Групу 1 у Чемпіонаті України серед аматорів очолили дві рівненські команди + ФОТО + ВІДЕО

Лідер Групи 1 аматорського Чемпіонату України з Малинська втратив очки на Тернопільщині, пропустивши м’яч від “Кристала” на останній хвилині гри. Більше того, підопічні Богдана Самардака на протязі поєдинку не реалізували одинадцятиметровий. Натомість ОДЕК розгромив на виїзді ФК “Ужгород” та піднявся на перше місце, потіснивши звідти ФК “Малинськ”.

Звіт про матчі представників Рівненщини від Sportarena:

Кристал (Чортків) — ФК Малинськ — 1:1
Голи: Крайчинський, 90 — Воробей, 60

Незабитий пенальті: Гергелюк (ФК Малинськ), 56

Кристал: Ольховий, Іванов, Коломієць (Фальковський, 72), Крайчинський, Клим, Патрик, Шпікула, Сухецький (Сурженко, 77), Р.Курдас, Сокіл, Бегашов (Кульчицький, 67). Запасні: Кравчук, Скалій, Зозуля, Сотников. Головний тренер: Хавров Едуард.

Малинськ: Балаушко, Луцюк, Воробей, Гергелюк, Лойко, Проневич, Онищук (Кір’ях, 82), Скоцький, Брикса (Штандер, 75), Єременко (Гайдучик, 71), Корольчук. Запасні: Фокін, Корнійчук, Пітел, Мичко. Головний тренер: Самардак Богдан.

13:00, 07.10.2018. Чортків. Стадіон Харчовик. 400 глядачів, поле 3, +18С
Суддя: Байдюк Микола (Чернівецька обл.)

Попередження: Сухецький, 10 – Проневич, 27, Онищук, 42, Єременко, 62, Луцюк, 66, Скоцький, 78

ФК Малинськ прибув на Тернопільщину в статусі лідера західної групи. Однак Кристал гарно підготувався до суперника, у складі якого є низка досвідчених футболістів. Господарі протрималися цілий тайм, щоправда, на початку другого Єременко упав у боротьбі з Коломійцем, а рефері призначив пенальті. Захисник Гергелюк пробивав сильно, але воротар у падінні парирував м’яча. Утім вже за чотири хвилини Луцюк у боротьбі з Климом заробив штрафний, Лойко навісив з правого краю, а Роман Воробей ударом головою направив м’яча повз голкіпера – 0:1.

Однак сенсація у цьому матчі все ж відбулася. Після довгої передачі воротар гостей, здавалося б, уже спіймав і зафіксував м’яч, але випустив його (можливо, не без атаки суперника), тож Микита Крайчинський сповна скористався подарунком і пробив у порожні ворота – 1:1. Це перший не виграш малинчан за останні чотири тури, зате їхня безпрограшна серія продовжилася уже до місяця.

ФК Ужгород — ОДЕК (Оржів) — 0:4
Голи: Газицький (пен.), 28, Трофімчук, 37, 62, Таргоній, 90+2

Ужгород: Славік, Гальчак (Стегура, 57), Дуран, Селещук (Пінковський, 46), Лазар (Олень, 86), Бонтей, Ференцик, Машталір, Дудаш (Яковлєв, 81), Буксар, Предчук (Ковач, 46). Запасні: Маркович, Ільчук. Головний тренер: Бабяк Мирослав.

ОДЕК: Кособуцький (Мурашко, 77), Красномовець (Загривий, 46), Мучак (Чикалюк-Козакевич, 61), Гриб, Шекель, Кошка, Коляда (Приходько, 70), Капустинський (Наумець, 52), Ніколайчук, Трофімчук (Фесенко, 65), Газицький (Таргоній, 63). Головний тренер: Комзюк Ярослав.

16:00, 07.10.2018. Ужгород. Стадіон Автомобіліст. 250 глядачів, поле 5, +24С
Суддя: Заліський Іван (Івано-Франківськ)

Попередження: Славік, 27, Бонтей, 66

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “УЖГОРОД” – ОДЕК

Третю поспіль перемогу із загальним рахунком 10:1 здобув ОДЕК. При цьому не програє команда із Рівненщини вже сьомий матч підряд – від самого початку чемпіонату. Зрозуміло, сили в цьому протистоянні були нерівними – ФК Ужгород проводить лише перший сезон в чемпіонаті ААФУ, тож поки що лише знайомиться з можливостями – своїми та суперників.

Цього разу ОДЕК провів показовий урок. Маючи можливість забивати й раніше, оржівський клуб повів з пенальті на завершення першої півгодини гри. Капустинський здійснив сольний прохід, але, обійшовши двох польових гравців, був збитий воротарем. Підсумок – пенальті та попередження порушнику. Віктор Газицький реалізував вирок арбітра – 0:1.

Ще до перерви ОДЕК міг доводити справу й до крупного рахунку – були чудові шанси у Газицького та Капустинського. А от Михайло Трофімчук, на відміну від товаришів, реалізував свої шанси і до, і після перерви. Спершу він завершив комбінацію з пасом Красномовця прицільним ударом із середньої дистанції, а потім, уже після передачі Коляди, обійшов відіграного воротаря і влучив у порожні ворота.

Навіть у кінцівці гри ОДЕК не збавляв обертів. Один із багатьох епізодів реалізував Павло Таргоній. Після передачі Фесенка він майстерно протиснувся крізь суперників, прицільно пробив і м’яч від поперечини опинився в воротах – 0:4. Третя поспіль переконлива перемога оржівців.

Рочин (Соснівка) — ФК Тернопіль-ДЮСШ — 3:0
Голи: Соляник, 29, Набізада, 55, 78

Рочин: Грицаль, Домальчук (Оприск, 65), Портянко, Заліпа, Соляник, Яструб (Набізада, 46), Мартиняк, Махинька (Найдишак, 63), Мельник (Богданов, 46), Кашуба (Дева, 63), Самойлич (Валігура, 71). Запасний: Коваленко. Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

Тернопіль: Коноба, Фарботняк, Оконський, Чопик, Сиротюк (Шкварло, 56), Проців (Сентик, 83), Жига (Хавтур, 85), Новачинський, Павлусь, Мостовий, Лаврик (Німаш, 63). Запасні: Шергей, Собчук, Кравець. Тренер: Яблонський Андрій.

16:00, 07.10.2018. Соснівка. Стадіон Шкільний. 300 глядачів, поле 3, +20С
Суддя: Радюкін Тарас (Хмельницька обл.)
Попередження: Жига, 56, Шкварло, 58

СК Хмельницький — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 0:3

Голи: Вонс (пен.), 8, Процик, 69, Лук’янов, 76

Хмельницький: Котелба, Сулима (Бурденюк, 56), Гуринович, Шульган, Шморгун, Басистий (Трохимчук, 71), Осацький, Савера, Брицький, Мамедов (Зощук, 36), Гнатюк. Запасні: Середа, Химанич, Федоров, Харчук. Головний тренер: Ібрагімов Асім.

Агрон: Мазур, Ковалик (Гринченко, 73), Лівіцький, Пастернак, Коник, Лук’янов (Гаврилюк, 77), Кривобедрий (Гевчук, 77), Вонс (Гурін, 79), Ковалевський (Семенець, 46), Червонецький (Когут, 46), Процик. Запасний: Рогаль Іван. Головний тренер: Курдупель Роман.