Реноме Гощанського району в 8 турі Чемпіонату області підтримав тільки ФК “Гоща-РІТТЕР” + ФОТО + ВІДЕО

У 8 турі Чемпіонат Рівненської області ФК “Садове” отримав паузу і відпочивав. Натомість, інші два лідери – ФК “Малинськ” та “Маяк” – свої матчі провели та здобули в них перемоги з однаковим рахунком 4:0. Малинчани на виїзді здолали ФК “Рафалівка”, а сарненчани вдома – “Локомотив”. Завдяки перемозі “Маяк” за додатковими показниками зумів потіснити садівчан з другого місця на третє.

З-поміж інших повпредів району успішним виступом може похизуватися лише ФК “Гоща-РІТТЕР”. Гощанці вдруге поспіль на власному полі обіграли суперника, при чому цього разу – з розгромним рахунком. А от “Калину” продовжує лихоманити і мінімальна поразка в Млинові стала додатковим підтвердженням чи то кризи, чи то психологічної ями, в яку потрапили бугринці після успішного дебютного сезону в Першій лізі.

8 тур, 01.06, субота,
“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Коливань” (Клевань) 2:4 (юнаки – 3:1)

02.06, неділя,
СФК “Іква” (Млинів) – “Калина” (Бугрин) 1:0 (0:1) “Маяк” (Сарни) – “Локомотив” (Здолбунів) 4:0 (10:0) ФК “Гоща-РІТТЕР” – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 4:0 (7:0) ФК “Рафалівка” – ФК “Малинськ” 0:4 (2:0)

Отож, популярний в звітному турі рахунок 4:0 зафіксували і в єдиному поєдинку, котрий відбувся на теренах Гощанського району. ФК “Гоща-РІТТЕР” на стадіоні ДЮСШ в райцентрі приймав “Сокіл” і здобув першу для себе перемогу з крупним рахунком.

З самісінького початку зустрічі гощанці почали активно шукати шляхів для взяття воріт суперника. Вже на 5-й хвилині відкривати рахунок мав Максим Новосад, котрий запресингував захисника, перехопив його передачу і вийшов віч-на-віч із голкіпером “Сокола”. На жаль, очну дуель хавбек ФК “Гоща-РІТТЕР” опоненту програв і страж воріт зумів відбити удар ногою.

Але вже через чотири хвилини Віктор Шурпик також активно пішов у відбір, перехопив м’яч біля центру поля та через стінку з Романом Августиновичем викотився сам на ворота “Сокола”. Цього разу удар гравця ФК “Гоща-РІТТЕР” виявився точним і сфера влетіла в дальній нижній кут – 1:0!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-РІТТЕР” – “СОКІЛ”

Пропустивши гол гості вирішили більше не соромитися і кинулися відігруватися. До середини першого тайму вони створили відразу декілька гострих моментів біля воріт Олексія Дем’янця. Небезпечно пробивали по воротам екс-гравець бугринської “Калини” Віктор Чудля та колишній захисник ФК “Садове” Максим Жилінський. Одного разу “Соколу”, навіть, вдалося забити, проте гравець гостей зробив це з положення поза грою, в іншому епізоді гощанців після удару головою когось із суперників підстрахувала поперечина.

На належну відповідь господарі зібралися на 27-й хвилині, коли Максим Новосад пробив стандарт метрів із тридцяти по центру воріт і кіпер Радивилова з труднощами перевів його удар на кутовий.

Ефективною у гощанців стала наступна атака. Володимир Хомончак з позиції правого захисника виконав штрафний удар – довгу передачу на чужу половину поля. Роман Августинович виграв забіг відразу у двох оборонців “Сокола” та в карній зоні суперника віддав поперечний пас на Вадима Царьова. Хавбеку ФК “Гоща-РІТТЕР” у цій ситуації не залишалося нічого іншого, як з близької відстані проштовхнути м’яч у сітку – 2:0!

А от за п’ять хвилин до завершення першої половини матчу Віктор Чудля цілком міг один гол відквитати. Проте після стрімкої контратаки гравцю “Сокола” не вдалося “пробити” Олексія Дем’янця, з яким нападник вийшов, практично, тет-а-тет. На 44-й хвилині після подачі зі штрафного м’яч вдруге побував у сітці воріт ФК “Гоща-РІТТЕР”, проте вдруге – з офсайду.

По перерві обидві команди також не засиджувалися в обороні та намагалися атакувати. Проте переломний епізод, мабуть, усього поєдинку трапився вже на 60-й хвилині. Гощанці зупинили атаку суперника на підступах до власного штрафного майданчика, перехопивши м’яч. Максим Гуда правим флангом пішов у контрнаступ, після серії передач акцент атаки змістився через центр на лівий край, де м’яч опинився у Вадима Царьова. Хавбек ФК “Гоща-РІТТЕР” наблизився до чужої карної зони, “розхитав” оборонця, пройшов до самісінької лицьової лінії і як на блюдечку виклав м’яч Максиму Гуді. Не забити з лічених метрів по центру було просто неможливо – 3:0!

Після третього пропущеного голу гості зрозуміли, що врятувати матч їм вже не судилося. Максимум, на що вони могли сподіватися – забити м’яч престижу. Проте в цей день фортуна була явно не на їх боці. Більше того, господарі на 77-й хвилині довели рахунок у зустрічі до розгромного. Це активний весь матч Роман Августинович скористався помилкою голкіпера “Сокола”, який невдало виконав передачу на партнера і один в один спокійно переграв суперника – 4:0.