ФК “Садове” у Рафалівці обіграв місцеву команду та очолив турнірку Першої ліги + ВІДЕО

Поєдинок п’ятого туру Чемпіонату області ФК “Садове” проводив на малій Батьківщині свого головного тренера Володимира Новака – у Володимирецького району, в смт Рафалівка. Місцевий клуб у попередні сезони зарекомендував себе серйозним опонентом, особливо кола мова йде про матчі на своєму стадіоні “Раф-Брук”.

Протокольні дані.

ФК “Рафалівка” – ФК “Садове” – 0:2

12.05.2019. 5 тур. Рафалівка. Стадіон “Раф-Брук”. 500 глядачів.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи:
Цвик Сергій (Гребень Станіслав), 21 (0:1)
Неберикут Владислав (Гребень Станіслав), 85 (0:2)

ФК “Садове”: 35.Горнік Станіслав; 11.Лозян Вадим; 15.Новак Сергій; 23.Цвик Сергій (5.Новак Богдан, 46); 22.Пархомчук Анатолій; 9.Гребень Станіслав; 19.Оксенюк Андрій (20.Неберикут Владислав, 55); 14.Жак Вадим (к) (21.Зубарєв Павло, 57); 10.Каращенко Віктор (8.Кишиєв Рустам, 63); 7.Гайдук Володимир (4.Дмитрук Олександр, 90); 2.Макарчук Олександр.

Середній вік: 28 років.

Попередження: Волощук Віталій, 39; Черевач Ігор, 59; Черевач Олександр, 64; Прядун Микола, 68; Чугай Роман, 83; Похила Ярослав, 87 – Неберикут Владислав, 64; Макарчук Олександр, 72; Новак Богдан, 75.

Вже у дебюті матчу господарі підтвердили тезу про свою небезпечність. Правда, зробили це не без допомоги головного арбітра поєдинку Андрія Кущевого. Роман Федіна в боротьбі зі своїм екс-партнером Анатолієм Пархомчуком прокидав м’яч собі на хід і з близької (!) відстані влучив (!!) у руку оборонця ФК “Садове”. Рефері вирішив зафіксувати у цьому епізоді фол з боку гравця гостей і, оскільки це відбулося у карному майданчику, призначити одинадцятиметровий. Дещо пізніше Кущевой порадився з лайнсменом, проте своє рішення не змінив, мотивуючи призначення пенальті “грою рукою, піднятою вище голови”. Відзначимо, що у минулому сезоні цей рефері найрідше серед усіх арбітрів призначав одинадцятиметрові штрафні удари.

Пенальті взявся виконувати Дмитро Серховець, проте Станіслав Горнік виграв дуель в опонента та парирував удар на кутовий.

А відкрили рахунок у зустрічі садівчани. На 21-й хвилині захисник команди гостей Сергій Цвик підключився до масованої атаки власної команди та використав скидку на лінію штрафної зони Станіслава Гребеня. Удар центрбека ФК “Садове” прийшовся у дальній верхній кут – 0:1 на користь гостей. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм для гостей виявився ще важчим, ніж перший. Гравці ФК “Рафалівка” до останніх хвилин не полишали надій відігратися, проте всіх їх потуги зводили нанівець упевнені дії оборони ФК “Садове”. Крім того, садівчани пробували гостро контратакувати і саме один з таких випадів приніс їм успіх. На 85 хвилині захисники “забули” у карній зоні Владислава Неберикута і той, після своєчасної передачі все того ж Станіслава Гребеня, реалізував вихід віч-на-віч – 0:2!

Відзначимо, що на 64-й хвилині у штрафному майданчику ФК “Рафалівка” трапився неоднозначний інцидент. У боротьбі з захисником Неберикут порушив правила і господарі отримали право пробити штрафний. Проте голкіперу з Рафалівки виявилося цього замало і він декілька разів штовхнув гравця ФК “Садове”, поки останній не опинився на газоні. Після цього Андрій Кущевой показав по “гірчичнику” Владиславу Неберикуту і Олександру Черевачу, хоча останній цілком заслуговував на червону картку!

Але, як би там не було, фінальний свисток рефері зафіксував непросту перемогу ФК “Садове” з рахунком 2:0. А чергові три очки дозволили садівчанам після п’ятого туру очолити турнірну таблицю Першої ліги.

5 тур, 12.05, неділя,

ФК “Рафалівка” – ФК “САДОВЕ” 0:2 (юнаки – 2:4) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Калина” (Бугрин) 4:1 (3:0) “Локомотив” (Здолбунів) – ФК “Гоща-РІТТЕР” 0:1 (0:5) “Сокіл” (Радивилів) – “Коливань” (Клевань) 3:2 (2:4)

15.05, середа,

16:00 (13:30) “Маяк” (Сарни) – ФК “Малинськ”

У сусідньому з Рафалівкою Вараші також гостювала команда з Гощанського району. Бугринська “Калина” невдало стартувала у поточному Чемпіонаті області, проте в поєдинку проти “Ізотоп-РАЕС” якось реабілітуватися їй знову не вдалося. Удруге за чотири поєдинки бугринці пропустили чотири м’ячі, а гол престижу навряд чи може їх особливо радувати.

Першу перемогу в сезоні здобув ФК “Гоща-РІТТЕР”. У Здолбунові долю протистояння гощанців та “Локомотива” вирішив точний удар Ігоря Блажиєвського, котрий своєчасно підключився до атаки від оборонних порядків своєї команди.

Результативним виявився поєдинок у Радивилові, де на двох команди забили відразу п’ять м’ячів. У протистоянні приблизно однакових за класом клубів фактор домашнього поля став вирішальним і “Сокіл” здобув другу перемогу у трьох матчах нинішнього сезону.

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 5 туру.