ковалик (-57) – Воробчак (24)

1:1

Огляд матчу ОДЕК – ЛСТМ №536 з офіційного сайту оржівського клубу:

“ОДЕКу” дуже швидко вдалося втілити свою ігрову перевагу в результат. Вже на п’ятнадцятій хвилині Микола Коляда увірвався в штрафний майданчик гостей і, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, не став нічого фінтити, а в один дотик проштовхнув м’яча у ворота – 1:0.

Оржівці і надалі продовжували контролювати хід поєдинку та раз за разом створювати моменти біля воріт суперника, але в першому таймі уболівальників голів не побачили. Щодо волинян, то вони могли зрівняти рахунок, здебільшого за рахунок “привозів” від захисників, але Богдан Когут вправно виконував свою воротарську роботу. Що не можна сказати про його волинського візаві.

На 55 хвилині кіпер гостей не втримав м’яча в руках після подачі зі штрафного, і Олег Ничипоренко відправив його до порожніх воріт. В середині другої половини Юрій Капустинський промчався лівим флангом, протягнувши на собі двох захисників, увійшов до штрафного майданчику і точно пробив в дальній кут – 3:0, і питання про переможця фактично було знято, як по рахунку, так і по грі.

В заключні п’ять хвилин матчу обидві команди подарували уболівальникам, трохи “бразильського футболу без захисту”. Як підсумок, рахунок в матчі змінювався ще тричі. Спершу гості скоротили відставання після подачі з правого флангу. Потім Віталій Соловей дальнім ударом знову присоромив воротаря суперника, який вкотре не втримав м’яча в руках. Останнє слово залишилось за волинянами, удар зі штрафного застав зненацька Богдана Когута. В підсумку 4:2.

Щодо інших матчів туру, то відзначимо потужну ходу “Світанок-Агросвіт”, який на виїзді мінімально обіграв “Ниву” з Теребовлі і впевнено тримається на другому місці турнірної таблиці наступаючи на п’яти “ОДЕКу”. Також відбувся перенесений матч четвертого туру: “Агрон” – “Карпати” 1:1.

Огляд від Артура Валерка, портал SportArena:

ОДЕК (Оржів) — Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) — 4:2

Голи: Коляда, 15, Ничипоренко, 56, Капустинський, 68, Соловей, 87 – Романець, 86, Горщарук, 90

ОДЕК: Когут, Трикош, Мучак, Кадепський, Красномовець, Кошка, Ніколайчук© (Соловей, 70), Коляда (Апанчук, 60), Богданов (Трофімчук, 60), Семенчук (Капустинський, 60), Ничипоренко (Газицький, 70). Запасні: Бицюк, Гриб. Головний тренер: Володимир Поліщук.

ЛСТМ: Н.Пушкарчук, Сущ (Філь, 66), Прощерук, Байбула, Горщарук, Олійник©, Гладун (А.Кодлубай, 55), А.Пушкарчук, Зайчук (О.Кодлубай, 83), Петрук (Махнюк, 79), Кабанов (Романець, 76). Запасний: Бабенко. Головний тренер: Олег Федюков.

Попередження: Горщарук, 21, Гладун, 42, Красномовець, 57, А.Пушкарчук, 65, Махнюк, 84, Олійник, 85, Кадепський, 89, Прощерук, 90+2

16:00, 29.09.2019. Оржів. Стадіон «ОДЕК-УКРАЇНА». 350 глядачів, поле 4, +16С

Суддя: Гординський Артем (Київ)

Лучани прибули на Рівненщину, все ще не маючи перемог у чемпіонаті. Але не було жодних сумнівів, що матч проти лідера буде складним для ЛСТМ. Так і вийшло. Уже в дебюті атака з правого краю із дотепним закиданням від Ничипоренка завершилася голом. Після передачі з глибини Микола Коляда увірвався в штрафну і з району кута воротарського проштовхнув м’яч у сітку повз застиглого в «напів-позиції» голкіпера — 1:0.

Моментів, щоб забити ще, ОДЕКу не бракувало – достатньо сказати, що й до, і після перерви господарі влучали в поперечину. Але другого голу довго не було, а, щоб не остерігатися таранного форварда Кабанова та швидких флангових лучан, які інколи загострювали гру, оржівцям конче потрібно було закріплювати перевагу. І допоміг у цьому досить курйозний гол. Богданов подав штрафний з правого флангу: голкіпер, здавалося, спокійно пішов на вихід, але раптово випустив м’яч, і Олег Ничипоренко головою відправив його в порожню «рамку» — 2:0.

Далі вже гралося легше – не в останню чергу, завдяки потрійній рокіровці, яка дозволила значно освіжити атаку. Трофімчук, який вийшов на заміну, з центрального кола головою відправив у прорив Капустинського, і Юрій у боротьбі із захисником увірвався в штрафну та пробив в дальній кут із рикошетом від штанги – 3:0. Уже після цього ЛСТМ почав створювати свої моменти. Один із них став результативним. Атака лучан правим флангом завершилася подачею А.Кодлубая до лінії воротарського, звідки головою пробив Тимур Романець, що з’явився в грі з лави — 3:1.

Утім, уже через хвилину господарі забили в відповідь. Соловей, отримавши пас від Апанчука, зважився на дальній удар і не прогадав: м’яч влетів у правий від голкіпера кут, хоча воротар знову міг зіграти впевненіше — 4:1. А крапку в матчі поставили гості. Лучани отримали право на перспективний штрафний біля дуги (Романець заробив), і Дмитpо Горщарук в обвід «стінки» пробив в правий від воротаря кут — 4:2.