Гол кращого бомбардира Чемпіонату області приніс ФК “Садове” перемогу в дербі + ФОТО + ВІДЕО

У черговому турі Чемпіонату області ФК “Садове” на власному полі приймав принципового суперника – гощанський ФК “АГАТ”. Нагадаємо, матч першого кола між командами завершився внічию 1:1.

Більш активніше поєдинок у Садовому розпочали господарі, котрі провели декілька переспективних атак. Тому не дивно, що вже на 17 хвилині “червоно-чорні” зуміли відкрити рахунок у зустрічі. Спочатку Володимир Гайдук, здавалося, змарнував вихід тет-а-тет з кіпером гостей – у форварда відверто не вийшов удар і м’яч став легкою здобиччю стража воріт. Проте потім “зелено-жовті” необачно почали перепасовуватися поруч зі своїм штрафним майданчиком, Гайдук пішов у відбір та “видер” м’яч з під ніг Олександра Макарчука. Шкіряна куля відлетіла до Вадима Лозяна, котрий обігрався у “стінку” з Станіславом Гребенем та повторно вивів Володимира сам на сам. Цього разу кращий бомбардир Чемпіонату області вже не схибив – 1:0.

Пропущений гол став каталізатором дій з боку ФК “АГАТ”. Гості частіше почали з’являтися на половині поля садівчан та пробувати пристрілятися до воріт суперника. Активно на протязі всього матчу діяли “крайки” гощанців – новачки Вадим Царьов та Юрій Федосенко. Саме з флангової подачі останнього зобов’язаний був забивати Олександр Любар, але удар головою форварда ФК “АГАТ”, який опинився на дальній штанзі під завісу першого тайму, виявився неточним.

У другій частині поєдинку агатівці й далі намагалися грати першим номером і чим менше залишалося часу до фінального свистка, тим відчайдушнішими ставали атаки гостей. Так, знову небезпечно пробивав головою Олександр Любар з меж карної зони, тоді як Володимир Хомончак “вистрілив” із дальньої дистанції – в обох випадках куля пролетіла поруч з боковою стійкою.

Натомість садівчани побудували свою гру на контратаках і в кількох епізодах виявлялися близькими до повторного взяття воріт ФК “АГАТ”. Швидкісні Володимир Гайдук та Віктор Каращенко продовжувади “тероризувати” оборону суперників до останніх хвилин, проте їм в кількох епізодах або бракувало точності, або надійно грали їх візаві. Зокрема, черговий вихід на побачення з кіпером агатівців Гайдука після ювелірної передачі низом Лозяна силовим прийомом попередив Ігор Блажиєвський.

На 83-й хвилині гості все ж зуміли вразити ворота Андрія Мозерова, коли пілся подачі зі штрафного у виконанні Юрія Федосенка першим на м’ячі у чужому воротарському майданчику виявився Олександр Макарчук. Проте у цьому епізоді лайнсмен зафіксував положення “поза грою” в захисника ФК “АГАТ” і головний арбітр відмінив гол.

Мінімальна перемога над гощанцями дозволила клубу з Садового закріпитися на сьомій сходинці і збільшити відрив від восьмого місця до чотирьої пунктів. А гол у ворота ФК “АГАТ” для Володимира Гайдука став 17-им у нинішньому Чемпіонаті області і він продовжує впевнено очолювати гонку бомбардирів, тим більше, що його конкуренти зі “Маяка” та “Колоса” взагалі в 16-му турі не забивали.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ” – ФК “АГАТ”

Чемпіонат області.

16 тур, 25.08, субота
ФК “Садове” – ФК “АГАТ” (Гоща) 1:0 (юнаки – 2:0) “Вілія” (Млинів) – ФК “Малинськ” 0:6 (1:1) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Маяк” (Сарни) 0:0 (1:0)