Юнаки з ДЮСШ “Верес” удома переконливо обіграли радивилівський “Сокіл”

У “дощовому” домашньому поєдинку проти “Сокола” юнацька команда ФК “Садове” здобула переконливу перемогу з рахунком 5:0 і залишилися на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від “Маяка” та “Ізотоп-РАЕС” на один заліковий пункт. Наразі в підопічних Юрія Кубишкіна 15 очок.

Щодо самого матчу ДЮСШ “Верес” проти Радивилова, то початок розгрому поклав гол, який вже на 5-й хвилині провів Андрій Жежук. Мінімальний рахунок у матчі протримався весь перший тайм та початок другого. Після чого на протязі чотирьох хвилин Нікіта Кундеус двічі забив “Соколу” і зняв питання про переможця в матчі. Під завісу зустрічі дубль також оформив Вадим Кривко, котрий тепер з 9 м’ячами очолює гонку бомбардирів юнацького Чемпіонату області.