ФК “Садове-2” взяв реванш у ФК “Зарічне” за поразку в першому колі + ФОТО

У першому колі ФК “Садове-2” на виїзді мінімально поступився ФК “Зарічне”, тому справою честі для садівчан було у поєдинку на власному полі “віддати борг” команді з Полісся. Проте перший тайм команди відіграли на рівних і закономірно жодному з суперників не вдалося вразити ворота опонентів.

По перерві господарі почали діяти більш активніше та гостріше. Агресивність садівчан досягла свого піку в середині другого тайму і відразу перетворилася у два голи. Спочатку Дмитро Симончук використав закидання Ярослава Бенедичука за спини оборонців ФК “Зарічне” і реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером суперника, а ще за хвилин вісім кращий бомбардир Другої ліги оформив дубль – масована атака ФК “Садове-2” завершилася своєчасною передачею Євгена Дудося на Симончука, який пробив точно у нижній кут.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – ФК “ЗАРІЧНЕ”

Виграючи 2:0 підопічні Ігоря Вакульчика дещо відійшли назад, а от футболісти з Зарічного, навпаки, пішли великими силами вперед, адже втрачати їм вже не було чого. Проте вразити ворота Павла Котюка у цій грі супернику так і не судилося, хоча один раз голкіпера ФК “Садове-2” виручила лише бокова стійка. В свою чергу, за таких умов господарі отримали шанс на гострі контратаки, проте забити більше їм також не вдалося – найближчим до взяття воріт у ці хвилини виявився Юрій Міщанін, але після його удару м’яч влучив лише у штангу.

Основні конкуренти ФК “Садове-2” також здобули перемоги – лідер Першості області просто декласував на виїзді рівненський “Стандарт-Водник”, а “Лісівник” на власному полі у Дубровиці, хоча й не без труднощів, але переграв ФК “Рачин”.

15 тур, 07.09, субота,
ФЦ “Дубно” – “Енергія” (Володимирець) 2:0 “Стандарт-Водник” (Рівне) – “Случ” (Березне) 0:10

08.09, неділя,
“Моноліт” (Вараш) – “ОТГ Клевань-Оржів” 1:2 “Лісівник” (Дубровиця) – ФК “Рачин” 3:1 ФК “САДОВЕ-2” – ФК “Зарічне” 2:0 “Полісся” (Рокитне) – “Граніт” (Томашгород) 4:0

Турнірна таблиця Першості області на 8 вересня.