ФК “Малинськ” достроково виграв груповий етап Чемпіонату України серед аматорів + ФОТО + ВІДЕО

У неділю, 26 травня, у Млинові ФК “Малинськ” провів свій останній матч групового етапу Чемпіонату України серед аматорів. Обігравши 1:0 чортківський “Кристал”, малинці за тур до завершення змагань у Групі 1 забронювали за собою перше місце та продовжать боротьбу за медалі всеукраїнського турніру в матчах play-off.

Хронологія звітного поєдинку:

2′ – Анатолій Онищук у боротьбі відразу з чотирма захисниками зробив подачу з лівого флангу у воротарський майданчик, але ще один оборонець “Кристалу” головою перевів м’яч на кутовий;

5′ – Роман Воробей після навісу Василя Лойка з правого краю зі штрафного бив головою з лінії воротарського майданчика, проте м’яч пройшов вище поперечини;

12′ – подача зі штрафного вже з лівого флангу від Лойка завершилася боротьбою за верховий м’яч у карній зоні “Кристала”, після якої куля відлетіла за межі майданчика. Анатолій Онищук наважився на удар з розвороту в один дотик, проте м’яч пішов значно вище воріт;

14′ – Лойко вкинув аут у штрафну зону на Анатолія Онищука, який майже з лицьової лінії вернув сферу у центральну зону на Олександра Портянка, а той скинув також назад під удар Дмитра Луцюка. Постріл низом правого захисника ФК “Малинськ” метрів з 25-ти пройшовся поруч з боковою стійкою;

16′ – стандарт трішки правіше центру воріт за 35 метрів від цілі, Василь Лойко м’яко навісив у карну зону, де Артем Корольчук сповна скористався своїм зростом і пробив головою майже з одинадцятиметрової позначки. М’яч перелетів голкіпера чортківської команди та опускався тому за комірець, але все ж влучив у поперечину та вилетів за межі поля;

18′ – затяжна атака воріт “Кристалу” почалася після вкидання м’яча з ауту від правої бокової лінії Дмитром Луцюком прямо у карну зону суперника. Круглий декілька разів перелітав штрафний майданчик після подач то з одного, то з іншого флангу, нарешті потрапив до Василя Лойка, який завдав удару з кута карної зони з незручної правої ноги – неточно;

21′ – атака ФК “Малинськ” з власної половини поля лівим флангом закінчилася кутовим ударом, лівий захисник вкотре виконав стандарт і Олександр Гергелюк небезпечно головою пробивав з лінії воротарського майданчика, проте м’яч знову пролетів над поперечиною;

27′ – перша більш-менш осмислена спроба гостей провести атаку. Після серії вкидань з ауту на лівому краю гравець “Кристалу” обігрався в стінку з партнером і в оточенні чотирьох футболістів ФК “Малинськ” спробував з-за меж карної зони пробити по воротам Михайла Грицаля. М’яч зрикошетив від Романа Воробея і вилетів на кутовий. А розіграш цього стандарту чортківцями завершився швидкою контратакою господарів, а над стадіоном у Млинові зібралися важкі темні хмари та почалася рясна злива;

29′ – Лойко вкинув аут на Романа Савицького, той одним дотиком прийняв м’яч у штрафному майданчику та другим скинув на одинадцятиметрову позначку. Артем Корольчук пропустив передачу на Романа Дацюка, який з убивчої позиції пробивав на точність, але вкотре сфера пролетіла лише над поперечиною;

43′ – Василь Лойко виконав подачу зі штрафного майже з того місця, що і на 16-й хвилині. Захисник “Кристалу” головою м’яч вибив за межі карної зони, але першим на підбиранні опинився Анатолій Онищук, який прокинув круглого собі на хід і, пройшовши декілька метрів флангом, подав у центр штрафного майданчика суперника. Артем Корольчук виграв другий поверх і продовжив передачу на лінію воротарського, де вчасно опинився Роман Дацюк. Знову удар на техніку, але цього разу точний – 1:0!

45+2′ – одна з нечисленних спроб гостей атакувати володіння ФК “Малинськ” завершилася спробою удару капітана “Кристалу” з лінії штрафного майданчика, проте м’яч пішов повз ціль;

48′ – перша атака воріт Чорткова у другому таймі виявилася масованою, проте до завершального удару з боку гравців ФК “Малинськ” справа так і не дійшла;

60′ – після тривалого затишшя в матчі “Кристал”, нарешті, завдав першого прицільного удару по воротам Михайла Грицаля. Гравець гостей з лівого флангу проскочив двох опонентів, увійшов під кутом в карний майданчик та, неставши зближуватися зі ще двома суперниками, пробив під ближню стійку. Особливих проблем цей постріл для кіпера ФК “Малинськ” не становив і він спокійно заволодів кулею;

61′ – спочатку голкіпер “Кристалу”, після відкидки м’яча захисником, вирішив показати чудеса дриблінгу в боротьбі з Романом Савицьким, але, врешті-решт, капітан малинців примусив суперника вибити сферу за межі поля. Аут з правого флангу у штрафний майданчик вкинув Дмитро Луцюк, після чого куля транзитом через двох партнерів потрапила до свіжого Василя Штандера, але удар в нападника не вийшов і м’яч зрізався з ноги, вилетівши за лицьову лінію;

