“Маяк” вирвав путівку до наступного етапу Кубку України лише у серії пенальті + ВІДЕО

У середу, 11 вересня, відбулися заключні матчі попереднього етапу Кубку України серед аматорів сезону 2019/2020 років і визначилися останні три учасники 1/8 фіналу. Путівку до наступного раунду, зокрема, здобув другий представник Рівненщини – “Маяк”. Сарненчани вдруге зіграли внічию 0:0 з “Вотрансом”, але переграли суперника лише в серії післяматчевих пенальті.

Луцька команда мала чудовий шанс перемогти ще в основний час, проте її гравець не реалізував одинадцятиметровий. Той же футболіст у післяматчевій лотереї влучив у поперечину, ще один удар кіпер сарненчан Андрій Тимошицький зумів парирувати. Щодо гравців “Маяка”, то вони всі свої чотири спроби реалізували.

Звіт про гру від порталу SportArena:

Вотранс (Луцьк) — Маяк (Сарни) — 0:0 (перший матч 0:0). По пенальті — 2:4
Незабитий пенальті: Малиш (Вотранс), 114 – воротар
Післяматчеві пенальті: 1:0 – Химчук; 1:1 – Носарєв; 1:1 – Малиш (поперечина); 1:2 – С.Жданюк; 2:2 – Воробей; 2:3 – С.Тимошицький; 2:3 – Шишка (воротар); 2:4 — Степанюк

Вотранс: Франчук, Обертас, Воробей, Котюн, Кривицький, Малиш, Герасимюк (Химчук, 72), Рибковський© (Полетій, 83), Сквира (Кошелинський, 65), Шишка, Волошин (Щербик, 18). Запасні: Глушко, Шандрук, Чопанюк. Головний тренер: Роман Максимюк.

Маяк: А.Тимошицький, С.Тимошицький, Носарєв, Назаренко, Якимчук, Василець© (Ситник, 52), Романчук (В.Степанчук, 57), Василечко (Степанюк, 94), Козяр (О.Жданюк, 76), Хлібович (Баранов, 81), С.Жданюк. Запасних не залишилося. Головний тренер: Сергій Примак.

Попередження: Хлібович, 10, Романчук, 39, Котюн, 78, Носарєв, 80, Франчук, 89, В.Степанчук, 111, С.Тимошицький, 115
Вилучення: Котюн, 90+4 (повторне попередження)

11.09.2019. 17:00; Підгайці. Стадіон «Вотранс-Арена». 300 глядачів, поле 3; +25С
Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Напружене протистояння цих двох суперників так і не принесло голів. Хоча моменти були! Уже в дебюті воротар гостей вимушений був реагувати на дальній удар досвідченого Герасимюка (екс-Динамо-2 та Волинь), але на грі господарів позначилася травма форварда Волошина, який зіткнувся в повітрі з воротарем Маяка. Щербик, який його змінив, міг забивати на 30 хвилині – перекинув воротаря, одначе несильно надісланий м’яч із лінії встиг виштовхнути захисник Носарєв. У відповідь Василечко влучив у стійку.

Другий тайм не надто змінив хід гри. На 49 хвилині воротареві сарненців довелося парирувати м’яч, який рикошетив у рамку після одного із численних штрафних Герасимюка. А Маяк пробував забити зусиллями Хлібовича та С.Жданюка, одного разу (на 70 хвилині) м’яч довелося виносити з лінії воріт навіть капітану господарів Рибковському. Погіршив шанси Вотрансу інцидент у компенсований час другого тайму. Котюн, який трішки раніше виконував перспективний штрафний (влучив у стінку), після «першого м’яча» в боротьбі в’їхав у Степанчука, так що отримав другу жовту картку, а за нею – червону.

Екстра-тайми також не давали нудьгувати (згадаймо хоча б удар Баранова через себе в падінні – трішки неточно, або розкішний штрафний Воробея, який парирував голкіпер Маяка). А на 114 хвилині Вотрансу, який, нагадаємо, догравав у меншості, випав шанс усього матчу, коли Щербик ішов на флангову подачу, але завалився на газон у боротьбі з С.Тимошицьким. Але О.Тимошицький виручив сарненців. Він парирував удар досвідченого Малиша в правий від себе кут. А в серії штатний пенальтист Вотрансу влучив у поперечку, після чого воротар гостей ще й відбив удар Шишки. Маяк вибиває з розіграшу трофею лігову команду й проходить далі.

Результати матчів-відповідей

“Юність” (Верхня Білка) – Полісся (Ставки) 3:0 (перший матч – 4:0)

LS Group (Верхня Сироватка) – СК “Полтава” 1:3 (1:5)

“Вотранс” (Луцьк) – “Маяк” (Сарни) – 0:0, по пенальті – 2:4

“Сапфір” (Краматорськ) – “Перемога” (Дніпро) +:- (3:1)

На наступному етапі Кубку України на “Маяк” чекає значно грізніший суперник – представник Львівщини “Юність” із Верхньої Білки. В боротьбу за трофей на цьому ж етапі вступить оржівський ОДЕК, котрий зіграє проти “Звягеля”.