Гощанки відзначилися голами на Чемпіонаті України-WU14 у Калуші

14 травня завершився перший етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. Нагадаємо, що змагання проходять у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті беруть участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки.

13 та 14 травня команди завершили першу стадію змагань. Переможці груп продовжать боротьбу за 1-9 місця, команди, що посіли другі і треті позиції будуть змагатися за 10-18 та 19-25 місця відповідно.
У складі збірної команди Рівненської області виступає чимало вихованок Гощанської ДЮСШ (тренери Максим Гуда та Юрій Роман).
У дебютному матчі збірна Рівненської області зустрічалася з командою ДЮСШ Кучурів, які забили 21 гол, не пропустивши у власні ворота жодного. Гощанки у ворота суперниць забили більше половини – Ілона Семенчук (сім голів), Вікторія Харитончук (три), Вікторія Скоцик та Юлія Калько забили по одному м’ячу.
До вашої уваги результати матчів перший двох ігрових днів:
13.05.2019

– Пантери – Зб.Вінницької обл. – 0:2
Голи: Чорна-2
– Ладомир-2 – ДЮСШ Овруч – 5:3
Голи: Сидорчук-2, Ліщук, Гуц, Бородач – Корнейчук, Соболь-2
– СК Вишневе – ДЮСШ В.Кучурів – 20:0
Голи: Ковшик-8, Юрченко-4, Лінник-3, Лахтодир, Шульга, Куваєва, Іванюк 45авт
– Яблунівська ДЮСШ – Зб.Херсонської обл. – 0:3
Голи: Лінік, Малай, Аліксєєнко
– Легенда – Зб.Тернопільської обл. – 0:18
Голи: Клим-5, Гримак-3, Юзва-3, Драбик-2, Козловська, Сачик, Равська, Дзюбановська, Мулика
– Янтарочка – Зб.Харківської обл. – 0:11
Голи: Греса-4, Баринова-3, Дворнік-2, Закопайло, Плечищева
– ДЮСШ Славута – Зб.Хмельницької обл-2 – 5:0
Голи: Васильчук-2, Сотолюк, Лукащук, Гриценюк

14.05.2019
– Зб.Вінницької обл. – Фортуна – 2:0
Голи: Чорна-2
– ДЮСШ Овруч – Ладомир – 1:7
Голи: Соболь, Нестеренко авт. – Тарасюк-3, Криворучко-2, Коротчук
– ДЮСШ В.Кучурів – Зб.Рівненської обл. – 0:21
Голи: Іванюк авт – Семенчук-4, Кіселевич-4, Галак-3, Веремейчук-2, Харитончук-3, Павлюк, Ширко, Скоцик, Калько
– Юність – Зб.Хмельницької обл. – 0:0 (п.п. 2:1)
– Зб.Херсонської обл. – Зб.Закарпатської обл. – 1:3
Голи: Лінік – Калинич-2, Бондаренко
– Зб.Тернопільської обл. – Карпати – 4:3
Голи: Юзва, Сачик, Клим, Равська – Смаль, Луцан, Летягіна

– Зб.Харківської обл. – ДЮСШ №3 – 1:1 (п.п. 3:1)

Голи: Ізотова – Маснюк
– Зб.Хмельницької обл.-2 – Зб.Сумської обл. – 0:5
Голи: Гриценко-2, Настасенко-2, Корж
– Фортуна – Пантери – 1:7
Голи: Чмуневич – Заборовець-4, Цетельник, Дебальчук
– Ладомир – Ладомир-2 – 2:2 (п.п. 3:2)
Голи: Харчина, Борковська – Сидорчук-2
– Зб.Рівненської обл. – СК Вишневе – 2:1
Голи: Павлюк, Галак – Пом’яковська авт.

– Зб.Закарпатська обл. – Яблунівська ДЮСШ – 6:1

Голи: Бондаренко-2, Балега, Якимчук, Калинич, Марічок – Яремчук
– Карпати – Легенда – 18:0
Голи: Летягіна-7, Смаль-4, Бойко-4, Брунець-3
– Зб.Одеської обл. – Надвірняночка – 8:0
Голи: Янева-3, Бондарева-2, Лунчуп, Гроссу, Кіріл
– ДЮСШ №3 – Янтарочка – 4:1
Голи: Шаламай-2, Синяк, Жолобчук – Свірідюк
– Зб.Сумської обл. – ДЮСШ Славута – 3:2
Голи: Настасенко-3 – Васильчук, Гриценюк
В підсумку, команди визначили свої місця в групах і вже завтра продовжать свою боротьбу за підсумкові місця в Чемпіонаті України.
Команди, що посіли 1 місця в групах (матчі за 1-9 місця)
– Зб.Вінницької обл.
– Ладомир, Володимир-Волинський
– Зб.Рівненської обл.
– Юність, Чернігів
– Зб.Закарпатська обл.
– Зб.Тернопільської обл.
– Зб.Одеської обл.
– Зб.Харківської обл.

