ФК “Садове” у меншості вдома мінімально поступився млинівському СФК “Іква” + ВІДЕО

Невдало розпочав другу частину Чемпіонату області ФК “Садове”. Після нічиєї в пропущеній грі з ФК “Гоща-РІТТЕР” садівчани на власному полі поступилися СФК “Іква”. Першими відкривши рахунок у зустрічі з млинівчанами, господарі під завісу першого тайму вже програвали 1:2 та опинилися в меншості – поле через перебір карток залишив автор голу Андрій Оксенюк. Після перерви гості зуміли забити ще й третій м’яч, а от максимум, на що спромоглися гравці ФК “Садове” – в кінцівці зустрічі скоротити відставання до мінімуму (Рустам Кишиєв).

Звіт про матч в групі ФК “Іква” (Млинів), автор Anatoliy Kalinobrodskiy:

Господарі жвавіше розпочали матч і закрили “гостей” біля їхніх воріт у дебютні хвилини. Зрештою, тиск суперника «Іква» не витримала і пропустила на 6-й хвилині. Проте футболісти біло-синіх в складі якої був граючий тренер та лідер Сергій Вишнеський, побудовали контратакуючу модель гри, почали діяти агресивніше і врешті на хвилині 25-27 той же Сергій Вишневський точним ударом в дальний кут робить рівновагу 1-1, а наприкінці тайму точним ударом без шансів для воротаря зі штрафного Макс Веремчук виводить Млинівчан в перед рахунок стає 1-2.

Другий тайм спочатку був продовженням першого. Та ж перевага “ФК Садове”, той же темп. Млинівські футболісти правильно вели захист своїх воріт перекривали всі вільні зони, вибирали правильні позиції.

Швидка атака Млинівчан правим флангом завершився пасом у вільну зону на Кісісаво , який пробив у нижній дальній кут. Рахунок 1-3. Гол шокував господарів, і тренер майже відразу ж зважився на заміни. На поле вийшли форварди і воротар, але і це господарям не допомогло. І поки футболісти господарів знаходились в розгубленому стані то й же Кісісіво Лукебі Натан ледь не оформив дубль, та міг закривати гру, але удар прийшовсяв в стійку воріт. Грати залишилося ще хвилин 15-20, проте в цей час футболісти “Ікви” спокійно руйнували спроби “Садового” створити хоч щось. Власне, за цей час варто згадки хіба один-два момента. В свою чергу млинівчани спокійно виходили в контратаку в одному епізоді після класного сольного проходу і вийшовши 1х1 не зміг переграти воротаря Сергій Вишневський, ще в одному епізоді Роман Тараконов з вигідної позиції не влучив в рамку воріт мяч пройшов в міліметрах над перекладеною.

Спекотна погода та постійна концентрація суттєво вплинула на дії футболістів наші хлопці просто хотіли відстояти потрібний результат почали грати на утримання рахунку дуже глибоко сівши в оборону наших воріт за що і поплатились за хвилину до завершення поєдинку пропущеним мячем 2-3. На більше господарів не вистачило. Фінальний свисток зафіксував їх поразку.

Головною рисою СФК Іква є активна участь в атакувальних позиціях крайніх оборонців, використання при побудові наступальних атак усієї ширини поля. футболісти намагаються грати в інтелектуальний футбол і наразі ці спроби фрагментами виглядають дуже симпатично. Хоча, зрозуміло, команда тільки на початку шляху і ще не відомо, чи той шлях буде успішним. Хотілося б щоб цей шлях був успішний, адже хлопці, перш за все, не за гроші грають, а за престиж клубу, за свою честь і гідність. Гроші – не на першому місці. В хлопців є довіра один до одного, команда обов’язково буде зростати, а разом з нею і кожен гравець”. Взагалі вони одне ціле вони разом переживають гіркоту поразок підтримують один одного, радіють перемогам і повірте на даному етапі клуб без стабільного фінансування, більше того самі футболісти вносили свої кошти на пальне щоб поїхати на календарну гру. Зависні люди говорять куди вони лізуть, що їм робити у першій лізі, вони на район не можуть грати, ще в середині першого кола говорили, що це буде останій виїзд – так ось тепер подивіться знаходяться люди,які допомагають фінансово. З команди ніхто не пішов, а навпаки прийшли нові футболісти, які вже в першому матчі доводять ділом , не словом. Команда зараз знаходиться на 4 місці і грає на рівних з командою в якої бюджет в 2-3 міліони в рік.

Протокольні дані матчу.

ФК “Садове” – СФК “Іква” (Млинів) – 2:3 (1:2)

18.08.2019. 12 тур. Садове. Стадіон “Садове-Арена”. 100 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи:
Оксенюк Андрій, 3 (1:0)
Вишневський Сергій, 17 (1:1)
Веремчук Максим, 40 (1:2)
Кісісаво Лукебі Натан, 76 (1:3)
Кишиєв Рустам, 90+3 (2:3)

ФК “Садове”: 35.Горнік Станіслав (27.Мозеров Андрій, 65); 22.Пархомчук Анатолій (5.Новак Богдан, 33); 2.Макарчук Олександр (4.Гриб Руслан, 71); 23.Цвик Сергій; 17.Єроменко Микола (20.Неберикут Владислав, 46); 14.Жак Вадим (к); 11.Лозян Вадим (9.Цимбалюк Михайло, 83); 19.Оксенюк Андрій; 10.Царьов Вадим; 21.Зубарєв Павло (8.Кишиєв Рустам, 61); 24.Корзюк Віталій (7.Гайдук Володимир, 52)
Середній вік: 27,9 року.

Попередження: Лозян Вадим, 19; Оксенюк Андрій, 22 – Тростянчук Володимир, 4; Вишневський Сергій, 44; Бровчук Іван, 49; Лисюк Вадим, 80; Хрипа Едуард, 90

Вилучення: Оксенюк Андрій, 45 (2ЖК).

Ще два представники Гощанського району в Чемпіонаті області не грали. ФК «Гоща-РІТТЕР» пропускав 12 тур згідно календаря, а матч «Калина» (Бугрин) – ФК «Рафалівка» перенесли на пізніший термін.

Загалом, у матчах 12 туру зафіксовано наступні результати:

12 тур, 17.08, субота,
“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Локомотив” (Здолбунів) 2:2 (3:1) ФК “САДОВЕ” – СФК “Іква” 2:3 (8:0) “Коливань” (Клевань) – “Маяк” (Сарни) 0:2 (0:2) ФК “Малинськ” – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 5:0

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 18 серпня.