В аматорському Чемпіонаті України ФК “Малинськ” знову збільшив відрив від ОДЕКа + ФОТО + ВІДЕО

Чим менше матчів залишається до завершення групового етапу в Чемпіонаті України серед аматорів, тим запеклішим стає боротьба в Групі 1 за дві путівки до наступного етапу. Крім представників Рівненщини – ФК “Малинськ” та ОДЕКа – на неї претендує ще команда з Франківщини – “Покуття”. Саме два останніх клуби в 20 турі зустрічалися між собою у Коломиї і боролися, фактично, за шість очок, але, в підсумку, задовольнилися кожен лише одним заліковим пунктом. Натомість ФК “Малинськ” здійснив “розважальний” вояж до Хмельницького, де взяв планові три бали, розгромивши місцевий СК.

Звіт про гру у Хмельницькому від прес-служби ФК “Малинськ”:

У неділю, 12 травня, ФК “Малинськ” провів поєдинок 20 туру Чемпіонату України серед аматорів у Хмельницькому проти місцевого клубу. Забивши в кожному з таймів по чотири голи і перемігши з результатом 8:1 клуб повернувся на перше місце в Групі 1.

Розгром суперника у Хмельницькому гравці ФК “Малинськ” вирішили не відкладати у довгу шухляду. Вже на 4-й хвилині Артем Корольчук головою відправив м’яч у ворота господарів. До перерви голкіпер СК “Хмельницький” ще тричі виймав “круглого” з сітки воріт – у складі гостей двічі відзначилися Микола Гайдучик та одина раз Роман Дацюк.

По перерві ФК “Малинськ” продовжував гнути свою лінію і невдовзі рахунок став 0:5 (гол провів Юрій Яструб, який з’явився на полі після перерви). На 58-й хвилині юні хмельниччани зуміли витиснути максимум зі своїх небагатьох моментів поруч з воротами Михайла Грицаля. Після подачі зі штрафного Олексій Гуринович головою підправив м’яч у дальній нижній кут.

Далі на штучному полі стадіону ДЮСШ №1 продовжували домінувати гості. Вони ще тричі вражали ворота СК “Хмельницький”, а кращий бомбардир Групи 1 Артем Корольчук зумів оформити хет-трик. В підсумку, крупна перемога 8:1 принесла ФК “Малинськ” чергові три очки та дозволила вернутися на перше місце турнірної таблиці в своїй групі.

На груповому етапі малинському клубу залишилося провести лише один матч – 26 травня на власному полі він прийматиме “Кристал” із Чорткова. Для того, аби потрапити до фінального етапу, ФК “Малинськ” достатньо в цій грі взяти лише одне очко, а перемога гарантує перше місце незалежно від того, як зіграють свої заключні поєдинки “Покуття” та ОДЕК.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ СК “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ” – ФК “МАЛИНСЬК”

Зрозуміло, чому саме ця зустріч в Групі 1 дістала від журналістів порталу SportArena “титул” матчу туру (звіт про гру від Артура Валерка):

Покуття (Коломия) – ОДЕК (Оржів) – 1:1
Голи: Кушецький (пен.), 35 – Трофімчук, 77

Покуття: Гоменюк, Громоляк, Лазорик, Гаврилюк, Хандій, Москалик, Сікач, Уграк (Блащук, 76), Беженар, Кушецький, Карапка (Подолюк, 86). Запасні: Мегдиник, Головачук, Свиридов, Гросу, Топчевський. Головний тренер: Сергій Турянський.

ОДЕК: Омелянюк, Красномовець, Мучак, Кадепський, Наумець, Кошка, Ніколайчук, Коляда, Капустинський (Гриб, 90+1), Фесенко (Газицький, 46), Трофімчук. Запасні: Бицюк, Ящук, Варварук, Бондар. Головний тренер: Володимир Поліщук.

17:00, 11.05.2019. Коломия. Стадіон «Юність». 1000 глядачів, поле 4, +16С
Суддя: Кошура Андрій (Чернівці)
Попередження: Красномовець, 19, Мучак, 28, Наумець, 62, Хандій, 72, Коляда, 73, Москалик, 81, Подолюк, 90+1

Матч проходив за рівної боротьби, і ще в дебютному відрізку суперники встигли обмінятися небезпечними ударами. У господарів здалеку били Хандій (з гри) та Громоляк (зі штрафного), у гостей на вістрі опинявся Трофімчук.

І ось після довгої передачі від воротаря та скидки м’яч відскочив до Кушецького, який промчав через лівий край у карний майданчик. За ним невідступно стежив захисник Мучак, притримуючи суперника за футболку, і вже ближче до лицьової хитрий вінгер упав у карному майданчику, а рефері тут же вказав на 11-метрову відмітку. Гості апелювали – мовляв, суперник сам упав на ноги захисника й його завалив, але арбітр свій вирок не змінив. Тож Ігор Кушецький з пенальті пробив точно у правий від воротаря кут, і хоча кіпер гадав, відбити не зміг – 1:0. 3 голи та 3 асисти у чотирьох матчах навесні набив новачок Покуття.

І до перерви, і після гості з Рівненщини мали нагоди пробивати. Небезпечно цілив Коляда, а Капустинський і взагалі вибігав прямо на воротаря, але жорстко прийнятий м’яч не дався завершити. А відігратися ОДЕК зумів у середині другого тайму. Ніколайчук із центру поля запускав передачу на хід Трофімчуку, яка досить вдало зрикошетила від суперника, так що Михайло, опинившись перед воротарем, чітким ударом перекинув його, влучивши в ворота метрів із 18-ти – 1:1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ПОКУТТЯ” – ОДЕК

Покуття настворювало моментів для потенційної перемоги. Досить пригадати удар Громоляка головою із убивчої позиції після кутового або вихід Кушецького через лівий фланг – у цих моментах воротар виручив ОДЕК. Але гра все ж не визначила переможця. Втративши шанс обійти конкурента, ОДЕК мусить тепер вигравати всі матчі, які залишилися, хоча раніше мав «золоту акцію» за втраченими. Завдання Покуття незмінне – йдучи слідом за Малинськом, вигравати, щоб забезпечити собі місце не нижче прохідного другого.

Герой матчу – Андрій Омелянюк (ОДЕК)

Воротар, щонайменше, чотири рази виручив гостей у Коломиї. Пропустив лише з пенальті, та й там намагався врятувати, вгадавши напрямок польоту м’яча.