ФК “Садове” в очному поєдинку обіграв ФК “Рафалівка” і закріпився на шостому місці + ФОТО + ВІДЕО

Свій матч 22 туру Чемпіонату області ФК “Садове” проводив у суботу, 6 жовтня. Садівчани на власному полі приймали ФК “Рафалівка”. З цією командою у нинішньому сезоні вони вже зустрічалися двічі на її полі і два рази поступалися з рахунками 0:1 (Кубок області) та 1:3 (Чемпіонат області). Відповідно, для головного тренера господарів Володимира Новака було надпринциповим віддати “борг” своїм землякам саме у цій грі, адже іншого шансу в поточному році вже не випаде.

До звітної зустрічі обидва колективи підійшли не в найкращих ігровій формі та кадровій комплектації. Промовистим фактом є хоча б той, що на лаві запасних в обох колективів сиділо лише по два запасних гравці.

Дефіцит виконавців і, відповідно, розбалансованість ланок ФК “Садове” давалася взнаки на протязі всього матчу. І якщо позаду ситуація залишалася більш-менш надійною, то попереду відверто не клеїлося, хоча й за такого перебігу подій Володимир Гайдук змарнував кілька нагод поповнити свій бомбардирський реєстр.

У свою чергу, ФК “Рафалівка” зробив у цій грі ставку на дальні удари, втім для Станіслава Горніка вони особливої загрози не несли.

Загалом, матч спокійно котився до свого “сухого” нічийного завершення, проте вирішальне слово у зустрічі все ж виявилося за садівчанами. На 83-й хвилині поєдинку Віктор Каращенко високою дугою відправив м’яч з кутового майже на лінію штрафного майданчику. Там опинився Олександр Дмитрук, котрий в цій зустрічі вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Центральний захисник господарів в один дотик боковими ножицями пробив по воротам. Цей удар виявився настільки сильним і несподіваним, що кіпер гостей не встиг на нього належним чином зреагувати, хоча шкіряна куля просвистіла прямо над його головою – 1:0!

Далі довести гру до логічного завершення для ФК “Садове” виявилося справою техніки. Ця перемога стала для садівчан десятою у цьогорічному Чемпіонаті області. Крім того, вони збільшили відрив від ФК “Рафалівка” до комфортних чотирьох очок, а відставання від “Калини” – до прийнятних трьох балів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ” – ФК “РАФАЛІВКА”

У неділю, 7 жовтня, у Чемпіонаті області відбулося останнє районне дербі у нинішньому сезоні. До Гощі в гості до ФК “АГАТ” завітала бугринська “Калина”, яка вже у дебютному сезоні в Першій лізі прагне якщо не завоювати медалі, то фінішувати якомого вище у турнірній таблиці. В той же час, не зважаючи на низьке місце агатівців, останні ні в якому разі не збиралися дарувати очки принциповому супернику.

Перший тайм поєдинку лише підвтердив припущення, що матч виявиться напруженим та непростим не лише для футболістів обох команд, але й для арбітрів та вболівальників. Якби там не було, попри високу напругу на полі у першому таймі жодній з команд відзначитися не вдалося.

Зате на початку другої половини зустрічі господарі отримали чудовий шанс вийти вперед. Сергій Цвик довгою передачею з власної половини поля знайшов поблизу чужого карного майданчика Павла Зубарєва. Форвард ФК “АГАТ” увірвався у штрафну зону “Калини” і вже там його зупинили лише ціною фолу – пенальті!

Удар з одинадятиметрової позначки чітко реалізував Олександр Любар, який з’явився на полі саме в другому таймі – 1:0.

Зрозуміло, що гості, поступаючись у рахунку, тепер змушені були більше уваги приділяти саме атакуючим діям. Тим більше, господарі не зуміли налагодити ефективну контргру і все частіше гравці “Калини” притискали агатівців до їх власних воріт. До пори, до часу ФК “АГАТ” виручав Андрій Омелянюк, котрий надійно діяв на лінії воріт, проте і він виявився безсилим на 73-й хвилині після удару Андрія Господинчика. Подача кутового з правого флангу завершилася відразу кількома ударами з близької відстані, один з яких став для гощанців фатальним – 1:1.

Важко спрогнозувати, як би справи на полі розвивалися далі, якби епізод на 82 хвилині поєдинку. Його антигероєм став саме автор гола “Калини”, який на протязі п’яти хвилин отримав два гірчичника за недисципліновану поведінку і залишив свою команду в меншості.

Відчувши “смак крові” агатівці в останні миттєвості поєдинку пішли на завершальний штурм воріт Сергія Краснолюби і домоглися їх повторного взяття на останній хвилині основного часу. Юрій Федосенко отримав м’яч у штрафному майданчику “Калини”, відірвався від одного свого опікуна, прокинув кулю повз іншого і справа прострілив у воротарську зону. Там на шкіряного чигав Павло Зубарєв, котрий з близької відстані відправив сферу під поперечину воріт Бугрина – 2:1!

Після цього команди відіграли ще п’ять компенсованих хвилин, але на противагу від попередніх матчів гощанці не дозволили собі такої розкоші, як пропущений на останніх секундах гол. Отож, перемога 2:1 стала своєрідною сатисфакцією для ФК “АГАТ” за поразку в першому колі в Бугрині з аналогічним рахунком.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – “КАЛИНА”

Чемпіонат області, 22 тур, 06.10, субота,
ФК “Садове” – ФК “Рафалівка” 1:0 (юнаки – 0:0) “Полісся” (Рокитне) – “Колос” (Кричильськ) 2:2 (2:1)

07.10, неділя,
ФК “АГАТ” – “Калина” (Бугрин) 2:1 (1:0) “Вілія” (Млинів) – “Коливань” (Клевань) 2:0 (2:0) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2:2 (1:3)

Протокольні дані матчів Чемпіонату області.

ФК “Садове” – ФК “Рафалівка” – 1:0 (0:0)

06.10.2018. 22 тур. Садове. 70 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)