У третьому турі Чемпіонату області ФК “Садове” у Здолбунові розгромив “Локомотив” + ВІДЕО

Свій другий виїзний поєдинок у Чемпіонаті області 2019 ФК “Садове” проводив у Здолбунові на полі стадіону “Локомотив” проти однойменної команди. Залізничники після дворічної перерви повернулися до головної ліги області, проте навряд чи на даному етапі можуть розраховувати на щось більше, ніж на збереження “прописки” у Чемпіонаті.

Це підтвердив і звітний матч, який садівчани переконливо виграли з рахунком 5:0. Перший тайм звітної зустрічі завершився за рахунку 2:0 на користь гостей. Відзначилися Павло Зубарєв та Станіслав Гребень. По перерві ці гравці забили ще по одному м’ячу, крім того перший гол у сезоні 2019 року провів кращий нападник Чемпіонату області – 2018 Володимир Гайдук.

Відзначимо, перемогу в Здолбунові здобула також юнацька команда ФК “Садове” – ДЮСШ “Верес”. Щоправда, вони обмежилися скромним 1:0.

Результати 3 туру, 04.05, субота,

“Локомотив” (Здолбунів) – ФК “САДОВЕ” 0:5 (юнаки – 0:1) “Маяк” (Сарни) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6:0 (0:0) “Коливань” (Клевань) – “Калина” (Бугрин) 4:0 (0:1) ФК “Рафалівка” – “Сокіл” (Радивилів) 1:0 (9:1) СФК “Іква” – ФК “Гоща-РІТТЕР” 0:0 (0:5)

Зубарєв Павло, 74 (0:5)

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій (35.Горнік Станіслав, 51); 22.Пархомчук Анатолій; 2.Макарчук Олександр (4.Дмитрук Олександр, 61); 11.Лозян Вадим; 15.Новак Сергій; 19.Оксенюк Андрій (Кишиєв Рустам, 67); 23.Цвик Сергій (20.Неберикут Владислав, 50); 14.Жак Вадим (к); 9.Гребень Станіслав; 21.Зубарєв Павло; 7.Гайдук Володимир.

Середній вік команди: 27,5 року.

Попередженння: Горчак Святослав, 38; Вербенчук Володимир, 58; Воротеляк Володимир, 62; Левечко Павло, 64 – Цвик Сергій, 49; Макарчук Олександр, 54;  Новак Сергій, 58.

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 3 туру.