Борис Ющук допоміг ФК “Горбаків” здобути Кубок Гощанського району 2019 + ФОТО + ВІДЕО

У неділю, 30 червня, у Гощі відбувся вирішальний поєдинок за Кубок району сезону 2019 року. Як і в минулому році, одним із фіналістів стала команда Симонова, котра, до того ж, здобула тоді трофей. Цьогоріч опонентом “Агата” виявився ФК “Горбаків”, який не приймає участь в Чемпіонаті району, проте зумів зібратися на кубкові змагання.

З 2011 року для команди з Симонова фінал-2019 став п’ятим і в чотирьох попередніх двічі клуб зумів виграти Кубок. Натомість, горбаківці з 2019 року тричі грали головний кубковий матч і двічі успішно. Єдиної невдачі Горбаків зазнав у 2013 році, коли у фіналі поступився саме АМАКО із Симонова.

Цікаво, що в сучасній історії розіграшу Кубку району жодній з команд не вдавалося двічі поспіль вигравати цей трофей. Порушити дану традицію в нинішньому сезоні “Агату” з Симонова також не вдалося – перемогу здобули горбаківці, а вагомий внесок у такий результат вніс гравець ФК “Садове-2” Борис Ющук. Нападник реалізував пенальті за рахунку 1:1, а в кінцівці зустрічі ще й віддав результативний пас на колишнього гравця ФК “Садове-2” Леоніда Шелеста, який і встановив остаточний результат зустрічі 3:1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОРБАКІВ” – “АГАТ”

Звіт про зустріч від головного арбітра фінального матчу Івана Гапончука:

В першому таймі, обидві команди обережно приглядалися одна до одної і не ризикували йти в атаку. Впродовж першої половини зустрічі суперники обмінялися небезпечними моментами, але, навіть це , особливо не потішило вболівальників. Гравці обох команд, швидше думали про те, щоб зберегти власні ворота “сухими”, перша половина зустрічі закінчилася нульовою нічиєю. Здавалося, гру міг пожвавити лише забитий м’яч, якоюсь із команд…, саме так і сталося на початку другого тайму, забитим м’ячем своїх вболівальників порадували гравці горбаківської команди, вже на першій хвилині другої сорока п’яти хвилинки. Після цього гра помітно пожвавішала, від так, фанати Горбакова раділи не довго, адже за чотири хвилини “АГАТівцям” вдалося відновити статус-кво у матчі, після штрафного удару з 27 метрів, м’яч затріпотів у сітці воріт ФК “Горбаків”. Після чого гра розвивалася за сценарієм першого тайму – обидві команди прикладали більше зусиль задля захисту власних воріт. Однак, ближче до середини тайму, втома помітно далася в знаки, що відображалося на діях гравців обох команд, адже вони частіше почали помилятися та обрізатися, від чого біля воріт обох команд почали виникати небезпечні моменти. Складалося враження, що чемпіон визначиться у серії пенальі, або ж долю матчу вирішить помилка однієї з команд. За 10 хв. до закінчення другого тайму в штрафному майданчику симонівської команди виникла “пожежа” і під тиском суперників Ігор Лук’янець змушений був вибивати м’яч рукою з лінії власних воріт, цей епізод не залишився непоміченим арбітром, прозвучав свисток арбітра, лідер “АГАТу” побачив перед собою “червоне світло”, а Роман Гупалюк змушений був рятувати свою команду від справедливо назначеного одинацятиметрового удару. Однак, Борис Ющук, розвів голкіпера і м’яч по різних кутах і горбаківці вдруге у зустрічі вийшли вперед, а команда з Симонова останні 10 хв. основного часу провела в меншості. Проте, слід віддати належне “АГАТівцям, які впродовж турніру, вже вкотре зуміли проявити характер, і в меншості, зуміли створити, доволі пристойний тиск на ворота суперників. Однак, одна з атак симонівської команди призвела до втрати м’яча, і ФК “Горбаків” вдалося втікти у стрімку контратаку…Роман Гупалюк зробив усе можливе, здійснивши два видовищних сейви, аби врятувати свою команду і подарувати можливість перевести гру в серію пенальті, але третій удар голкіперу “АГАТа” “витягнути” не вдалося, і Леонід Шелест поставив жирну крапку на 91′ хвилині матчу, відправивши м’яч до сітки порожніх воріт, цим само, встановивши остаточний рахунок в грі 3-1, на користь ФК”Горбаків”.