66′ – на протязі однієї хвилини Артем Корольчук спочатку пробив вище воріт з розвороту з лінії карного майданчика, а потім на дальній стійці зобов’язаний був замкнути простріл Романа Дацюка. Проте удар форварда прийшовся повз ціль, до того ж лайнсмен у цьому епізоді зафіксував положення “поза грою”;

68′ – Олександр Гергелюк з власної половини поля від центрального кола виконав штрафний удар, навісивши на лінію карної зони суперника. Боротьбу в повітрі вкотре виграв Артем Корольчук та скинув м’яч на Романа Савицького. Капітан ФК “Малинськ” перебуваючи метрів за 15 по центру воріт пробивав з лівої у праву дев’ятку, проте не влучив у ціль;

73′ – знову Гергелюк виконав стандарт, тепер вже правіше і з половини поля суперника. Вигравати боротьбу у карній зоні традиційно мав Корольчук, проте його відверто у спину плечем штовхнув оборонець з Чорткова. Нападник опинився на траві, м’яч – за воротами, а головний арбітр зробив вигляд, що нічого не трапилося;

78′ – Василь Лойко вкинув аут на Віктора Кір’яха, котрого почали пресингувати відразу двоє суперників. Проте гравець ФК “Малинськ”, навіть, в боротьбі зумів зробити з лівого флангу високу подачу на дальню штангу, де перебував Корольчук. Артем головою спрямував м’яч у дальню дев’ятку, проте не вистачило точності;

79′ – “Кристалу” вдалася гостра проникаюча атака лівим флангом. Гравець із Чорткова ввійшов у штрафний майданчик, проте замість скидки під удар партнеру в центральній зоні він вирішив сам пробити з кута у ближню дев’ятку – Михайло Грицаль на місці;

80′ – лише ціною фолу на лінії карного майданчика та жовтої картки Олександ Гергелюк зупинив вихід суперника сам-на-сам з Грицалем після довгої передачі по центру. На щастя для ФК “Малинськ”, небезпечний штрафний удар гравець “Кристалу” виконав невдало і м’яч пройшов значно вище воріт;

90+1′ – затяжна атака чортківців завершилася спробою удару здалеку, проте знову м’яч полетів вище та вбік від цілі;

90+4′ – останній постріл у зустрічі виявився за “Кристалом”. В боротьбі з Дмитром Луцюком гравець гостей зумів завдати удар метрів з 25-ти, проте м’яч пройшов за декілька метрів від бокової стійки. Михайло Грицаль після цього не поспішаючи ввів круглого в гру ударом від воріт і в цей же час головний арбітр дав сигнал про завершення матчу. Перемога! І ФК “Малинськ” за тур до завершення матчів групового етапу бронює за собою перше місце в турнірній таблиці!!

Прес-служба ФК “Малинськ”

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “КРИСТАЛ”

Інший представник Рівненщини у Групі 1 – оржівський ОДЕК – також зберіг шанси потрапити до play-off турніру. В 21 туру у себе на полі оржівці крупно переграли ФК “Ужгород”. Звіт про цей матч з сайту ОДЕКа:

Груповий етап Чемпіонату України серед аматорських команд підходить до свого завершення. “ОДЕК” зберігає шанси на вихід до фінальної частини, але все залежить не тільки від команди. Головні сподівання клуб покладає на ФК “Ужгород”, який в останньому турі прийматиме прямого конкурента оржівців ФК “Покуття”. Лише втрата турнірних очок гостями в цій грі дозволить “ОДЕКу” посісти друге місце турнірної таблиці та потрапити до фінальної частини. Звісно, при цьому оржівцям необхідно ще обіграти аутсайдера “Тернопіль-ДЮСШ”.

Що з себе представляє ФК “Ужгород”, і які шанси, що він зробить подарунок для “ОДЕКа” оржівські уболівальники могли пересвідчитись в матчі 21 туру, в Оржеві, де, якраз зустрілися вищезгадані два клуби.

Відзначимо, що ФК “Ужгород” виступає не надто стабільно, але іноді видає приємні сюрпризи для своїх уболівальників, як за змістом гри, так і за результатом. Оптимістично для “ОДЕКа” як по грі, так і по результату виглядала нещодавня виїзна нічия закарпатців проти ФК “Малинськ”, а от у Оржеві ужгородці певною мірою розчарували. Звісно, не будемо відкидати і те, що “ОДЕК” також не “дворова команда”, а один з лідерів чемпіонату, і тренерський склад разом з футболістами добре підготовувались до цієї гри, чим і не дали показати свої кращі якості супернику. Власне, шансів для ФК “Ужгород” вивезти оржева хоча б нічию, чи навіть перемогу за підсумками гри не було жодних. Єдиний забитий гол у ворота “ОДЕКа”, скоріше випадковість та помилка бокового арбітра, який не вгледів очевидний офсайд. Натомість “ОДЕК” цілком заслужив на чотири забитих голи, не більше не менше, звісно, були нагоди і збільшити рахунок, але не щастило. Власне, варто відзначити, що з чотирьох м’ячів, які влетіли у ворота суперника, лише один було забито “з гри”. Двічі відмінно спрацювали “домашні заготовки” розіграшу стандартів, які реалізував Іван Мучак. Ще один гол Михайло Трофімчук забив з очевидного пенальті. І лише під завісу матчу Микола Коляда реалізував швидку атаку своїх партнерів. В підсумку 4:1.