МФК “Кардинал-Рівне” виграв два з трьох спарингів з провідними польськими клубами + ВІДЕО

У п’ятницю, 16 серпня, у стартовому поєдинку тренувального міні-збору МФК “Кардинал-Рівне” у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі – “Рекорд”.

“Рекорд” – “Кардинал-Рівне” – 1:2 (1:2)

16 серпня 2019 року, Бєльсько-Бяла, 17:00

Голи: Марек (7) – Кравчук (2), Горпинич (4)

“Рекорд”: Наврат – Яновський, Кубік, Алекс Віана, Дудек, Корпела, Бондар, Сурмяк, Марек, Поплавський.

“Кардинал-Рівне”: Сіріцький, Слободянюк (на перегляді) – Поночовний, Корнєв, Кравчук, Конько (на перегляді), Мілінький, Горпинич, Лисенко, Басич, Концеба, Кручок, Ардашніков.

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав ГОНЧАРЕНКО – підсумував першу контрольну гру проти польського “Рекорда”, в якій наша команда вчора перемогла – 2:1:

– Як для першої гри нового річного циклу, враховуючи ротацію нашого складу, вважаю результат непоганим. Але мене цікавить сама гра і її якість. Задоволений ставленням до справи, відповідальністю кожного гравця в грі, але ось компетентності у змісті гри не вистачає ряду гравців. Не всі встигають за розвитком гри, її ходом. А головне – своїм впливом на те, що відбувається в грі. Не вистачає ігрової цілісності і стабільності в грі.

Розпочали солідно, розкуто, повели 2:0. Чомусь терміново на індивідуальній помилці привезли м’яч в свої ворота, почали метушитися, нервувати. Суперник решту часу першого тайму мав ігрову перевагу, тож нам довелося туго. Очевидних помилок до кінця тайму та гри в цілому ми більше не допустили, рахунок не змінився. Терпіли в першому таймі, пішли на перерву. У другому таймі дещо перебудувалися, зробили перестановки в поєднаннях четвірок, піднялися вище у відборі м’яча, поліпшили контроль м’яча, ущільнили колективний пресинг, зіграли двома четвірками по системі 4-0 і це змусило суперника фолити. У підсумку на 39-й хвилині заробили 6 фол, довірили його пробивати Лисенко, але Андрій не зумів переграти воротаря.

Другий тайм мені сподобався. Знайшла солідність і стійкість у володінні м’ячем і управлінні грою. Левову частку спокою привніс у гру наш воротар, Слобаденюк Руслан. Він своїм спокоєм і виваженістю додав нам впевненості.

Стан команди, її ігрову стійкість, будемо оцінювати тільки за результатами двох ігор з “Рекордом”. Буде ще третя гра з бронзовою командою чемпіонату Польщі. Три гри поспіль дадуть нам об’єктивну оцінку сьогоднішніх можливостей команди, її перспективи та можливість отримати синтезовану відповідь про виконану роботу на етапах підготовчого періоду.

17 серпня у повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій «Кардинал-Рівне» зазнав поразки від BTS Rekord – 2:5.

“Рекорд” – “Кардинал-Рівне” – 5:2 (3:0)
17 серпня, Бєльсько-Бяла, 12:00

“Рекорд”: Наврат (Буржей) – Поплавський, Яновський, Бондар, Марек, Гензьор, Дудек, Алекс Віана, Сярмяк, Кубік, Корпела, Алекс Кастро.

Голи: Яновський (1), Поплавський (8, 22), Бондар (14, 23) – Мілінький (30, 38).

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав ГОНЧАРЕНКО – про повторну гру з “Рекордом”:

– На жаль, друга гра нам не вдалася. Я не випадково зазначав, що розглядаю стан команди за сумою двох ігор. Ми розуміли, що сьогодні нам буде важче, але щоб програвати по ходу гри до 23 хвилині 0:5 – на таке не розраховували. Почали дуже погано, пропустили швидко два необов’язкові м’ячі. Відсутність концентрації помножена на слабку гру воротарів призвели до такого розвитку гри. Елементарно легкі м’ячі в ближній від воротаря кут – і нам вже довелося шукати шляхи поліпшення гри. Але смію зауважити, що в першому таймі нам цього не вдалося зробити. Більше того – до кінця першого тайму на власному володінні м’ячем помиляємося, фолимо в семи метрах від воріт і Саша Бондар реалізує штрафний, пробивши поміж ніг воротарю.

