ФК “Садове” припинив боротьбу за Кубок Рівненської області + ВІДЕО

У неділю, 23 червня, ФК “Садове” провів домашній поєдинок 1/4 фіналу Кубку Рівненської області сезону 2019 року проти ОДЕКа. Для оржівської команди, яка є одним із беззаперечних футбольних лідерів регіону, цей матч став лише дев’ятим офіційним у нинішньому році (шість матчів команда провела в Чемпіонаті та по одному в Суперкубку та Кубку). Зважаючи на такий дефіцит ігор, варто було очікувати від “зголоднілих” футболістів із Оржева агресивної та атакуючої гри.

Побоювання про невдале для ФК “Садове” завершення гри підтвердив підсумок першого тайму, який гості виграли 2:0 завдяки влучним пострілам з середньої та дальної дистанції у виконанні Миколи Коляди та Олега Кошки.

По перерві ОДЕК і не подумав збаваляти темп – спочатку Микола Коляда оформив “дубль”, а згодом Віктор Газицький довів рахунок до 0:4 на користь гостей.

Гол престижу за ФК “Садове” дальнім ударом провів Станіслав Гребень, проте незабаром Олег Кошка пострілом з-за меж штрафного майданчика відзначився у цій зустрічі вдруге.

Саме рахунок 1:5 і став остаточном у матчі, який обидві команди завершили в неповних складах. Спочатку за відмашку ліктем в боротьбі з Сергієм Чикалюком-Козакевич пряму червону картку побачив капітан ФК “Садове” Віктор Каращенко, а згодом Олександр Ніколайчук сфолив, намагаючись відібрати м’яч у Вадима Жака і вдруге за гру отримав “гірчичник”, який перетворився у вилучення.

Отож, ОДЕК першим кваліфікувався до 1/2 фіналу цьогорічного Кубку області. Ще три путівки до півфіналу команди розіграють у найближчу неділю, 30 червня. Зокрема, ФК “Малинськ” зіграє з “Соколом” (Радивилів-Крупець), “Маяк” у Сарнах поміряється силами з “Монолітом” із Вараша, а земляки останніх – “Ізотоп-РАЕС” – у місті атомників зустрінуться з “Темпом” із Борового.