ФК “Садове-2” у драматичному поєдинку здобув вольову перемогу над лідером Другої ліги

На відміну від попередніх матчів, коли садівчани переконливо починали зустріч, у стартові хвилини забиваючи м’яч-другий у ворота суперників, а потім починали пропускати, поєдинок проти “Лісівника” пройшов за кардинально іншим сценарієм.

Команда з Дубровиці перед 8 туром очолювала турнірну таблицю Першості області та йшла без поразок. Зрозуміло, гості прибули до Садового з метою продовжити безпрограшну серію та зміцнити лідерство у турнірі. Результат першого тайму зустрічі, здавалося, підтвердив обгрунтованість подібних планів “Лісівника” – дубровицький колектив пішов на перерву, ведучи в рахунку 2:0.

Проте у другій половині зустрічі солідний потенціал господарів, нарешті, почав реалізовуватися в голи. Спочатку кіпера гостей “розмочив” “орендований” в основної команди Станіслав Гребень. Далі рахунок у зустрічі зрівняв Юрій Міщанін, котрий вийшов на поле з лави запасних. Він же віддав гольову передачу на Анатолія Стасюка, який провів вирішальний переможний м’яч у цій зустрічі.

Загалом, у суботу відбулися, практично, усі матчі 8 туру в Першості області.

8 тур, 01.06, субота,
ФК “Зарічне” – “Моноліт” (Вараш) 0:0 “Случ” (Березне) – “ОТГ Клевань-Оржів” 2:1 “Граніт” (Томашгород) – ФЦ “Дубно” 3:2 “Енергія” (Володимерець) – ФК “Рачин” 6:2 ФК “САДОВЕ-2” – “Лісівник” (Дубровиця) 3:2

02.06, неділя,
“Полісся” (Рокитне) – “Стандарт-Водник” (Рівне) 1:0

Березнівський “Случ” завдяки мінімальній домашній перемозі над представником Рівненського району та поразці “Лісівника” обійшов дубровицьку команду й одноосібно очолив турнірну таблицю. Швидше всього, “лісовиків” за підсумками 8 туру обійде і “Полісся”, яке вдома приймає найгіршу команду ліги і навряд чи її “відпустить”. Але поки що “Лісівник” йде другим, а “Граніт” – третім.

Судячи за рахунками, в усіх матчах звітного туру точилася напружена боротьба. Єдиним винятком поки став поєдинок у Володимирці, де місцева “Енергія” розгромила срібного призера Першості області – 2018 ФК “Рачин”.

Звіт про гру “Енергія” – ФК “Рачин” зі сторінки гостей у соцмережі:

ФК Енергія Володимирець – ФК Рачин 6-2 (2-1)

Склад: Міщук А., Кубович, Савчук, Байрак, Мишура Д., Письмак, Харчук В., Пилипака, Таланкін (Сімяк,61), Паска (Міщук М.,76), Парійчук

Голи: … (28), … (35), …(63), … (64), …(73), … (78) – Пилипака (15 пен), Савчук (90)

Найбільша поразка за два сезони. Те, що сьогодні відбулось незрозуміло. Всяке буває, але те, що сьогодні творилось це жах.

Сьогодні не суперник забивав, а ми самі. Як можна привезти 5 голів самим собі не вкладається в голові.

Чому на домашні і недалекі виїзди збирається стільки гравців, що не попадають в заявку, а на далекий виїзд не можна зібратись. Висновок один, який очевидний далі і без продовження.

Цю поразку потрібно забути як страшний сон, якщо ми хочемо продовжувати далі грати. Потрібно задуматись кожному над цими словами. Бо за таку гру і відношення повинно бути стидно всім.

Турнірна таблиця Першості області на 1 червня.