Оржівський ОДЕК втратив перші очки в новому Чемпіонаті України серед аматорів + ВІДЕО

У двох перших турах Чемпіонату України серед амтарів ОДЕК із Оржева здобув дві перемоги. Проте третій поєдинок проти “Ниви” у Теребовлі тепер вже єдиний представник Рівненщини у цих змаганнях розпочав з двох пропущених м’ячів. Щоправда, у другому таймі ситуацію вдалося дещо виправити і гості зуміли вивезти з Тернопільщини нічию. Ця втрата очок стала для ОДЕКа першою в аматорському сезоні 2019/2020 років.

Огляд туру від Артура Валерка, SportArena:

Група 1 • 3-й ТУР

Матч туру

Покуття (Коломия) — Епіцентр (Дунаївці) — 4:2
Голи: Головачук, 33, 45+2, 49, Сікач, 43 – Папірович, 56, Зачиковський, 58

Покуття: Гоменюк, Сікач, Лазорик©, Локатир, Хандій (Громоляк, 87), Москалик, Свиридов, Курташ (Топчевський, 68), Ковальчук (Уграк, 61), Кушецький, Головачук (Карапка, 56). Запасні: Мегдиник, Блащук, Нападюк. Головний тренер: Сергій Турянський.

Епіцентр: Дробний© (Герич, 46), Зачиковський, Руснак, Стрільчук (Папірович, 46), Темерівський, Керчу (Савчук, 52), Пліс, Раца, Садоха (Гринченко, 46), Беженар, Івашко (Якубов, 15). Запасні: Морозов, Валєєв. Головний тренер: Володимир Ігнатьєв.

17:00, 17.08.2019. Коломия. Стадіон «Юність». 900 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Мандзюк Іван (Тернопільська обл.)
Попередження: Руснак, 20, Хандій, 24, Сікач, 71, Папірович, 71, Гринченко, 78, Савчук, 80

Цей матч був центральним у турі, адже зустрічалися команди, які називалися серед фаворитів західної групи. Покуття зарекомендувало себе ще раніше, у минулому сезоні дісталося плей-офф. А Епіцентр дебютує в турнірі, відразу зібравши потужний склад із низкою екс-гравців професіональних клубів (Буковина, ФК Калуш, Агробізнес, Поділля та інші). Серед новачків дунаївчан, до слова, й Беженар, Темерівський, раца – недавні одноклубники коломиян. А також воротар Герич, який зробив собі ім’я в ПФЛ за виступами в ПФЛ за Скалу та Калуш, але в Інгульці опинився поза складом, тож вирішив перезавантажитися в Епіцентрі.

Гра почалася для Епіцентру з невдач. Уже в дебюті довелося міняти найдосвідченішого форварда Івашка (замість нього вийшов інший гренадер – Якубов), а на 33 хвилині правий фланг оборони гостей загрався, так що Хандій перехопив м’яча й головою скинув на Головачука. Захисники намагалися перехопити передачу в балетних піруетах, але не змогли, і Юрій, опинившись прямо перед воротарем, розважливо розстріляв ворота з близької відстані – 1:0.

Помилки оборони Епіцентру повторювалися й надалі, тепер уже з лівого флангу пішла ризикована низова передача, яку перехопив Сікач і, перепасувавшись із Курташем, вискочив на воротаря й переграв його – 2:0. Все це Микола зробив на високій швидкості. А ще через дві хвилини «перший м’яч» від голкіпера сповна використав Андрій Ковальчук. Підробивши м’яча правою, з лівої він влучив у ближній кут метрів із 18-ти – 3:0 ще до перерви.

Здавалося, Епіцентр вже не підніметься. А тим більше, відразу після перерви Головачук із Кушецьким розіграли ще одну атаку й на знущально несильний пас у відповідь Юрій відреагував несильним, але точним ударом метрів із десяти – 4:0. Але серія замін допомогла дунаївчанам уникнути приниження. Вони виконали низку стандартів, і після одного з аутів Савчук навісив на лінію карного майданчика, а Папірович, випередивши захисника, з близької відстані поцілив у ворота – 4:1. Як Вадим, так і його асистент – це вдалі заміни гостей. А ще за дві хвилини після ще одного ауту Беженар навісив на дальню стійку, Пліс скинув у воротарську, де Денис Зачиковський забив другий м’яч дунаївчан – 4:2. Кінцівочка через це видалася нервовою, але Покуття своєї переваги остаточно не розтратило. Й здобуло дуже важливу перемогу.

Герой матчу – Юрій Головачук (Покуття)

Бомбардирським дублем дав вирішальну перевагу коломиянам, міг забивати ще. Органічно виглядав у дещо оновленій групі атаки Покуття.

Світанок-Агросвіт (Шляхова) — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 0:0

Світанок-Агросвіт: Карабін, Луцюк, Малка (В.А.Рудий, 27), Заводян©, Борячук, Проневич (Загалевич, 73), Єрмак, Чельцов (Чернега, 53), Кучеренко, В.В.Рудий (Гаді, 58), Сомов (Бачур, 70). Запасні: Поштаренко, Костюк. Головний тренер: Дмитро Єфстафієв.

Агрон: Рогаль, Скобляк, Пастернак©, Лівіцький, Ковалик, В.Гаврилюк (Червонецький, 46), Вонс (Кривобедрий, 46; Гурін, 71), Дімітрієв (Луцик, 60), Білик, Ковалевський (Коник, 60), Процик. Запасні: Семенець, Павлусь. Головний тренер: Роман Курдупель.

