Екс-гравці ФК “Садове-2” допомогли Симонову виграти Кубок району + ФОТО + ВІДЕО

Вирішальний поєдинок за Кубок Гощанського району 2018 року вдаліше розпочав симонівський “Агат”. Уже на 7-ій хвилині після неузгоджених дій захисників “Дедденса” Іван Дацюк опинився віч-на-віч з голкіпером суперників і вразив дальній кут воріт команди з Русивеля – 0:1.

Отримавши гандикап в один м’яч вже на старті поєдинку “Агат” і далі більше володів ініціативою та частіше загрожував чужим воротам. А от у “Дедденса” з креативністю у першій частині матчу виявилися серйозні проблеми. Але як би там не було, глядачі до перерви більше голів не побачили.

Дебют другої половини зустрічі знову виявився за “агатівцями”. Не встиг Русивель розіграти м’яч в центрі поля, як оперативно його втратив, після чого Степан Зінчук, котрий у першому колі Чемпіонату району захищав кольори ФК “Садове-2”, “продавив” правий фланг “Дедденса”, ввійшов у карний майданчик і віддав передачу на Івана Дацюка. Той, здалося, затягнув атаку і втратив момент для удару, оскільки його вже блокували захисники. Проте в останній момент форвард “Агату” відкинув м’яч Ігорю Лук’янцю, ще одному екс-гравцю ФК “Садове-2” і той удруге вразив рамку русивельської команди – 0:2.

Проте перевага у два голи, яку Симонів досягнув, практично, за тайм аж надто заспокійливо подіяла на “агатівців”. Вони забули, що у складі “Дедденс”достатньо досвідчених гравців, які не пробачають помилок і розслабленості. Вже через десять хвилин рахунок у зустрічі виявився рівним – 2:2.

Спочатку Русивель заробив пенальті, який реалізував Володимир Сондак, а згодом кращий бомбардир Чемпіонату району оформив дубль, накрутивши оборонця “Агату” на правому фланзі і  точно пробивши у дальній нижній кут.

Перебуваючи на емоційному підйомі “Дедденс” продовжував нагнітати ситуацію біля чужих воріт і той же Сондак дальнім ударом цілком міг провести свій третій м’яч у матчі, проте “Агат” у цьому епізоді врятувала поперечина. Здавалося, у Симонова вже немає ні сил, ні можливостей переломити хід гри і нічия для них виявиться найкращим результатом, після чого все вирішиться у “післяматчевій лотереї” – втретє за останні три роки і втретє після рахунку 2:2…

Проте “палочкою-виручалочкою” агатівців став Степан Зінчук. На 90-й хвилині після закидання м’яча у штрафний майданчик “Дедденса” він разом за Максимом Бартманським навязали боротьбу оборонцям, після чого Зінчук зумів проштовхнути шкіряну кулю у сітку – 2:3!

Для виправлення ситуації у команди з Русивеля залишилося п’ять компенсованих хвилини, проте зрівняти рахунок “Дедденсу” не вдалося. А Кубок району після чотирирічної перерви повернувся до Симонова. Відзначимо, що крім Зінчука та Лук’янця володарями трофею зразка 2018 року стали ще два “екс-садівчани” – Ігор Свирид та Дмитро Парух.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ДЕДДЕНС” – “АГАТ”

“Дедденс” (Русивель) – “Агат” (Симонів) – 2:3 (0:1)

24.08.2018. Кубок Гощанського району 2018. Фінал. Матч на нейтральному полі. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 250 глядачів.

2017 рік – «Агат» (Симонів)  – «Дедденс» (Русивель) – 3:2

1 thought on “Екс-гравці ФК “Садове-2” допомогли Симонову виграти Кубок району + ФОТО + ВІДЕО