Представник Рівненщини знову повернувся з фіналу АФЛУ без медалей + ВІДЕО

Представник Рівненщини команді “Свиспан-Костопіль знову не вдалося успішно виступити у Всеукраїнському фіналі Асоціації футзальної ліги України (АФЛУ), який проходив у Житомирі. На першому етапі костопільчани в своїй групі поступилися “Надії” з Волині 0:3 і, навіть, перемога над “Щитом” із Луганщини 4:3 не дозволила продовжити боротьбу за медалі у Вищій лізі. Відзначимо, що у складі представника Волині результативно відіграв рівнянин Андрій Паршиков, який асистував партнерам у перших двох м’ячах, забитих “Свиспану”.

Вилетівши до Першої ліги “Свиспан-Костопіль” також невдало провів два наступні поєдинки – поступився “Гепарду” із Харькова 2:4 та зіграв унічию 0:0 із “Арсеналом” (Очаків). Відзначимо, що саме “каноніри” стали, в підсумку, бронзовими призерами Першої ліги, а “Гепард” – її переможцем.

Щодо Вищої ліги, то треті місця після невдалого підсумку півфінальних матчів посіли тиврівський «Володимир» та хорівська «Надія».

У фіналі в очному поєдинку зійшлися столична «SKIDKA» та житомирський «ІнБев». Фінальний час зустрічі переможця не виявив і володаря золотих медалей команди визначали за результатами серії пенальті. Фортуна посміхнулася господарям змагань, тож саме «пивовари» стали тріумфаторами цьогорічного фіналу АФЛУ.

Нагадаємо, в минулому році України у фіналі, матчі якого відбувалися у Києві, Рівненщину також представляв “Свиспан-Костопіль”. Тоді костопільчани зуміли пробитися до півфіналу турніру, але поступилися там лише майбутнім чемпіонам – команді VIVA CUP з Харкова.

А в 2017 році переможець Аматорської футзальної ліги Рівненщини “Свиспан-Горизонт” із Костополя взагалі посів друге місце у фіналі Аматорської ліги України. У вирішальній грі костопільчани поступилися представнику Волині – «Надії» з Хорова з рахунком 2:3.

Свиспан-Костопіль 0-3 Надія | Всеукраїнський фінал 2018/2019. День 1

Свиспан-Костопіль 4-3 Щит | Всеукраїнський фінал 2018/2019. День 1

Гепард Харків 4:2 Свиспан-Костопіль

Свиспан-Костопіль 0:0 Арсенал Очаків

1 thought on “Представник Рівненщини знову повернувся з фіналу АФЛУ без медалей + ВІДЕО