ФК “Садове-2” після другого туру очолив турнірну таблицю Чемпіонату міста Рівне

Свій другий поєдинок у Чемпіонаті міста Рівне 2018 ФК “Садове-2” проводив у Колоденці проти тамтешньої “Спарти”. Ще у першому таймі лідер Чемпіонату Гощанського району мав розгромно вигравати у представника другої ліги Чемпіонату Рівненського району. Проте господарям відверто щастило і лише два удари у виконанні Юрія Міщаніна та Анатолія Стасюка досягнули своєї цілі.

А от після перерви “Спарта” несподівано зуміла виправити становище, скориставшись відсутністтю у складі садівчан голкіпера, адже цього разу через травму Андрія Троцького ворота захищав польовий гравець – Ігор Вакульчик. Утім, забивши другий м’яч і відновивши паритет у рахунку, господарі відразу ж пропустили. Вирішальний гол у ворота суперників провів Дмитро Глущук і встановив остаточний результат гри 2:3.

Для ФК “Садове-2” ця перемога стала другою у двох іграх Чемпіонату міста та дозволала очолити турнірну таблицю змагань. У іншому матчі другого туру в Обарові місцевий “Арсенал” розійшовся миром із “Рівесом”.

Результати матчів 2 туру,

18.09, вівторок

18:00, стадіон с. Колоденка, “Спарта” – ФК “Садове-2” 2:3

18:00, стадіон с. Обарів, “Арсенал” – “Рівес” 0:0

ДЮСШ “Верес” – “Стандарт” – перенесено

20.09, четвер

18:00 стадіон НУВГП, “Водник” – “Продторгобладнання”

Наступний свій матч – поєдинок третього туру – ФК “Садове-2” проведе на запасному полі стадіону ДЮСШ “Верес” через тиждень, 25 вересня, проти “Продторгобладнання”. Початок зустрічі – о 18:00.

Турнірна таблиця Чемпіонату міста Рівне на 18 вересня.

8 “Продторгобладнання” (Рівне) 1 0 0 1 0 3 -3 0

Шахматка Чемпіонату міста Рівне на 18 вересня.

8. “Продторгобладнання” (Рівне) 0:3 -X-

2 thoughts on “ФК “Садове-2” після другого туру очолив турнірну таблицю Чемпіонату міста Рівне