Вадим Жак переміг у ветеранському Кубку Фейштера + ФОТО + ВІДЕО

Як розповіли у Рівненській міській федерації футболу (РМФФ), у неділю, 12 листопада, у спортивній залі НВК №26 відбулися традиційні футзальні змагання серед ветеранів (+35), присвячені пам’яті добревідомого футбольного мецената Михайла Фейштера.

У першому матчі зійшлися “Славія” та “Ребелс”. “Чорно-жовті”, одним з лідерів яких був капітан та тренер ФК “САДОВЕ” Вадим Жак, на протязі всього матчу контролювали перебіг подій на майданчику, але забити вперше їм вдалося лише наприкінці першого тайму. Та навіть після пропущеного м’яча “червоно-чорні” продовжували діяти від оборони і двічі пробити їх захист “Славії” вдалося вже наприкінці матчу. Отож, підсумкова перемога фаворитів 3:0.

Другий поєдинок турніру пройшов вже за переваги команди “Ребелс”. Їх суперник у цій грі – “VIVA” – грав без замін, тому не міг постійно підтримувати високий темп у матчі. Проте навіть поступаючись 0:2, “жовто-чорні” зуміли зрівняти рахунок перед самою перервою – 2:2. Другий тайму “Ребелс” провів більш надійніше в обороні, натомість в атаці діяв результативніше, тричі примусивши капітулювати голкіпера суперника Сергія Свірідова – 5:2.

Заключний матч турніру між “Славією” та “VIVA”, здавалося, був лише формальністю, проте фаворит довгий час не міг відкрити рахунок. Більше того, у другому таймі гравець ФК “САДОВЕ-2” Василь Басовець, який захищав у цьому турнірі кольори  “VIVA”, “розписався” у воротах Юрія Кособуцького – 0:1. Після цього “Славія” остаточно прокинулася і почала забивати м’ячі один за одним. У підсумку, гра завершилася перемогою 6:1 команди Горислава Литвинчука.

Після завершення матчів голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гладков нагородив переможця турніру – “Славію” – перехідним Кубком Фейштера. Також кубками були відзначені всі призери турніру, а спеціальний приз кращого гравця Кубка отримав представник команди “VIVA” Володимир Журавльов.