Рівненські “Понеділок” та “Славія” у гостях на двох забили командам з Полісся 14 голів + ФОТО + ВІДЕО

У Чемпіонаті Рівненської області серед ветеранів відбулися матчі 9 туру. Лідери змагань – представники обласного центру “Понеділок” та “Славія” – гостювали на півночі Рівненщини і зуміли привезти звідти дві розгромні перемоги.

перенесена гра 2 туру, 10.07, середа,
“Полісся” (Рокитне) – “Славія” (Рівне) 1:5

9 тур, 12.07, п’ятниця,
“Горизонт” (Костопіль) – “Колос” (Березне) 1:1

13.07, субота,
“Енергія” (Володимирець) – “Славія” (Рівне) 1:7 “Полісся” (Рокитне) – “Понеділок” (Рівне) 0:7 “Ізотоп” (Вараш) – “Експрес” (Здолбунів) 3:0 “Маяк” (Сарни) – “Ф-2” (Оржів) 3:1

Вадим Жак, Володимир Шокур та Ярослав Бенедичук удруге за неповний тиждень грали проти “Полісся”, щоправда цього разу в Рокитному, але результат виявився знову позитивним. Більше того, і значно переконливішим. “Понеділок” провів у ворота рокитнівчан сім сухих м’ячів – відзначилися дублями Юрій Козлюк та Віктор Панасюк, по одному голу провели Олександр Шапінський, Михайло Шитий та Вадим Жак.

Звіт про матч з сайту “Славії”:

У гості до місцевої “Енергії”рівняни приїхали в якості одноосібного лідера без жодної поразки в активі.  Натомість господарі міцно закріпилися на дні турнірної таблиці, не вигравши ще жодного свого матчу.

Проте здивувати гравці “Енергії” змогли. Аби забити їм знадобилося всього 29 секунд та 10 передач, після чого м’яч опинився у воротах Юрія Шамича – 1:0. Цей гол направду може претендувати на найшвишдший забитий м’яч у цьогорічному розіграші Чемпіонату.

Правда забивши першими господарі підкріпити цей результат нічим не змогли. Уже за п’ять хвилин Юрій Гриценко встановив рівність, у підкаті переправивши м’яч у сітку. Після чого дублем відзначився Роман Пахалюк і наприкінці першого тайму передачу від Андрія Паршикова вдало використав Олександр Антонюк. На перерву команду пішли із рахунком 1:4.

Розпочався другий тайм фантастичним ударом Сергія Вознюка. Гравець із приблизно 40 метрів “зн’яв павутину” із  воріт суперника – 1:5. Мали дві хороші нагоди скоротити відставання й господарі. Проте один удар відбив Юрій Кособуцький, а другий на себе прийняла стійка воріт.

Ближче до завершення другого тайму свій другий гол, та шостий командний забив Юрій Гриценко, а крапку у протистоянні поставив Віталій Шевчук – 1:7.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЕНЕРГІЯ” – “СЛАВІЯ”

Турнірна таблиця Чемпіонату області серед ветеранів на 13 липня.