ФК “Садове” переконливо подолав перший бар’єр на шляху до Кубку області

У Зорі ФК “Садове” зіграв свій перший поєдинок у нинішньому розіграші Кубку Рівненської області. На етапі 1/8 фіналу садівчан приймав ще один представник Першої ліги – “Коливань” із Клеваня. Щоправда, на відміну від матчу двомісячної давнини, коли обидва ці суперники зустрічалися у фіналі обласного Меморіалу Шморгуна і зіграли внічию 0:0, цього разу перевага ФК “Садове” втілилася у забиті м’ячі. Голи Рустама Кишиєва, Станіслава Гребеня та Павла Зубарєва принесли переконливу перемогу гостям з рахунком 3:0, а також путівку до чвертьфіналу змагань.

Протокольні дані.

“Коливань” (Клевань) – ФК “Садове” – 0:3 (0:1)

22.05.2019. Кубок області 2019. 1/8 фіналу. Зоря. Стадіон “Колос”. 150 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи:
Кишиєв Рустам, 10 (0:1)
Гребень Станіслав, 75 (0:2)
Зубарєв Павло, 87 (0:3)

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій (35.Горнік Станіслав, 53); 22.Пархомчук Анатолій; 23.Цвик Сергій (4.Дмитрук Олександр, 84); 2.Макарчук Олександр; 15.Новак Сергій; 19.Оксенюк Андрій; 9.Гребень Станіслав; 14.Жак Вадим (7.Гайдук Володимир, 50); 8.Кишиєв Рустам; 20.Неберикут Владислав; 21.Зубарєв Павло

Середній вік: 27,3 року.

Попередження: Годун Олексій, 11 – Зубарєв Павло, 52.

В інших матчах 1/8 фіналу Кубку області єдиною несподіванкою можна назвати результат у Вараші, де друголіговий “Моноліт” переграв у районному дербі представника Чемпіонату області з Рафалівки. Виявилися близькими до сенсації команди у Дубровиці, де також різні за класом клуби зіграли внічию 0:0 і лише у серії одинадцятиметрових “Ізотоп-РАЕС” зумів пройти непоступливий “Лісівник”.

Лідер Чемпіонату області за втраченими очками – ФК “Малинськ” – удруге за декілька днів у Здолбунові розгромив тамтешній “Локомотив”, забиваючи у чужі (шість разів) і в свої (один раз) ворота. А от “повернення” в обласний футбол ще одного фаворита – ОДЕКа – виявилося не таким феєричним. У Березному оржівський клуб у першому таймі марно намагався підібрати ключики до воріт “Случа” і лише в другій половині зустрічі завдяки дублю Юрія Капустинського забезпечив собі путівку до чвертьфіналу Кубку.

Відзначимо, три колективи – “Маяк”, “Сокіл” та “Темп” – потрапили до наступного етапу турніру без боротьби через відмову своїх суперників від поєдинків з ними.

“Граніт” (Клесів) – “Маяк” (Сарни) -:+

Нагадаємо, жеребкування пар 1/4 фіналу пройде у понеділок, 27 травня, о 12:00 у приміщенні Рівненської обласної федерації футболу.