ФК “Садове-2” розгромив ФЦ “Дубно” та піднявся на друге місце в Першості області + ФОТО + ВІДЕО

Друга команда Садового продовжила свій поступальний рух у Другій обласній лізі. В матчі 10 туру Першості області ФК “Садове-2” вдома переконливо обіграв ФЦ “Дубно” і завдяки цій перемозі, а також втратам очок безпосередніми конкурентами, піднявся тепер на другий щабель турнірної таблиці.

Традиційно для своїх матчів, садівчани потужно провели стартовий відтинок зустрічі, зумівши забити два швидкі м’ячі. Героєм цих хвилин став Анатолій Стасюк. Спочатку правий хав господарів заробив одинадцятиметровий, котрий реалізував кращий бомбардир Другої ліги Дмитро Симончук (в активі форварда вже дванадцять точних ударів і лише один з пенальті).

А згодом Стасюк вчасно відгукнувся на флангову передачу Юрія Міщаніна та з близької відстані встановив рахунок 2:0 на користь садівчан.

До перерви атакуючий запал господарів дещо стих, а в другому таймі ініціативу, взагалі, перехопили дубенчани. Щоправда, довго і часто контролюючи м’яч, гравці ФЦ “Дубно” до справжнього загострення поруч з воротами Андрія Троцького справу доводили не часто.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – ФЦ “ДУБНО”

А під завісу поєдинку всі питання щодо переможця матчу зняв Ярослав Тиндюк, котрий на 77-й хвилині замкнув фланговий простріл Бориса Ющука. Ще раз 14-й номер ФК “Садове-2” відзначився у самісінькій кінцівці зустрічі, коли відразу декілька гравців “розстрілювали” ворота ФЦ “Дубно”, але вирішального удару завдав саме Тиндюк .

10 тур, 15.06, субота,
ФК “Зарічне” – “ОТГ Клевань-Оржів” 6:1 “Полісся” (Рокитне) – “Моноліт” (Вараш) 2:2 ФК “САДОВЕ-2” – ФЦ “Дубно” 4:0 “Стандарт-Водник” (Рівне) – “Лісівник” (Дубровиця) 1:0

16.06, неділя,
“Енергія” (Володимерець) – “Случ” (Березне) 0:5 “Граніт” (Томашгород) – ФК “Рачин” 4:1

Серед команд лідируючої групи втратили залікові бали “Полісся” та “Лісівник”. Рокитнівський клуб на власному полі не зміг обіграти “Моноліт”, а от дубровицький взагалі сенсаційно поступився “Стандарт-Воднику”, пропустивши єдиний м’яч з пенальті. В той же час, перемоги ФК “Зарічне” та “Граніту” дозволили цим колективом підтягнутися до лідируючої трійки.

Турнірна таблиця Першості області на 16 червня.