ФК “Садове-2” у Чемпіонаті міста Рівне розгромив “Стандарт”

У вівторок, 9 жовтня, ФК “Садове-2” на запасному полі стадіону “Авангард” провів матч п’ятого туру Чемпіонату міста Рівне. Суперником садівчан стала команда “Стандарт” з нижньої частини турнірної таблиці.

Сам поєдинок розпочався з атак садівчан, але першими у матчі, як не дивно, забили їх опоненти – помилка в обороні привела до першого голу у ворота Андрія Троцького. Щоправда, як виявилося пізніше, цей м’яч виявився єдиним у виконанні гравців “Стандарту”.

Майже відразу після пропущеного м’яча ФК “Садове-2” рахунок зрівняв. Це Андрій Джум пробив точно з лінії карного майданчика повз воротаря суперників.

У подальшому садівчани продовжували тримати ініціативу у власних руках, постійно пресингуючи суперника та обстрілюючи його ворота. Як наслідок, на перерву команди пішли за переваги ФК “Садове-2” – відзначилися Василь Штундер та Вадим Жак.

Другий тайм пройшов за аналогічним сценарієм і заввершився, практично, з таким же рахунком, хіба що обійшлося без м’ячів у виконанні гравців “Стандарту”. За садівчан забивали знову Вадим Жак, Андрій Бондарчук та Сергій Кресанов.

В цей же день відбулася ще одна гра – ДЮСШ “Верес” мінімально поступився “Рівесу” з рахунком 2:3. А от “Продторгобладнання” не з’явилося на гру в Обарів, тому тамтешньому “Арсеналу” зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.

Ще одна гра – “Водника” зі “Спартою” – відбулася у четвер, 11 жовтня. Студенти на власному полі переконливо обіграли “спартанців” із рахунком 5:1.

Турнірна таблиця Чемпіонату міста Рівне на 11 жовтня.