ДЮСШ “Верес” здобув вольову перемогу в матчі проти ФК “Рафалівка” + ВІДЕО

Перший тайм гостьового поєдинку проти юнацької команди ФК “Рафалівка” гравці ДЮСШ “Верес” провалили, програвши з рахунком 0:2. Двічі у воротах Михайла Курносікова розписався Руслан Жмурика (на 25 і 31 хвилинах).

Проте по перерві гостям вдалося зробити come back. Не пройшло і п’яти хвилин другого тайму, як один м’яч відквитав Вадим Кривко, ще через чотири хвилини Олександр Солтис встановив рівновагу у рахунку і на 68-й хвилині все то й же Кривко вивів ДЮСШ “Верес” уперед – 2:3. Гол Андрія Жежука на першій компенсованій хвилині став останнім у цій зустрічі, яка завершилася перемогою гостей з результатом 4:2.

Даний результат дозволив юнакам ФК “Садове”, яких треную Юрій Кубишкін, зберегти одноочкове відставання від двох лідерів – “Маяка” та “Ізотоп-РАЕС” – які свої поєдинки виграли. А чергові два м’ячі Вадима Кривка дали йому змогу одноосібно очолити гонку бомбардирів, маючи в своєму активі 7 точних ударів (у найближчого двох переслідувачів на особистому рахунку по 5 голів).