ФК “Малинськ” та ОДЕК розпочали новий сезон “на аматори” з виїзних перемог + ФОТО + ВІДЕО

Два незмінні представники Рівненської області в Чемпіонаті України серед аматорів переконливо почали новий сезон 2019/2020 років. ФК “Малинськ” та ОДЕК із Оржева зіграли в гостях, проте це не завадило їм здобути перемоги, відповідно, на Волині та Вінничині. Минулої суботи, 3 серпня, мав шанс дебютувати за свій новий клуб Станіслав Гребень, який нещодавно перейшов з ФК “Садове” у малинську команду, проте на гру з ковельчанами він, навіть, не потрапив у передматчеву заявку.

Звіт про тур від прес-служби ФК “Малинськ”:

Стартовий склад ФК “Малинськ”: 77. Грицаль Михайло; 23. Дацюк Роман; 88. Гергелюк Олександр; 5. Воробей Роман; 22. Гордійчук Павло; 3. Проневич Дмитро (к); 15. Портянко Олександр; 7. Онищук Анатолій; 25. Капустинський Юрій; 33. Савицький Роман; 10. Брикса Віталій.

Запасні: 91. Ольшевський Дмитро; 11. Штандер Василь; 18. Яструб Юрій; 6. Луцюк Дмитро; 9. Гайдучик Микола; 17. Кір’ях Віктор; 28. Ничипоренко Олег.

Голи: Кашуба Віталій, 11 (1:1),  Кашуба Віталій, 61 (2:4) – Онищук Анатолій (Гордійчук Павло), 6 (0:1), Онищук Анатолій (Грицаль Михайло, Савицький Роман), 18 (1:2), Брикса Віталій (Савицький Роман), 43 (1:3), Гергелюк Олександр (Дацюк Роман), 45 (1:4).

Вилучення: Дацюк Роман, 67 (друге попередження).

Стартовий відтинок звітної зустрічі виявився за гостями, котрі активно пресенгували та загострювали ситуацію поруч з чужими воротами. Тому закономірно, що рахунок у матчі відкрили саме малинчани вже на 6-й хвилині. Подача з кутового у виконанні новачка команди Павла Гордійчука з правого флангу на ближню штангу завершилася ударом головою Анатолія Онищука – 0:1!

Швидкий гол, здавалося, дещо заспокоїв малинчан і покарання прийшло майже негайно. Їх екс-партнер Віталій Кашуба створив маленький шедевр, зумівши в оточенні чотирьох суперників протягнути м’яч до кута воротарського майданчика і потужним пострілом зняти “павутинку” у дальній дев’ятці – 1:1 вже на 11 хвилині.

До честі гостей, ФК “Малинськ” не забарився з відповіддю, яка виявилася не менш ефектною і, головне, ефективною. Автор першого м’яча в матчі у притаманній йому манері розібрався відразу з декількома гравцями у червоній формі, пройшов по центру і двадцяти метрів потужно пробив у правий нижній кут – 1:2!

Провівши у перші 18 хвилин на двох три голи, команди дещо заспокоїлися. Перевага все ще була на боці гостей, проте найгостріші моменти малинчани приберегли під кінець тайму. На 43 та 45 хвилинах підопічні Олега Шандрука просто нокаутували ковельчан. Спочатку Віталій Брикса використав своєчасну передачу у розріз Романа Савицького, вийшов на ударну позицію трішки правіше центра і з лінії карного майданчика вразив дальній кут – 1:3! Ще за дві хвилини подача кутового з лівого краю у виконанні Романа Дацюка завершилася ударом голови Олександра Гергелюка, який своєчасно набіг на ближню штангу – 1:4!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФЦ “КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ” – ФК “МАЛИНСЬК”

По перерві можна було очікувати, що ФК “Малинськ” продовжить збільшувати відрив у рахунку. Проте деяка розслабленість плюс присутність у лавах ФЦ “Ковель-Волинь” такого мотивованого гравця, як Віталій Кашуба, цим прогнозам не дали збутися. Господарі почали все частіше турбувати оборону гостей і якщо в одному епізоді Михайла Грицаля підстрахувала поперечина, то на 61-й хвилині знову відзначився Кашуба – 2:4…

Ситуація для ФК “Малинськ” ще більше погіршилася через шість хвилин. Ігрове зіткнення у центрі поля головний арбітр порахував на стільки серйозним, що показав “гірчичник” Роману Дацюку. Для гравця це попередження стало другим у зустрічі і автоматично перетворилося у червону картку.

