ФК “Садове-2” в результативній перестрілці вирвав перемогу над малинівською “Чайкою” – ОНОВЛЕНО

Вже стало традицією, що “Чайка” з Малинівки, незважаючи на невисоке поточне місце у Чемпіонаті району, успішно бореться із ФК “Садове-2” на його власному полі. Так було в сезоні 2016 року, коли малинівська команда провела відразу три м’ячі у ворота Павла Котюка, хоч і пропустила п’ять. Подібне трапилося і в цьому році у кубковій зустрічі, котра команди не дограли за рахунку 1:1. І це при тому, що у Малинівці садівчани за цей час без проблем здобули дві крупні перемоги з загальним рахунком 15:1.

На став винятком й матч 11 туру, хоча саме “червоні” почали його впевнено, демонструючи, хто справжній господар поля. Домінування в середині полі і постійний тиск на оборонні редути “зелених” дали свої плоди вже в середині тайму. На 28-й хвилині Юрій Міщанін використав подачу Анатолія Стасюка з правого флангу і “вліт” уперше у матчі “пробив” Андрія Шандрука, а вже через сім хвилин подачу того ж Стасюка з лівого краю завершив точним ударом Віктор Панасюк – 2:0.

Здавалося, перша половина зустрічі завершиться за вагомої переваги у рахунку ФК “Садове-2”, проте під завісу тайму спочатку “зламався” правий захисник господарів Василь Басовець, а через якусь хвилину “Чайці” вдалася швидка контратака і їх горбаківський “легіонер” Сергій Чемерис утік на побачення з Андрієм Троцьким – 2:1.

До честі господарів, на компенсованій до тайму хвилині вони знову відновили перевагу у два м’ячі – цього разу першим на добиванні у воротарському майданчику після подачі кутового виявився один з центральних оборонців ФК “Садове-2” Дмитро Калюжний, який зробив рахунок 3:1.

А от після перерви більш націленішими, як здалося, на боротьбу вийшли саме гості. Тим більше, що вже на 50 хвилині вдався дальній удар гравцю “Чайки” Андрію Савельєву – 3:2. Але не проходть і п’яти хвилин, як Юрій Міщанін робить у матчі дубль, використавши фланговий простріл Бориса Ющука – 4:2.

Чверть години після цього ФК “Садове-2” тримав свої ворота “на замку”, проте малинівські футболісти все наполегливіше шукали шляхів до воріт Андрія Троцького, тоді як над господарями все більше тяжіла необхідність будь що перемагати.

Врешті-решт, невпевнені дії садівчан в обороні і кураж, котрий спіймали гравці “Чайки” спочатку дозволили малинівському клубу скоротити відрив у рахунку до мінімуму (69 хвилина, Дмитро Самолюк). А на 79-й хвилині ще один горбаківець у складі гостей – Юрій Роман – зі штрафного зрбоив рахунок у матчі нічийним 4:4.

Після цього гравцям ФК “Садове-2” не залишалося нічого іншого, як знову шукати щастя поруч з чужими воротами. Фортуна посміхнулася господарям на 83-й хвилині, коли Анатолій Стасюк утік центральною зоною від своїх опікунів і оборонці гостей не придумали нічого кращого, як “звалити” його у карному майданчику. За безсумнівне порушення правил арбітр покарав гостей штрафним ударом без стінки.

Вирок рефері взявся виконувати екс-гравець “Чайки” Борис Ющук. Незважаючи на безпрецедентний психологічний тиск з боку колишніх партнерів нападник ФК “Садове-2” був з “крапки” точним, хоча все ж примусив понервувати своїх уболівальників – м’яч спочатку вдарився в бокову стійку і лише від неї влетів у сітку за спиною Андрія Шандрука.

За рахунку 5:4 та сім плюс чотири хвилини основного та компенсованого часу команди обмінялися ще по одному гострому випаду, проте більше рахунок у цій зустрічі не змінювався і підсумкоув перемогу відсвяткували господарі поля.

Дев’ять м’ячів забили команди ще в одній грі 11 туру. Щоправда, до інтриги в матчі “Дедденс” – ФК “Межирічі” виявилося ой як далеко. Русивельський клуб на власному полі розгромив аутсайдера Чемпіонату району з рахунком 7:2, а п’ять голів на власний рахунок записав Володимир Сондак. Завдяки цьому пента-трику нападник “Дедденс” у рейтингу бомбардирів на один м’яч обійшов Юрія Міщаніна з ФК “Садове-2” (ці два нападники мають в своєму активі після 11 туру, відповідно, 14 і 13 точних ударів).

Хет-трик оформив у Бугрині гравець “Калини” Карпюк Роман, який тричі відзначився за господарів ще у першому таймі. ФК “Курозвани” відповіли на це дублем Віктора Кравчука, проте забити третій м’яч так і не зуміли, а відтак повернулися додому “на щиті”. Проте , в підсумку, курозванцям все ж було зараховано перемогу – за “Калину” зіграв гравець, якого нема в заявці на Чемпіонат.

Протокольні дані матчів.

ФК “Садове-2” – “Чайка” (Малинівка) – 5:4 (3:1)

23.09.2018. 11 тур. 70 глядачів.

Головний рефері: Милян Сергій (Здолбунів)

Ющук Борис – з пенальті, 83 (5:4)

ФК “Садове-2”: 1.Троцький Андрій; 17.Гуменюк Василь; 4.Калюжний Дмитро; 15.Басовець Василь; 2.Шокур Володимир (к); 13.Штундер Василь; 5.Вакульчик Ігор; 10.Панасюк Віктор; 25.Міщанін Юрій; 7.Стасюк Анатолій; 22.Ющук Борис.
Запасні: Глущук Дмитро; Сергеєв Сергій; Кресанов Сергій; Воробей Микола; Рябой Віктор.

Попередження: Стасюк Анатолій, 73; Кресанов Сергій, 90; Шокур Володимир, 90+2 – Роман Юрій, 83

“Калина-2” (Бугрин) – ФК “Межирічі” – 2:0 (2:0)

21.09.2018. Перенесена гра 1 туру. 10 глядачів.

Головний рефері: Місцевий арбітр

Голи:
Карпюк Роман, 15 (1:0)
Дорошенко Андрій, 20 (2:0)

“Дедденс” (Русивель) – ФК “Межирічі” – 7:2 (3:0)

23.09.2018. 11 тур. 25 глядачів.

Головний рефері: Беденко Олександр (Рівне)

Сондак Володимир, 87 (6:2)
Сондак Володимир – з пенальті, 90+1 (7:2)

Попередження: Тімцев Іван, 23; Рибкін Михайло, 90+1 (обидва – ФК “Межирічі”)

“Калина-2” (Бугрин) – ФК “Курозвани” – 3:2 (3:0)*

23.09.2018. 11 тур. 10 глядачів.

Головний рефері: Качановський Віктор (Корець)

Голи:
Карпюк Роман, 21 (1:0)
Карпюк Роман, 30 (2:0)
Карпюк Роман, 37 (3:0)
Кравчук Віктор, 71 (3:1)
Кравчук Віктор, 84 (3:2)

Попередження: Анохін Валентин, 56 – Кравчук Роман, 21.

* Команді “Калина” зараховано технічну поразку 0:3 через участь у матчі незаявленого гравця.

Турнірна таблиця Чемпіонату району після 11 туру.