17:00, 17.08.2019. Шляхова. Стадіон «Шляхова-Арена». 300 глядачів, поле 5, +22С
Суддя: Шевель Микола (Фастів)
Попередження: Скобляк, 17, Малка, 26, Луцюк, 31, Кривобедрий, 60, Борячук, 65, Проневич, 69, Червонецький, 85

Непростою нічиєю завершився матч на Вінничині. Господарі буквально напередодні матчу дозаявили кількох екс-гравців ФК Малинськ – фланговий фулбек Луцюк і опорник Проневич дебютували відразу, Дацюк має це зробити невдовзі – після відбуття відсторонення.

Не дивно, що значно посилений Світанок-Агросвіт провів низку гострих атак. На передовій плідно працював Сомов, якому кілька разів не вистачило дещиці, щоб гостро пробивати зблизька. Завдавали ударів Кучеренко, Гаді, Луцюк. А у гостей чудовий шанс не реалізував Процик, який у чистому виході один на один з воротарем не влучив у дальній кут. Ледве не зайшов розкішний штрафний від Червонецького, він же добре підкручував метрів із 20-ти з гри.

Але, попри всі старання, голів у матчі не було – це той випадок, коли кращими на полі були воротарі.

Повне відео матчу – тут.

ФК Ковель-Волинь — Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) — 3:1
Голи: Данилюк, 61, 71, Ліщук, 84 – Олійник, 41

Ковель: Дувакін, Кузьмич, Ткачук (Залібський, 46), Зінь, Ю.Заліпа, Шафранюк (Валігура, 81), Романюк (Данилюк, 59), Мороз, Романчук©, Кашуба (Федчук, 74), Ліщук (Лукашук, 87). Запасні: Харченко, Жмуйда. Головний тренер: Юрій Романчук.

ЛСТМ: Семченко, Прощерук, Філь, Горщарук, Максимчук (Байбула, 76), Олійник© (Махнюк, 46), Неделюк, Кодлубай, Зайчук (Кодлубай, 86), Гладун (Дмитрук, 74), Кабанов (Петрук, 66). Запасні: Жук, Ярмощук. Головний тренер: Олег Федюков.

18:00, 17.08.2019. Ковель. Стадіон «Центральний». 1000 глядачів, поле 4, +24С
Суддя: Заліський Іван (Івано-Франківськ)
Попередження: Кашуба, 45+1, Філь, 48, Неделюк, 54, Кузьмич, 70, Кодлубай, 71, Валігура, 87

Ковельська команда чекала в гості ЛСТМ, який встиг дозаявити кількох новачків, з інтересом. І дербі виправдало сподівання. Гості діяли на зустрічних курсах, у відповідь на непоганий удар Кашуби (його потягнув Семченко) лучани провели відразу кілька атак із завершенням від Гладуна та Кабанова. А коли все той же дебютант Гладун дав поперечну передачу на капітана команди Олійника, Василь прийняв рішення відразу ж пробити метрів із 20-ти і не прогадав. М’яч від рук голкіпера опинився в воротах – 0:1.

Лише в другому таймі ФК Ковель-Волинь зумів відігратися й вийти вперед. Спочатку Кузьмич почав атаку в центрі поля, підключив Залібського, який із правого краю прострілив точно на Данилюка. Івану лишалося не промахнутися із півтора метрів – 1:1. У ці хвилини вирішувалася доля зустрічі. Могли забивати як одні, так і інші – на моменти Кузьмича та Ліщука відповідали Неделюк і Гладун. Але все ж багатохвильова атака вивела вперед «червоно-жовтих». Кашуба зіграв на підборі, віддав правіше на Романчука, чий простріл обробив Данилюк і в падінні відправив м’яча в ворота під тиском суперників – 2:1. Вирішальний дубль за 10 хвилин від Івана.

Гості побігли відіграватися, зони неминуче розкривалися, так і пішла вирішальна контратака. Кузьмич протягнув м’яча з глибини поля, переадресував Данилюку й герой матчу тонким пасом вивів Ліщука на воротаря. Олександр обіграв голкіпера й закотив м’яча вже в порожні ворота – 3:1. Перша в сезоні й відразу вольова перемога ковелян.

Нива (Теребовля) — ОДЕК (Оржів) — 2:2
Голи: О.Никеруй, 10, Чучман, 13 – Апанчук, 62, Мучак, 70

Нива: Плетеницький©, В.Кузів, С.Шаповал, Чучман, В.Сороцький (Макогон, 46), Олексієнко, Слоневський, Б.Баранець (Р.Кузів, 46), О.Никеруй (Бегашов, 46), Г.Баранець (Кренько, 90+1), Гром’як. Запасні: Субота, Ольховий, Голованьов Головний тренер: Сергій Задорожний.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець, Кошка, Ніколайчук, Семенчук, Богданов (Апанчук, 54), Фесенко (Ничипоренко, 26; Газицький, 87), Трофімчук© (Капустинський, 81). Запасні: Гриб, Соловей, Бицюк. Головний тренер: Володимир Поліщук.

17:00, 18.08.2019. Теребовля. Стадіон «Колос». 350 глядачів, поле 4, +26С
Суддя: Вангела Олег (Калуш)
Попередження: Гром’як, 45+1, Наумець, 45+1, Макогон, 61, Мучак, 77, Плетеницький, 90+4
Вилучення: Макогон, 71 (повторне попередження)

У дебютному матчі на посту головного тренера екс-наставник тернопільської Ниви Сергій Задорожній вів теребовлянську Ниву до перемоги. Уже в дебюті голи Никеруя та Чучмана дали перевагу господарям, але розвинути її не вдалося. Отож у другому таймі стандарти допомогли ОДЕКу здобути вольову нічию та зберегти одноосібне лідерство. Спершу розкішним ударом зі штрафного забив дебютант команди, екс-форвард юнацького складу Шахтаря Апанчук, а через кілька хвилин міцний центрбек Мучак пішов до чужих воріт і встановив остаточний рахунок – 2:2.