– Зб.Сумської обл.

Команди, що посіли 2 місця в групах (матчі за 10-18 місця)

– Пантери, Умань
– Ладомир-2, Володимир-Волинський
– СК Вишневе, Київська область
– Зб.Хмельницької обл.
– Зб.Херсонської обл.
– Карпати, Львів
– Надвірняночка, Надвірна
– ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
– ДЮСШ, Славута
Команди, що посіли 3 місця в групах (матчі за 19-25 місця)
– Фортуна, Рівненська обл.
– ДЮСШ, Овруч
– ДЮСШ, В.Кучурів
– Яблунівська ДЮСШ
– Легенда, Мелітополь
– Янтарочка, Новояворівськ

– Зб.Хмельницької обл. – 2

15 травня завершився другий етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років, який проходить у м.Калуш Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що напередодні команди визначали свій подальший шлях за 1-9 місця, за 10-18 та 19-25 місця.
До вашої уваги результати матчів третього ігрового дня:
15.05.2019

– Фортуна – ДЮСШ В.Кучурів – 15:0

– Пантери – СК Вишневе – 2:1

– Зб.Хмельницької обл. – Карпати – 0:0 (п.п.3:4)
– Навірняночка – ДЮСШ Славута – 4:2
– Зб. Вінницької обл. – Зб.Рівненської обл. – 5:1
– Юність – Зб.Тернопільської обл. – 1:0
– Зб.Одеської обл. – Зб.Сумської обл. – 2:2 (п.п.2:4)
– ДЮСШ В.Кучурів – ДЮСШ Овруч – 1:9
– Легенда – Яблунівська ДЮСШ – 0:4
– Зб.Хмельницької обл.-2 – Янтарочка – 1:5
– СК Вишневе – Ладомир-2 – 3:1
– Карпати – Зб.Херсонської обл. – 1:2
– ДЮСШ Славута – ДЮСШ №3 – 4:2
– Зб.Рівненської обл. – Ладомир – 1:7
– Зб.Тернопільської обл. – Зб.Закарпатської обл. – 2:0
– Зб.Сумської обл. – Зб.Харківської обл. – 0:1
– ДЮСШ Овруч – Фортуна – 0:2
– Ладомир-2 – Пантери – 0:0 (п.п. 5:6)
– Зб.Херсонської обл. – Зб.Хмельницької обл. – 0:1
– ДЮСШ №3 – Надвірняночка – 0:1
– Ладомир – Зб.Вінницької обл. – 3:0
– Зб.Закарпатської обл. – Юність – 1:1 (п.п. 4:3)
– Зб.Харківської обл. – Зб.Одеської обл. – 0:0 (п.п. 2:1)
16-17 травня команди відіграють свої вирішальні матчі в Чемпіонаті України і визначать переможця та призерів змагань.
Команди, що змагаються за 1-3 місця
– Юність, Чернігів
– Ладомир, Володимир-Волинський
– Зб.Харківської обл.
Команди, що змагаються за 4-6 місця
– Зб.Вінницької обл.
-Зб.Сумської обл.
– Зб.Тернопільської обл.
Команди, що змагаються за 7-9 місця

– Зб.Рівненської обл.

– Зб.Одеської обл.
– Зб.Закарпатська обл.
Команди, що змагаються за 10-12 місця
– Пантери, Умань
– Надвірняночка, Надвірна
– Зб.Хмельницької обл.
Команди, що змагаються за 13-15 місця
– СК Вишневе, Київська область
– ДЮСШ, Славута
– Зб.Херсонської обл.
Команди, що змагаються за 16-18 місця
– Ладомир-2, Володимир-Волинський
– Карпати, Львів
– ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
Команди, що змагаються за 19-21 місця
– Фортуна, Рівненська обл.
– Янтарочка, Новояворівськ
– Яблунівська ДЮСШ
Команди, що змагаються за 22-24 місця
– ДЮСШ, Овруч
– Зб.Хмельницької обл.-2
– Легенда, Мелітополь

Author: admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *