Перше коло ветеранського Чемпіонату області “Понеділок” завершив на твердому другому місці + ВІДЕО

Перенесеною грою 1 туру зі здолбунівським “Експресом” рівненський “Понеділок” завершив перше коло свого дебютного виступу в Чемпіонаті Рівненської області серед ветеранів. На стадіоні “Водник” рівняни переконливо переграли гостей з рахунком 3:1. По одному м’ячу в кожному з таймів у ворота суперника відправив Юрій Козлюк, ще один гол потужним ударом провів Володимир Величко.

Максимум, на що спромоглися здолбунівчани – це реалізувати пенальті на останній хвилині поєдинку.

У складі “Понеділка” через ті чи інші причини були відсутні декілька основних футболістів (зокрема, садівчани Вадим Жак та Ярослав Бенедичук), проте й за таких умов господарі виглядали значно переконливіше гостей. Традиційно, активно відіграли всю зустріч два гравці ФК “Садове-2” – Володимир Шокур та Євген Дудось.

Маючи в пасиві лище одну поразку, рівненська команда закріпилася на чистому другому місці в турнірній таблиці. А першою продовжує йти “Славія”, котра набрала максимум можливих очок. Свою останню гру лідер проводив у Вараші проти “Ізотопа”. Рахунок гості відкрили лише на останній хвилині першого тайму, коли відзначився гравець ФК “Садове” Віктор Каращенко. Майже відразу у другому таймі Андрій Паршиков подвоїв перевагу рівнян, проте за дев’ять хвилин варашці скоротили відставання до мінімуму. Рахунок 2:1 так і залишився незмінним та приніс “Славії” чергові три пункти.

10 тур, 20.07, субота,
“Колос” (Березне) – “Понеділок” (Рівне) 0:1 “Славія” (Рівне) – “Маяк” (Сарни) 4:1 “Autoplus” (Млинів) – “Енергія” (Володимирець) 10:0 “Експрес” (Здолбунів) – “Полісся” (Рокитне) 1:0 “Ф-2” (Оржів) – “Горизонт” (Костопіль) перенесено

23.07, середа,
“Понеділок” (Рівне) – “Експрес” (Здолбунів) 3:1

24.07, середа,
“Колос” (Березне) – “Ізотоп” (Вараш) 1:2

11 тур, 27.07, субота,
“Ф-2” (Оржів) – “Полісся” (Рокитне) 3:0 “Autoplus” (Млинів) – “Горизонт” (Костопіль) 3:0 “Енергія” (Володимирець) – “Маяк” (Сарни) 2:3