ФК “Садове-2” знову не зумів втримати перемогу в матчі Першості області

У 5 турі Другої ліги ФК “Садове-2” вдома приймав міцного середнячка з Полісся – володимирецьку “Енергію”. Вже традиційно для своїх матчів садівчани “на ура” провели стартовий відтинок зустрічі. На 15-й хвилині господарі вели у рахунку 2:0 – дублем відзначився Дмитро Симончук. Проте ще до перерви “енергетики” зуміли забити один гол, а в другому таймі взагалі спромоглися відновити паритет у рахунку.

За нічийних 2:2 матч і завершився, а ФК “Садове-2” продовжив свою неприємну серію з поєдинків, в яких виграє початок, проте добитися потрібного результату, в підсумку, так і не може.

5 тур, 11.05, субота,

“Лісівник” (Дубровиця) – “Случ” (Березне) 2:0

12.05, неділя,

“Моноліт” (Вараш) – ФК “Рачин” 1:0 ФК “САДОВЕ-2” – “Енергія” (Володимирець) 2:2 ФЦ “Дубно” – “ОТГ Клевань-Оржів” 0:2 “Стандарт-Водник” (Рівне) – “Граніт” (Томашгород) 0:7

15.05, середа,

15:00 “Полісся” (Рокитне) – ФК “Зарічне”

А лідерство серед команд Другої ліги зазахопив “Лісівник”. На власному полі у Дубровиці він обіграв березнівський “Случ”, який до цього не мав жодної поразки і лише раз втратив очки – в матчі проти ФК “Садове-2”.

Невдалим виявився тур для клубів з Дубенщини – і ФК “Рачин”, і ФЦ “Дубно” поступилися “в суху” своїм суперникам. А от “Граніт” після програшу в районному дербі сповна “відтягнувся” на рівненському “Стандарт-Воднік”, розгомивши його на власному ж полі.

Звіт про гру з сайту команди Томашгорода:

ФК “Стандант – Водник” (Рівне) мабуть сама наймолодша команда 2-ї ліги, замітно що молодим гравцям ще не хватає практики гри на такому рівні. В цьому матчі зіграв роль досвід і виконавська майстерність. В першому таймі забили свої чергові мячі лідери “Граніту”. Протягом 5-и хвилин Г. Крупенко і В. Питель зробили комфортний рахунок, з 13-ї по 18 хвилину обоє наших лідерів видали по черговому шедевру. Перший мяч – результат пожару у воротарській господарів, дуже вдало розібрався Г. Крупенко – 0:1. Другий мяч – це “ретро О.Блохіна” – прохід в штрафну з обіграшом всього захисту – 0:2. Третій мяч результат тиску на суперника, дві навдалих дії захисників “Водника” і відскок на Г. Крупенка. Це був добрий подарунок, яким він і скористався. В другому таймі забивали В. Питель та наша молодь. Свій перший мяч за “Граніт” забив О. Шапорда та дублем відзначмвся Іван Туренко.

Звіт про гру у Вараші з сторінки у соцмережі ФК “Рачин”:

ФК Моноліт Вараш – ФК Рачин 1-0 (0-0)

СК “Ізотоп” (запасне поле)
Склад: Бобров, Пастух (Сидорчук,85),Кубович, Байрак, Мацейко, Пилипака, Харчук В., Вітюк (Харчук Д.,67,),Таланкін (Ільчук,75), Федорчук (Міщук М.,77), Савчук
Голи: Мирончук (66)
Знову поразка, дуже болюча.
Не заслуговували ми поразки, цього року фортуну ми ніяк не можемо заслужити.
Долю матчу вирішив шикарне виконання штрафного удару з тридцяти метрів.
Перший тайм хороший у нашому виконанні, початок другого за господарями .
Хочеться вибачитись перед вболівальниками, перед президентом за такі результати.Будемо надіятись колись фортуна повернеться в таких рівних матчах і до нас.