Лідер ветеранського Чемпіонату області збільшив відрив від найближчого переслідувача + ВІДЕО

Беззаперечний лідер Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів свій поєдинок 13 туру проводив раніше від решти команд. На “Славію” у неділю, 8 вересня, чекав фінал Кубку Рівненського району, тому ветеранським складом вона зіграла у четвер, 5 вересня. Прогнозовано, поєдинок проти рокитнівського “Полісся” пройшов для фаворита у “режимі тренування”, а у ворота гостей влетіло вісім сухих м’ячів, хоча побувати у сітці могло і значно більше.

13 тур, 05.09, четвер,
“Славія” (Рівне) – “Полісся” (Рокитне) 8:0

07.09, субота,
“Ф2” (Оржів) – “Понеділок” (Рівне) 1:1 “Енергія” (Володимирець) – “Горизонт” (Костопіль) 1:1 “Автоплюс” (Млинів) – “Ізотоп” (Вараш) 2:0 “Колос” (Березне) – “Експрес” (Здолбунів) 1:3

А от рівненський “Понеділок”, котрий йде у турнірній таблиці другим, вдруге у Чемпіонаті втратив очки. В Оржеві в поєдинку проти “Ф-2” рівняни впевнено вели гру, а гол Юрія Гаркуши став лише логічним підтвердженням переваги гостей. Проте ще до перерви господарі зуміли зрівняти рахунок з пенальті, а в другому таймі – відстояти нічию 1:1.

У другому таймі гості декілька разів виявлялися дуже близькими до ще одного взяття воріт оржівців, проте не скористалися чудовими нагодами. Зокрема, Юрій Козлюк не релізував пенальті (поперечина), а згодом м’яч після удару Андрія Господинчика “зустрівся” на лінії воріт з Михайлом Шитюком і відлетів назад у поле…

Таким чином, після 13 туру відстань між “Славією” та “Понеділком” збільшилася до 5 очок, а між “Понеділком” та “Автоплюсом”, який виграв свій поєдинок і має гру в запасі, зменшилася до чотирьох.

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 7 вересня.