Не виправдовуючись, смію відкрито стверджувати, що моментів ми створили більше в першому таймі, але от реалізація звелася до нуля. Причому очевидність їхня була куди більша, ніж у суперника. Один Андрій Ардашніков зобов’язаний був тричі забивати. Олександр Басич мав чистий, без перешкод, вихід один-в-один з воротарем. І всі ці моменти з категорії явних, особливо у Андрія, коли не забити було складніше, ніж забити.\

В роздягальні поговорили, вказали на помилки, обговорили причини того, що сталося. Домовилися поліпшити роботу в русі. Почали другий тайм четвіркою Басича і примудрилися за хвилину і 58 секунд пропустити два м’ячі. Довелося підняти тональність в спілкуванні з гравцями, після чого робота в грі явно покращилася. Зарухалися, створили безліч моментів, але реалізація в цей день підвела нас. Забили два робочих голи і радує, що це зробив Мілінький.

З забійних моментів по черзі не забивали Павло Концеба, Андрій Ардашніков, Володимир Поночовний. Змусили суперника фолити, заробили пенальті, який не реалізував Влад Корнєв. Анатолій Мілінький не забив десятиметровий удар. Засмучує, що моменти були, але майстерність підводить. Тривожить, що четвірка Басича свій мікроматч програла – 0:3. У першій грі була присутня ігрова строгість, індивідуальна відповідальність, багато блокували удари суперника, а в другій грі ці показники зникли, що підтверджує характер пропущених м’ячів. Суперник 22 хвилини був агресивнішим за нас. Ми програли в атлетизмі і в сумі швидкісних переміщень. Плюс сьогодні нас підвели воротарі, які відіграли по тайму: Слободянюк, Сіріцькій. Не вміємо грати другу гру і це відстежується ще з минулого року, коли на турнірах в Одесі і Львові нами були програні другі матчі на турнірах з далеко не найсильнішими суперниками. В цілому впадати у відчай – недоречно, але всім нам висновки належить зробити.

18 серпня у Хожуві “Кардинал-Рівне” здобув перемогу над бронзовим призером чемпіонату “Польщі” – “Клірексом”.

“Клірекс” – “Кардинал-Рівне” – 2:3 (1:1)
18 серпня, Хожув, 16:00

“Кардинал-Рівне”: Сіріцький, Слободянюк (на перегляді) – Поночовний, Корнєв, Конько (на перегляді), Мілінький, Горпинич, Лисенко, Басич, Кручок, Ардашніков. Запасні: Кравчук, Концеба.

Головний тренер: Станіслав Гончаренко.

Голи: Іванов, Сегет – Поночовний, Конько, Басич.

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав Гончаренко розповів про спаринг прти хожувського “Клірекса” та підбив підсумок закордонного міні-збору:

– Даючи оцінку третій грі, що стала в нашому щільному графіку третьою упродовж трьох днів, відразу зазначу, що рухова активність і обсяг виконаної нами роботи – були найкращими з усіх трьох ігор. Наголошую, що ми усвідомлено встановили такий графік ігор, щоб на тлі двотижневого втомлюючого циклу спеціальної спрямованості, куди увійшли розвиток всіх видів витривалості – ми змогли провести три гри, в яких консолідували ряд важливих якостей. Це прояв здатності грати з суперниками, що мають різні стилі гри, отримати міжнародний досвід таких ігор, накопичити ігрову втому і, головне, проявити командну здатність боротися по ходу матчу з втомою. І при цьому домагатися результату.

Додаткова складність виникала в третій грі. Адже після двох ігор, проведених на паркеті, нам потрібно було грати на терафлексовому покритті. Хто грав – знає, як вкрай складно адаптуватися в роботі з м’ячем на терафлексовому покритті після паркету. Відзначу хорошу реакцію хлопців на зміну умов, прояв волі для досягнення результату, ігровий вишкіл в умовах, що змінилися.

Помилки командних дій ми зуміли звести до мінімуму в порівнянні з другою грою. Єдине, що засмучує, з восьми пропущених м’ячів в трьох іграх, а це забагато, шість ми привезли самі собі. Характер пропущених м’ячів дивує. Їхня помилковість – з розряду “не може бути”. Зате кількість моментів, створених нами в третій грі, перевищила показники попередніх. Поночовний міг разом із Коньком могли відзначитися хет-тріками, Лисенко двічі з не забив із забійних позицій. І інші гравці мали мінімум по моменту.

У третій грі зіграли без Павла Концеби, виключивши тим самим, найменший шанс на рецидив старої травми, у зв’язку з грі на терафлексі. І без Сергія Кравчука. Він не зіграв через мікротравму коліна. Повністю довірили Віталію Коньку гру в четвірці Олександра Басича і він впорався, поклавши почин своїм голам за “Кардинал-Рівне”.

Відзначу ставлення всього колективу до роботи і націленість на перемогу в даній грі. Поважаю виявлену працелюбність всієї команди по ходу матчів та дякую кожному за сумлінність.