Решту часу – а грати командам залишалося ще майже півгодини – малинчани провели у чисельній меншості. Проте, як не дивно, це їм пішло лише на користь. Гравці ФЦ “Ковель-Волинь”, звичайно, дуже хотіли, як мінімум, відігратися, проте з креативністю попереду в них виходило не дуже. А от ФК “Малинськ” раз-по-раз втікав у стрімкі контратаки і цілком міг забити п’ятий м’яч.

Загалом, стартовий тур у Групі 1 виявився безкомпромісним і особливою агресивністю відзначилися саме гості. У чотирьох зустрічах не зафіксовано жодної нічиєї, а три матчі виграли приїжджі команди. Реноме господарів підтримала лише “Нива”, яка грала на день пізніше та обіграла “Покуття”. Оржівський ОДЕК також переміг у своєму стартовому матчі, проте забити дебютантам Чемпіонату України з Вінничини титулованій команді вдалося лише у заключній частині зустрічі – на 65-й хвилині відзначився Владислав Семенчук, а на 86-й забив Віктор Газицький.

Звіт про гру “Світанок-Агросвіт” – ОДЕК від SportArena:

Світанок-Агросвіт (Шляхова) — ОДЕК (Оржів) — 0:2
Голи: Семенчук, 69, Газицький, 85

Світанок-Агросвіт: Карабін, Чернега (Гаді, 61), Заводян©, Малка, Борячук, Кучеренко (Васалатій, 54), Єрмак, Чельцов (Міранда, 87), В.В.Рудий, Загалевич, Сомов (Бачур, 59). Запасні: Костюк, Донхо, Кречик. Головний тренер: Дмитро Єстафієв.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Кадепський, Мучак, Красномовець, Кошка, Ніколайчук (Гриб, 90+2), Семенчук (Варварук, 90+2), Богданов (Газицький, 76), Сабатюк (Фесенко, 46), Трофімчук© (Чикалюк-Козакевич, 88). Запасні: Бицюк, Бондар. Головний тренер: Володимир Поліщук.

17:00, 03.08.2019. Шляхова. Стадіон «Шляхова-Арена». 400 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Гординський Артем (Київ)
Попередження: Чельцов, 42, Кошка, 44, Малка, 47, Чернега, 48, Красномовець, 63, Васалатій, 64, Борячук, 83, Ніколайчук, 90+1

Один із найкращих клубів Вінничини в суттєво посиленому складі чекав у гості завсідника змагань ААФУ. Проти ОДЕКа господарі виставили ексбзовця Сомова, брата форварда Шахтаря Борячука-молодшого, колишнього хавбека Арсеналу-Київ Васалатія та навіть охтирця Єрмака, який багато років виступав у провідних клубах Молдови. Гості ж, хоча й втратили одного з провідних гравців – півзахисника Капустинського – прибули в боєздатному, зіграному складі й досягли успіху, переломивши хід гри в другому таймі.

Ворота оржівців атакували Сомов, Чельцов та інші гравці команди господарів, натомість, забивав ОДЕК. Спершу поперечним пасом Фесенка скористався новачок Владислав Семенчук, сильним ударом з правого краю – 0:1. А наприкінці матчу, попри спроби Світанку відігратися, команда з Рівненщини забила вдруге. Голкіпер Карабін відбив сильний удар Наумця, але Віктор Газицький встиг на добивання й головою закинув м’яча в сітку – 0:2.

Звіт про гру “Світанок-Агросвіт” – ОДЕК з офіційного сайту оржівського клубу:

З виїзної перемоги над дебютантом Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд “Світанок-Агросвіт” розпочав новий сезон Футбольний клуб “ОДЕК”.

До дальнього виїзду у першому ж турі змагань команда віднеслася дуже відповідально та професійно. Відправившись на гру заздалегідь та відпочивши, як перед, так і після гри.

У селі Шляхова, що на межі Вінницької та Черкаської областей “ОДЕК” дав майстер-клас супернику. Після рівного та нічийного першого тайму, оржівці зуміли використати свої гольові нагоди в другій половині гри. Спершу Владислав Семенчук відкрив рахунок, а під завісу гри питання про переможця зняв Віктор Газицький. Перемога 2:0. Найцікавіші події в матчі дивіться у відеоогляді.