Матч третього туру Першості області гравці ФК “Садове-2” розпочали як справжні господарі. Вже у дебюті зустрічі “червоно-чорні” організували цілу низку перспективних атак, які повинні були завершуватися взяттям воріт команди з Томашгорода. Щоправда, реалізувати садівчанам вдалося лише два моменти – спочатку після подачі кутового Ярослав Тиндюк небезпечно пробив по воротам головою, але м’яч влучив у каркас і лише з добивання Дмитро Симончук також головою відкрив рахунок у зустрічі.

Другий гол провів той же Симончук і знову ж головою. Ярослав Тиндюк вкинув аут на ближню стійку, Олександр Бесащук “продовжив” на дальню, де своєчасно опинилася “вісімка” ФК “Садове-2” – 2:0!

Після цього біля воріт “Граніту” епізодів вистачало, зокрема, Дмитро Симончук цілком міг оформлювати хет-трик, проте не реалізував вихід тет-а-тет з голкіпером господарів.

Поволі ФК “Садове-2” почав заспокоюватися, натомість суперник все активніше намагався відігратися. Ці потуги ставали все більш і більш наполегливішими і в одному з епізодів господарів підстрахувала лише поперечина.

На мажорній ноті завершити перший тайм садівчанам не вдалося. Всього за дві хвилини під завісу першої половини матчу “Граніт” зумів двічі вразити ворота господарів і все довелося починати спочатку. Єдиним позитивним моментом для ФК “Садове-2” у ці хвилини стало вилучення оборонця суперників, який отримав другого “гірчичника”.

Зрозуміло, що другий тайм садівчани почали більш активно, намагаючись чим швидше реалізувати кількісну перевагу. Знову моментів біля воріт “Граніту” не бракувало, проте забити вдалося лише раз, коли все той же Дмитро Симончук замкнув фланговий простріл Андрія Бондарчука – 3:2.

А от після цього гравці ФК “Садове-2” просто зупинилися, вже чекаючи на фінальний свисток. Натомість футболісти з Томашгорода, навпаки, почали діяти все більш активніше, не “помічаючи”, що їх на полі на одного менше. Постійний тиск на ворота Андрія Ярощука, який у другому таймі змінив у рамці Сергія Кравця, приніс результат на останніх секундах основного часу -3:3.

Після цього залишилося грати вже лічні хвилини компенсованого часу і за цей час господарі втретє у грі повести в рахунку вже не зуміли. Більше того, другу жовту картку і, відповідно, вилучення примудрився заробити форвард ФК “Садове-2” Юрій Міщанін…

Протокольні дані.

ФК “Садове-2” – “Граніт” (Томашгород) – 3:3

04.05.2019. 3 тур. Садове. 50 глядачів.

Головний арбітр: Ганіченко Олександр (Рівне)

Ласкавий Ярослав, 90 (3:3)

ФК “Садове-2”: 1.Кравець Сергій (22.Кресанов Сергій, 46); 3.Шило Вадим; 23.Калюжний Дмитро (к); 5.Бенедичук Ярослав (20.Штундер Василь, 82); 6.Бондарчук Андрій; 4.Ярощук Андрій; 14.Тиндюк Ярослав; 9.Ющук Борис (19.Міщанін Юрій, 59); 8.Симончук Дмитро; 10.Бесащук Олександр; 13.Стасюк Анатолій (7.Семенчук Едуард, 46)
Середній вік: 29,5 року.

Попередження: Ярощук Андрій, 38; Ющук Борис, 54; Міщанін Юрій, 63 – Сорока Володимир, 38.
Вилучення: Міщанін Юрій, 90 (2ЖК) – Сорока Володимир, 45+2 (2ЖК).

3 тур, 04.05, субота,

ФК “Зарічне” – “Енергія” (Володимирець) 1:1 “Моноліт” (Вараш) – ФЦ “Дубно” 2:1 “Лісівник” (Дубровиця) – “ОТГ Клевань-Оржів” 2:1 “Полісся” (Рокитне) – “Случ” (Березне) 0:2 ФК “САДОВЕ-2” – “Граніт” (Томашгород) 3:3 “Стандарт-Водник” (Рівне) – ФК “Рачин” 1:1

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – “ГРАНІТ”

Турнірна таблиця Першості області після 3 туру.

12. ФК “Зарічне” 1:3 1:1 -X-

1 thought on “ФК “Садове-2” втратив перемогу в домашньому поєдинку проти “Граніта” + ФОТО + ВІДЕО