Оржівський ОДЕК виграв другу поспіль гру на старті нового Чемпіонату ААФУ + ВІДЕО

Якщо в перший ігровий день Чемпіонату України серед аматорів у жодному з його поєдинків не було зафіксовано “мирової”, то в другому турі відразу у трьох з чотирьох зіграних матчів суперники не зуміли визначити переможця. Більше того, всі нічиї виявилися з однаковим рахунком – 1:1. Єдину перемогу відсвяткував у домашній грі ОДЕК, котрий в Оржеві розгромив “Карпати-Енергетик” з Галича і одноосібно очолив турнірну таблицю в Групі 1.

Портал Sportarena присвоїв грі в Оржеві титул “Матч туру”:

ОДЕК (Оржів) — Карпати-Енергетик (Галич) — 4:0
Голи: Фесенко, 6, Семенчук, 57, 63, Бондар, 73

ОДЕК: Омелянюк (Бицюк, 78), Наумець, Мучак (Чикалюк-Козакевич, 79), Кадепський, Красномовець, Кошка (Соловей, 75), Ніколайчук, Семенчук, Богданов (Бондар, 66), Фесенко, Трофімчук© (Газицький, 60). Запасні: Гриб, Варварук. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Карпати-Енергетик: Петрик, Третяк, Кримінський, Прошак, Турчанський, Сем’янчук (Воробець, 70), Воробчак, Ю.Вовчук (Блонський, 46), Я.Вовчук© (Кащій, 64), Красій (Кукурудз, 78), Слободян (Федюк, 81). Запасних не лишилося. Головний тренер: Петро Русак.

16:00, 11.08.2019. Оржів. Стадіон «ОДЕК-УКРАЇНА». 300 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Горбенко Євген (Київська обл.)
Попередження: Третяк, 32, Сем’янчук, 52, Семенчук, 79, Блонський, 88

Галичани проводили свій перший матч у новому сезоні, і відразу ж їм випав виїзд на Рівненщину – в гості до старожилів аматорських змагань України. ОДЕК швидко повів у рахунку, коли Мучак видав довгу передачу з глибини поля, а Андрій Фесенко спритно підхопив м’яча прямо перед воротарем і захисником, смикнувся вправо й забивав майже у порожні ворота – 1:0.

Забивати другий м’яч оржівці мали ще до перерви, але не використали чотири чи п’ять дуже непоганих нагод. Натомість, у другому таймі вони досягнули свого. Спершу Ніколайчук із опорної зони вирізав нас на Семенчука, а Владислав, змістившись із правого краю, лівою ногою вирізав у дальню дев’ятку — 2:0. Досить красивий гол, та ще й із рикошетом від штанги. Автор другого гола записав своє прізвище й при третьому. Пішла атака через лівий край, Фесенко протягнув м’яча й прострілив, тож Семенчук на дальній стійці мав просто замикати. Він прийняв і розважливо пробив у дальню «шістку» з кута воротарського майданчика – 3:0.

А крапку в матчі випало поставити юніору Бондарю, якого тренерський штаб за останній рік бережно підтягує до першої команди. Атаку з глибини починав Семенчук, далі Газицький вирвався на воротаря, але замість удару відпасував лівіше, де Дмитро випереджав суперників і буквально вносив м’яча в порожні ворота – 4:0. Карпати-Енергетик (саме так із нового сезону називається галицька команда) програли з розгромним рахунком.

Герой матчу – Владислав Семенчук (ОДЕК)

Саме його два голи та участь у третій результативній комбінації перетворили перемогу оржівців на святкову та розгромну. Суперник, нагадаємо, гранд футболу своєї області, який минулого сезону міг претендувати на вищі місця, тож цей успіх ОДЕКа тим важливіший.

Звіт про матч з офіційного сайту ОДЕКа:

“ОДЕК” почав гру дуже потужно, і повністю контролював хід гри, затиснувши суперника на власній половині поля. Вже на шостій хвилині матчу довга діагональ завершилась непорозумінням захисника з воротарем, а от півзахисник “ОДЕКа” Андрій Фесенко дуже чітко розібрався в ситуації, перехопивши м’яча і відкривши рахунок в матчі.

“ОДЕК” і надалі продовжував упевнено володіти ініціативою, і раз за разом створювати гольові моменти біля воріт суперника. Питання про переможця гри треба було знімати вже в перші сорок п’ять хвилин, але “не йшло”. В другому таймі “ОДЕК” таки перевів свою ігрову перевагу в голи. Спершу Владислав Семенчук оформив дубль, а крапку в грі поставив Дмитро Бондар, для якого це став перший гол в офіційних іграх за “ОДЕК”. Підсумковий рахунок 4:0 повністю відповідає тому, що відбувалося на полі.