ФК “Садове-2” у меншості поступився клеванській команді в останньому турі першого кола

Невдалими виявився для представників Садового матчі, котрі відбулися минулої неділі, 23 червня. Якщо головна команда на власному полі “без варіантів” поступилася ОДЕКу з Оржева, то друга в гостях у грі 11 туру Першості області в кінцівці зустрічі не стримала натиск “ОТГ Клевань-Оржів” і теж програла.

Протокольні дані матчу.

“ОТГ Клевань-Оржів” – ФК “Садове-2” – 3:1

23.06.2019. 11 тур. Клевань. Стадіон “Ліцей №23”. 30 глядачів.

Головний арбітр: Ротов Сергій (Березне)

Голи:
Шахраюк Олег, 72 (1:0)
Дацюк Ігор, 79 (2:0)
Гомонюк Андрій, 80 (3:0)
Шокур Володимир, 90 (3:1)

ФК “Садове-2”: 30.Кравець Сергій; 2.Шокур Володимир (к); 5.Бенедичук Ярослав; 23.Калюжний Дмитро; 7.Семенчук Едуард; 6.Бондарчук Андрій; 9.Ющук Борис; 10.Бесащук Олександр; 13.Стасюк Анатолій; 8.Симончук Дмитро; 19.Міщанін Юрій (3.Вакульчик Ігор, 46).

Попередження: Чоланюк Сергій, 4; Дацюк Ігор, 21; Васильків Андрій, 35; Орбеладзе Гіоргі, 77 – Стасюк Анатолій, 40; Бенедичук Ярослав, 41.

Вилучення: Стасюк Анатолій, 41

На звітний матч ФК “Садове-2” прибув із серйозними кадровими проблемами. Зокрема, на лаві запасних перебував лише один футболіст – граючий тренер Ігор Вакульчик. Проте й за таких умов гості сподівалися взяти “свої” три очки, адже команда господарів перебувала в нижній частині турнірної таблиці, на відміну від садівчан, які в останніх матчах набрали хід і видали чотириматчеву переможну серію.

Перший тайм поєдинку завершився сухою нічиєю, щоправда, в його кінцівці, ФК “Садове-2” залишився в меншості. Анатолій Стасюк після чергової нелогічної жовтої картки, показаної головним арбітром, задав представнику Феміди риторичне питання. Щоправда, воно містило нецензурну складову і Сергій Ротов вирішив вилучити гравця гостей.

Таким чином, відпрацьовувати за себе і “за того хлопця” садівчани почали ще до перерви, продовжили в другому таймі, проте на фініші зустрічі у гостей вже просто не вистачало сил стримати атаки суперника. Буквально за вісім хвилини гравці “ОТГ Клевань-Оржів” вирішили долю зустрічі, забивши один за одним три м’ячі у ворота Сергія Кравця. Єдиною світлою плямою в цій ситуації став гол капітана ФК “Садове-2” Володимира Шокура, який забив своїм фірменним ударом зі штрафного…

Незапланована і нелогічна поразка відкинула садівчан на третю сходинку в турнірній таблиці, в той час як головні конкуренти – “Случ” і “Полісся” – свої залікові бали в останньому турі першого кола взяли. Зокрема, березнівчани вдома розгромили “Граніт”, а рокитнівська команда, хай і мінімально, проте перемогла у Дубно.

11 тур, 22.06, субота,

ФК “Рачин” – ФК “Зарічне” 6:0 “Случ” (Березне) – “Граніт” (Томашгород) 4:0

23.06, неділя,

“Лісівник” (Дубровиця) – “Енергія” (Володимирець) 5:0 “Моноліт” (Вараш) – “Стандарт-Водник” (Рівне) 5:2 “ОТГ Клевань-Оржів” – ФК “САДОВЕ-2” 3:1 ФЦ “Дубно” – “Полісся” (Рокитне) 1:2

Звіт про матч ФК “Рачин” – ФК “Зарічне” в групі дубенської команди у соцмережі:

ФК Рачин – ФК Зарічне 6-0 (2-0)

стадіон с. Рачин

Склад: Міщук А. (Штабровський,80), Ільчук (Пастух,57), Байрак, Сидорчук, Мишура Д., Мацейко, Харчук В. (Письмак,62), Здолбіцький (Пилипака,59), Савчук (Федорчук О.,69), Василюк (Міщук М.,69), Мишура В. (Шелюк,59)

Голи: Мацейко (24,29), Шелюк (60,67), автогол (63), Пилипака (73)

Нереалізоване пенальті: Мишура В. (29)

Яскраве завершення першого кола у нашому виконанні.

Закінчилась наша трьохматчева програшна серія. Сьогодні вся футбольна злість вилилась на суперника із Зарічного і ми здобули заслужену перемогу.

Забивали голи на будь-який смак, слід відмітити дублі опорника Івана Мацейка та новачка Аркадія Шелюка, три гольові передачі плюс гол Василя Пилипаки.

За цей матч можна команду і похвалити.

Попереду перерва майже два місяці, а в другому колі ми постараємось виправити турнірне становище.

Турнірна таблиця Першості області після 11 туру.