ФК “Садове” в ослабленому складі не зумів утримати перемогу над лідером + ВІДЕО

У матчі 13 туру Чемпіонату області ФК “Садове” гостював у Сарнах. Чинний чемпіон області залишився, фактично, єдиною командою, котра ще може нав’язати боротьбу ФК “Малинськ” за обласне золото, тому, зрозуміло, “Маяк” налаштовувався на максимальний результат у зустрічі з садівчанами.

Щодо підопічних тренерського тандему Володимира Новака та Олега Мазярка, то вони опинилися у серйозній психологічній ямі після двох поспіль невдалих матчів з ФК “Гоща-РІТТЕР” та СФК “Іква”, в яких зуміли взяти лише один заліковий пункт. Ситуацію для гостей ускладнювали і серйозні кадрові втрати перед звітним поєдинком – через дискваліфікацію гру пропускав Андрій Оксенюк, капітан команди Вадим Жак був задіяний у футзальному турнірі, не до кінця залікували старі травми інші лідери клубу – Богдан Новак та Володимир Гайдук.

Проте й за таких умов першими у зустрічі зуміли відзначитися саме гості. Розіграш стандарту на дев’ятій хвилині матчу з лівого флангу завершився ударом в самісіньку дев’ятку Павла Зубарєва – 0:1! Відігратися сарненчани спромоглися лише завдяки сумнівному пенальті, яке призначив Андрій Ганіченко на 31-й хвилині. Ще через п’ять хвилин “Маяк” вперше у цій зустрічі вийшов уперед – 2:1.

На 61-й хвилині черговий стандарт – цього разу кутовий удар – знову приносить успіх садівчанам. Рустам Кишиєв сповна скористався помилкою голкіпера суперника на виході та встановив паритет у рахунку – 2:2.

Утім, за якихось десяток хвилин стрімка флангова атака господарів правим краєм приносить успіх “Маяку” втретє. А за хвилину до завершення основного часу у ворота Андрія Мозерова влетів ще й четвертий м’яч – отож, поразка з рахунком 2:4…

Протокольні дані.

“Маяк” (Сарни) – ФК “Садове” – 4:2 (2:1)

25.08.2019. 13 тур. Сарни. Стадіон “Мрія”. 300 глядачів.

Головний арбітр: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:
Зубарєв Павло, 9 (0:1)
Степанчук Владислав – з пенальті, 32 (1:1)
Жданюк Сергій, 37 (2:1)
Кишиєв Рустам – кутовий, 62 (2:2)
Козяр Леонід, 70 (3:2)
Степанюк Сергій, 90 (4:2)

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій; 5.Новак Богдан; 2.Макарчук Олександр; 11.Лозян Вадим (4.Гриб Руслан, 82); 20.Неберикут Владислав; 23.Цвик Сергій; 10.Царьов Вадим; 7.Гайдук Володимир (к); 8.Кишиєв Рустам; 21.Зубарєв Павло; 24.Корзюк Віталій (9.Цимбалюк Михайло, 55)
Середній вік: 28,1 року.

Попередження: Баранов Дмитро, 50; Носарєв Ігор, 81 – Цвик Сергій, 30; Новак Богдан, 48; Зубарєв Павло, 89.

13 тур, 24.08, субота,
“Локомотив” (Здолбунів) – “Коливань” (Клевань) 0:0 (юнаки 1:4)

25.08, неділя,
“Маяк” (Сарни) – ФК “САДОВЕ” 4:2 (2:0) ФК “Малинськ” – ФК “Гоща-РІТТЕР” 9:1 (0:10) СФК “Іква” (Млинів) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3:1 (0:3)

перенесена гра 12 туру,
“Калина” (Бугрин) – ФК “Рафалівка” 2:4 (2:2)

Після чергових матчів у Першій лізі СФК “Іква” ще більше зміцнила свої позиції на четвертому щаблі турнірної таблиці. Млинівчани вдома обіграли “Ізотоп-РАЕС”, при чому зробили це вдруге в сезоні, тоді як “Коливань” несподівано втратила дорогоцінні пункти в Здолбунові і за втраченими очками тепер ділить лише шосте-сьоме місце. А от відставання млинівчан від третьої сходинки тепер складає лише один заліковий бал.

Невдалим виявилося відкриття нового стадіону в Бугрині. Місцева “Калина” нічого не зуміла протиставити гостям із Рафалівки. Ще один представник району – ФК “Гоща-РІТТЕР” – виявився нокаутованим у Малинську, де місцевий клуб, попри значний відтік кваліфікованих виконавців, все ще залишається грізною силою. Відзначимо, що гощанці у цій зустрічі також зіштовхнулися з серйозними кадровими проблемами – дискваліфікацію відбував стовп оборони Ігор Блажиєвський, а через травми поле достроково змушені були залишити Андрій Джум та Володимир Хомончак.

ФК “Малинськ” – ФК “Гоща-РІТТЕР” – 9:1 (5:0)

25.08.2019. 13 тур. Малинськ. Стадион “Ліон”. 150 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)