Домашню гру ФК “Садове” проти “атомників” обслуговуватиме Олександр Ганіченко – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром домашнього матчу у 24 турі між ФК “Садове” та “Ізотоп-РАЕС” з Вараша призначений Олександр Ганіченко (Рівне). На лінії йому допомагатимуть два Юрії – Карпович (Млинів) та Гаркуша (Рівне), четвертий арбітр та спостерігач також із обласного центру – відповідно Володимир Кулай і Юрій Сось.

Відзначимо, в нинішньому сезоні Ганіченко-старший обслуговував лише два матчі у Чемпіонаті області. В них він показава 8 жовтих карток і один раз призначав пенальті. Значно частіше цей рефері судив матчі у Першості області – 12 поєдинків, в яких показав 36 гірчичників, одну червону картку і жодного разу не вказував на одинадцятиметрову позначку.

Повна статистика Олександра Ганіченко у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

Повна статистика Олександра Ганіченко у Першості області сезону 2018 року.

Всі призначення на найближчі матчі.

Перша ліга.

21.10, неділя,

ФК «Садове» – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш)

15:00, селищний стадіон

Головний рефері – О.Ганіченко, лайнсмени – Ю.Гаркуша, Ю.Карпович, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – Ю.Сось.

ФК «АГАТ» (Гоща) – ФК «Рафалівка»

15:00, стадіон ДЮСШ (Гоща).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – П.Федюра, І.Серветник, четвертий рефері – І.Гапончук, інспектор – І.Коваль.

«Маяк» (Сарни) – «Калина» (Бугрин)

15:00, стадіон “Мрія” (Сарни).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Р.Никорович, С.Свірідов, четвертий рефері – В.Савтира, інспектор – В.Дзюбак.

«Вілія» (Млинів) – «Колос» (Кричильськ)

15:00, стадіон “Колос” (Млинів).

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – М.Полукеєв, В.Саварин, четвертий рефері – М.Шибунька, інспектор – Я.Дмитрук

«Полісся» (Рокитне) – ОДЕК (Оржів)

15:00, стадіон “Ювілейний” (Рокитне)

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – В.Остимчук, В.Дрикін, четвертий рефері – С.Бородавкін, інспектор – В.Гладков.

24.10, середа,

ФК «Малинськ» – «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

16:00 (юнаки – 13:30), стадіон “Ліон” (Малинськ).

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – О.Гладков, С.Швидун, четвертий рефері – Ю.Возьний, інспектор – В.Гуменний.

14 тур – ОДЕК (Оржів) – «Маяк» (Сарни).

16:00 (юнаки – 13:30), стадіон “ОДЕК” (Оржів).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – Т.Ткачук, В.Остимчук, четвертий рефері – Т.Кир’янчук, інспектор – О.Гіль.

Друга ліга.

20.10, субота,

15:00 – “Вельбівно” – “Свиспан” (Костопіль)

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – В.Присяжнюк, В.Кислюк.

15:00 – “Локомотив” (Здолбунів) – “Полісся” (Малятин)

Головний рефері – Н.Мамчур, лайнсмени – І.Гапончук, О.Колнер

15:00 – “Колос” (Рачин) – “ОТГ Клевань-Оржів”

Головний рефері – Т.Кир’янчук, лайнсмени – Р.Никорович, С.Швидун

21.10, неділя,

13:00 – “Лісівник” (Дубровиця) – “Енергія” (Володимирець)

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

Матч Малого Кубку другої ліги

20.10.18 – 15:00 – «Сокіл» (Осова) – «Зарічне».

Головний рефері – С.Печончик, лайнсмени – М.Штинь, В.Штинь

Чемпіонат області серед ветеранів.

20.10.18 – 15:00 – «Фіалка» (Зоря) – «Autoplus» (Млинів) – Головний рефері – С.Милян.

20.10.18 – 10:45 – «Експрес» (Здолбунів) – «Славія» (Рівне) – Головний рефері – С.Швидун, лайнсмени – Т.Кир’янчук, В.Кулай.

20.10.18 – 11:00 – «Дубровиця» – «Ізотоп» (Вараш) – Головний рефері – С.Печончик, лайнсмени – Т.Штинь, В.Штинь.

20.10.18 – 15:00 – «Енергія» (Володимирець) – «Маяк» (Сарни) – Головний рефері – Т.Штинь.

20.10.18 – 15:00 – «Случ» (Березне) – «Горизонт» (Костопіль) – Головний рефері – С.Бородавкін.

20.10.18 – 15:00 “Полісся” Рокитне – Ізотоп (Вараш) – Головний рефері – І.Вакулко

Чемпіонат Гощанського району.

перенесені матчі, 21 жовтня, неділя

12:00, «Чайка» (Малинівка) – «Дедденс» (Русивель), рефері – Беденко Олександр (Рівне).

10:00, Гоща, «Агат» (Симонів) – ФК «Садове-2», рефері – Гапончук Іван (Гоща).

УВАГА!!! В ПРИЗНАЧЕННЯХ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!!!

Author: admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *