ФК “Малинськ” та ОДЕК утретє розіграють між собою Кубок Рівненської області + ФОТО + ВІДЕО

У середу, 4 вересня, у Малинську та Сарнах відбулися матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку Рівненської області сезону 2019 року. І якщо від зустрічі команди Олега Шандрука та “атомників” несподіванок не очікувалося і питання стояла лише в тому, скільки м’ячів цього разу пропустить Вараш, то на сарненському стадіоні “Мрія” цілком могла нароодитися сенсація у вигляді перемоги господарів з потрібним рахунком.

У підсумку, інтрига в протистоянні “Маяка” та ОДЕК протрималася до останніх секунд. За десять хвилин до завершення основного часу Сергій Жданюк гарматним пострілом зі штрафного відкрив рахунок у зустрічі. Після цього сарненчани кинулися забивати такий потрібний другий м’яч, але на 90-й хвилині пропустили контрвипад Оржева. Владислав Семенчук “розхитав” у карному майданчику захисника та потужно пробив у ближній кут воріт “Маяка” – 1:1 і ОДЕК виходить у фінал!

А от четверта зустріч ФК “Малинськ” та “Ізотоп-РАЕС” завершилася четвертою крупною поразкою команди з Вараша. Вже на 12-й хвилині господарі вигравали 2:0, щоправда, під завісу першого тайму гості спромоглися забити м’яч і піти на перерву за пристойного рахунку 2:1. У другому таймі підопічні Олега Шандрука дотиснули суперника, хет-трик оформив Василь Штандер, дубль – Микола Гайдучик, ще один гол провів Анатолій Онищук. Відзначимо, що собливо ефектними виявилися перший та п’ятий мячі ФК “Малинськ” у виконанні Штандера та Онищука.

ФК “Малинськ” – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – 6:1 (2:1)

04.09.2019. Кубок області 2019. 1/2 фіналу. Малинськ. Стадіон “Ліон”.

Головний арбітр: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:
Штандер Василь (Кір’ях Віктор), 2 (1:0)
Гайдучик Микола, 12 (2:0)
Никончук Владислав, 42 (2:1)
Гайдучик Микола, 56 (3:1)
Штандер Василь (Гайдучик Микола), 68 (4:1)
Онищук Анатолій (Шандрук Олег), 82 (5:1)
Штандер Василь (Гайдучик Микола), 90 (6:1)

“Маяк” (Сарни) – ОДЕК (Оржів) – 1:1 (0:0)

04.09.2019. Кубок області 2019. 1/2 фіналу. Сарни. Стадіон “Мрія”.

Головний арбітр: Мамчур Наталія (Рівне)

Голи:
Жданюк Сергій, 81 (1:0)
Семенчук Владислав, 90 (1:1)

ПЕРЕГЛЯНУИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “ІЗОТОП-РАЕС”

Вирішальний поєдинок за Кубок Рівненської області відбудеться на стадіоні “Меблевик” у смт Смига Дубенського району і запланований на суботу, 14 вересня. Нагадаємо, у 2015 і 2016 роках ОДЕК та ФК “Малинськ” двічі зустрічалися у кубкових фіналах. Спочатку команда з Оржева перемогла Малинськ з результатом 1:0, але наступного року поступилася в додатковий час 1:2 (основний час завершився 0:0).