Команди Садового провели перші спаринги після літньої паузи + ФОТО + ВІДЕО

У неділю, 4 серпня, відбулося відразу два товариські поєдинки за участю команд із Садового. Першою у Квасилові з місцевим колективом – другою командою головної ліги Чемпіонату Рівненського району ФК “ЛМЗ-Квасилів” – помірявся силами ФК “Садове”.

Садівчани переконливо провели перший тайм, вигравши його з рахунком 2:0. По перерві господарі отримали чудовий шанс відігратися – арбітр призначив пенальті у ворота ФК “Садове”. Проте Станіслав Горнік укотре в цьому сезоні зумів виграти подібну “одинадцятиметрову дуель”, залишивши свої ворота у недоторканності. Пізніше гості забили в цій зустрічі ще й третій м’яч і гра завершилася з рахунком 3:0. У складі ФК “Садове” відзначилися Павло Зубарєв, “орендований” у ФК “Садове-2” Анатолій Стасюк та гравець на перегляді.

Початок матчу ФК “ЛМЗ-Квасилів” – ФК “Садове”

У другій половині цього ж недільного дня ФК “Садове-2” провів спаринг у Здолбунові проти місцевого “Локомотива”, який посідає останнє місце в Чемпіонаті області. Перший тайм зустрічі завершився внічию 1:1 – на гол Тараса Стельмащука, який у свій час виступав ФК “Садове” і ФК “Садове-2”, садівчани відповіли мячем Ярослава Тиндюка.

Проте в другій частині зустрічі гості відчутно фізично підсіли (далися взнаки відсутність лави запасних та гра на тлі передматчевого навантаження) і “залізничники” один за одним забили ще чотири голи. При чому майже всі вони виявилися однаковими – подача з флангу, яку результативно завершував набігаючий гравець. Отож, як і в кубковій зустрічі на початку сезону ФК “Садове-2”, не поступаючись за грою, програв за рахунком. Відзначимо, що хет-трик у другому таймі поєдинку оформив Святослав Горчак і один гол провів Роман Сьох, обидва у минулому також мають досвід виступів як за другу, так і за першу команди Садового.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЛОКОМОТИВ” – ФК “САДОВЕ-2”