ФК “Садове-2” завершив перший етап Меморіалу Шморгуна лідером групи + ФОТО + ВІДЕО

На відміну від попередніх вихідних матчі 9-10 лютого проходили на полі, яке вже дозволяло демонструвати певну комбінаційну гру. ФК “Садове-2” у спареному турі провів лише один матч, котрий став заключним для команди на груповому етапі.

Зимова першість Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”,

7 тур, 9 лютого, субота,

ДЮСШ “Верес” U-16 – “Сатурн” 0:5 ДЮСШ “Верес” U-17 – “Граніт” 0:2 “Волинь” U-19 – “Агат” 0:4 “Калина”- ФК “Межирічі” 3:0 “Горинь” – “Коливань” 0:1 “Понеділок” – “Продторгобладнання” 2:1

9 тур, 10 лютого, неділя,

ДЮСШ “Верес” U-16 – “Горинь” 0:5 ДЮСШ “Верес” U-17 – “Агат” 2:4 “Волинь” U-19 – ФК “Садове-2” 1:2 “Граніт” – ФК “Гоща-Агат” 3:0 “Продторгобладнання” – ФК “Межирічі” 2:2 “Понеділок” – “Сатурн” 3:0

Статистика турніру.

всього матчів – 44, голів – 146, в середньому за матч – 3,32, результативних матчів (понад 3 м’яча за гру ) – 19 (43,18%), безгольових голів – 3 (6,82%), найчастіше зустрічалися такі рахунки – 1:0 (7 разів або 15,91%) і 2:1 (6 разів або 13,64%).

Аби залишитися лідером групи “Б” для ФК “Садове-2” обов’язково потрібно було перемагати лучан. Гра з “Волинь U-19” давалася садівчанам нелегко. Гості з сусідньої області з самісінького початку матчу захопили ініціативу і декілька разів серйозно загрожували воротам Андрія Троцького. Проте юнаки свої моменти не використали, а от більш досвідчені гравці з Садового один з небагатьох своїх шансів не змарнували. Страж воріт “Волині” невдало вибив м’яч від воріт, його перехопив Олександр Бесащук і своєчасним точним пасом вивів Юрія Міщаніна на побачення з голкіпером. Останньому розібратися з візаві виявилося лише справою техніки – нападник ФК “Садове-2” відкрив рахунок, провівши, до того ж, свій шостий м’яч на турнірі.

У другому таймі команда з Гощанського району спочатку пробувала контролювати перебіг подій на полі. Проте поступово перевагу почали перехоплювати гравці “Волині” і на 50-й хвилині (нагадаємо, матчі на Меморіалі тривають по 35 хв тайм) вони зрівняли рахунок, провівши стрімку контратаку.

Олександр Бесащук бореться за м’яч із суперником

Щоправда, останнє слово в цій зустрічі залишилося за гравцями ФК “Садове-2”, котрі також зуміли реалізувати контрвипад. За п’ять хвилин до фінального свистка триходівка Сергій Кресанов – Юрій Міщанін – Рустам Кишиєв завершилася виходом останнього тет-а-тет з голкіпером і точним ударом форварда – 2:1.

Таким чином, ФК “Садове-2” зберіг лідерство у своїй групі. Теоретично, обігнати садівчан ще може “Граніт”, проте для цього Клесову потрібно обігрувати “Волинь U-19” з різницею в п’ять чи більше м’ячів. Утім, навіть, друге місце не буде трагедією для Садового, адже вони потраплять на другу гіршу команду групи А.

Цілком можливо, що такою стане ще один представник Чемпіонату Гощанського району – ФК “Межирічі”. Команда з Кореччини поки що зуміли здобути лише один заліковий бал, зігравши внічию з іншим аутсайдером.

А от у поєдинку “Граніт” – ФК “Гоща-Агат” боротьби не вийшло. Вже у першій половині зустрічі підопічні Юрія Демчука пропустили двічі, а в другому таймі – ще раз. Таким чином, поразка 3:0 і гощанці за шість матчів у групі Б зуміли набрати лише чотири залікові бали, ставши останніми.

Натомість, їх одноклубники з Симонова зуміли під завісу групового етапу “зібратися з думками”. Не маючи до цього жодного очка, команда Романа Крисюка двічі за два дні переконливо обіграла юнаків з “Волині” та “Вереса” і з останньої сходинки” вистрибнула” відразу на четвертий щабель.

Інтрига в групі А, в першу чергу, стосується розподілу перших трьох місць. Поки що беззаперечним лідером є “Калина”, проте бугринці в останньому матчі зіграють з діючим переможцем Меморіалу Шморгуна. У випадку перемоги “Понеділка” з різницею у два чи більше м’ячів саме дана команда стане першою. І це, навіть, за умови, що ще один конкурент – “Коливань” – також виграє свій поєдинок.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ ЗИМОВОЇ ПЕРШОСТІ РІВНЕ 2019

Турнірні таблиці Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” станом на 10 лютого.