ФК “Садове-2” зумів розколоти “курозванський горішок” лише у другому таймі + ФОТО + ВІДЕО

Лідер Чемпіонату Гощанського району ФК “Садове-2” у 13 турі проводив виїзний матч у Курозванах і його гравці на протязі всього першого тайму марно намагалися вразити ворота суперників. Проте вже чи не перша атака у другій половині зустрічі привела до призначення пенальті, яке чітко реалізував Борис Ющук. За десять хвилин після цього екс-форвард гощанського ФК “АГАТ” оформив дубль, ефектно пробивши в дальній кут воріт ФК “Курозвани”.

Курозванці в цей час спробували хоч якось виправити критичне для них становище, але сили виявилися занадто нерівними. З 72-ї по 75-у хвилину м’яч ще тричі побував у сітці воріт господарів, а особливо запам’ятався гол граючого тренера ФК “Садове-2” Сергія Кресанова, потужний удар якого над стінкою зі штрафного, призначеного метрів за тридцять до воріт, виявився повною несподіванкою для голкіпера “жовто-чорних”.

Максимум, на що вистачило господарів, то це провести гол престижу в кінцівці зустрічі. Та й тут головну роль зіграла помилка самих гостей, які вже занадто “загралися” у власній карній зоні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “КУРОЗВАНИ” – ФК “САДОВЕ-2”

Щодо інших претендентів на медалі, то гощанський”Агат” зустрічався з одним із своїх безпосередніх конкурентів у нього на полі – русивельським “Дедденсом”. Гості першими вийшли вперед після дальнього удару зі штрафного Олександра Савчука. Проте надія на позитивний підсумковий результат у гощанців значно ослабла, коли вони в кінці першого тайму залишилися в меншості. Олександр Дмитрієнко примудрився за три хилини отримати два гірчичника та вимушено покинув поле.

Відбивати атаки суперника агатівцям вдавалося весь основний час другої половини зустрічі, проте на першій компенсованій хвилині точний удар Олександра Іваненка приніс господарям нічию 1:1.

Близькими до втрати очок були і одноклубники гощанців із Симонова, котрі проводили матч на нейтральному полі в Гощі через дискваліфікацію власного стадіону. Хоча суперником симонівского “Агату” була остання команда Чемпіонату, проте забити ФК “Межирічі” номінальним господарям не вдавалося цілих 86 (!) хвилин. Нарешті, “торбинка розв’язалася” за три хвилини до закінчення основного часу і гравці з Симонова зуміли тричі “розписатися” у воротах представників Кореччини.

Протокольні дані останніх матчів Чемпіонату Гощанського району.

“Дедденс” (Русивель) – “Агат” (Гоща) – 1:1 (0:1)